İLİŞKİLER

Burcunu Bil; Kalbini Çal!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 28.06.2011
Burcunu Bil Aşkını Kap

Uzun süredir hoşlandığınız biri var ama onu nasıl etkileyeceğinizi bilemiyorsunuz!

Hiç üzülmeyin; işte size burcuna göre karşı cinsi etkilemenin yolları…

Koç Erkeği: Onu uğraştırın; peşinizden koşturun. Her zaman seksi görünün. Ne dediğinizi bilin, lider ruhlu davranın. Onunla bas edebilecek kadını sever.

Koç Kadını: Cesur, atak, bonkör ve dürüst davranın. Koç kadını pahalı hediyeleri sever. Hareketli sportif hafta sonu planlayın ve renkli planlarla onu cezp edin.

Boğa Erkeği: Akıllı, bakımlı ve hanımefendi kadınlar boğa erkeğinin ilgisi çekmeyi başarır. Hafif seksapele hayır demeyecektir. Bırakın sanatsal konuşmalarını, rahatça yapabilsin sizde ilgi alanlarını biraz araştırın.

Boğa Kadını: Olduğunuz gibi davranın, ona güzel sözler söyleyin, hoş parfümler alın, bol bol kültür sanat programı yapın, bonkör olun, güzel bir araba ve lüks bir ev alın yanınızdan ayrılmayacaktır.

İkizler Erkeği: Seksi, spor, bakımsız, bakımlı ama mutlaka akıllı kadını sever. Onu etkilemek için eğlenceli olmaya, hızlı hareket etmeye dikkat edin. Yoksa siz harekete geçene kadar o çoktan tatile çıkmış olabilir.

İkizler Kadını: Para harcamayı sevmiyorsanız yanına yaklaşmayın. Tek düze bir hayatınız varsa uzak durun. Her zaman bakımlı görünün.

Yengeç Erkeği: Akıllı, zarif, duygusal, sevgi dolu, şefkâtli ve destek olan kadınları sever. İnatçı, sabırsız ve maymun iştahlı iseniz aşkınız çok sürmez; uzak durun.

Yengeç Kadını: Sahip çıkan, sevgisini belli eden, hediye veren erkekleri tercih eder. Yengeç kadınının aradığı tek şey yaslanacak bir omuzdur.

Aslan Erkeği: Gösterişli, bakımlı, trendy, abartılı, karizmatik yanında gururla taşıyabileceği, havasını atabileceği kadınları sever.

Aslan Kadını: Gösterişli, kendinden emin, karizmatik, kendi isi olan, bol para harcayan ve sürekli iltifat eden biriyseniz, ömür boyu sizi bırakmayacaktır.

Basak Erkeği: Bakımlı, hanımefendi, sıcak, düz ve abartısız kadınları sever. Asi ve inatçıysanız meydan savaşına hazır olun.

Basak Kadını: Zarif, dengeli, bakımlı ve şık, doğaya kültürel faaliyetlere önem veren, insan ilişkileri gelişmiş, akıllı erkekleri tercih eder.

Terazi Erkeği: Güzel, estetik, bakımlı, akıllı, entelektüel, sevgi dolu, sevgisini gösteren erkeklerden hoşlanır. Eğer dikkat çekici bir kadınsanız, sizden etkilenmesi an meselesidir.

Terazi Kadını: Dürüst, zarif, dengeli, bol bol iltifat eden, akıllı, entelektüel, yalan söylemeyen ve eğitimli tipleri tercih eder.

Akrep Erkeği: Seksi, ateşli, vefalı, özverili ve de bilgili kadın tipi ilgisini çeker. çok para harcayan, abartılı, bir kadınsanız geçireceğiniz iki günün keyfini çıkarın; çünkü çok uzun sürmeyecektir.

Akrep Kadını: Ateşli, sahip çıkan, sadık, kültürlü ve onu ezmeye yeltenmeyecek bir erkeği arar. Armağanlara karşı koyamaz.

Yay Erkeği: Onu güldürün, gezdirin, akıllıca meşgul edin, saka yapın. Asla yalan söylemeyin, asla oyun oynamayın. Dürüst ve eğlenceli kadını sever.

Yay Kadını: Eğlenceli, konuşkan, akıllı, sosyal, sportif, doğaya meraklı, felsefeye ilgi duyan, her konuda fikri olan dürüst erkekleri sever.

Oğlak erkeği: Vefalı, bilgili, duyarlı, şefkâtli, dürüst, planlı ve de dayanıklı kadını sever.

Oğlak Kadını: Aileye düşkün, insan sevgisi olan, para kazanmasını bilen ve varlığıyla mutlu eden erkeklere karşı koyamaz.

Kova Erkeği: Uçuk, akıllı, merak uyandıran, dünyadaki gelişmelere duyarlı, eğlenceli, teknolojiye yatkın iseniz Kova erkeğini kaptınız demektir!

Kova Kadını: Akıllı, uçuk, sosyal, konuşkan, kültürlü her ortama uyum sağlayabilen, bonkör ve eğitimli erkekleri sever. Bir de bol bol tatil programı yapmanızı ister.

Balık Erkeği: Bakımlı, gözleri parlayan ve kültürlü kadın, onun için idealdir. Onu her zaman kollayıp, destek olmanız gerekir.

Balık Kadını: Ona her zaman hoş sözler söyleyin. Yalan da olsa hoşuna gider. Romantik yemekler, kırmızı güller, çikolatalar, renkli hafta sonları tam ona göredir.

Konular :