İLİŞKİLER

Erkek Arkadaşınızın Duygularından Nasıl Emin Olabilirsiniz?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 14.10.2011

Erkek Arkadaşınızın Duygularından Nasıl Emin Olabilirsiniz

İlişkiniz hakkında kafanızda soru işaretleri mi var? Sevgilinizin bazen hareketlerine anlam veriyor ve size karşı olan duygularından emin olamıyor musunuz?

Beden dili, hareketler ve jestler karşınızdakini tanımanızda sözlerden daha etkili olur kimi zaman. Sevgilinizin davranışlarını doğru yorumlamak istiyorsanız şu önemli 7 işareti mutlaka gözden geçirin.

Bu liste, size ilgi duyan arkadaşınızın veya erkek arkadaşınızın size karşı ilgili olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır.

Madde 1: Her Fırsatta Sizi Görmek ve Sesinizi Duymak İstiyorsa

Erkek arkadaşınız, herhangi bir sebep yokken hiç beklemediğiniz bir anda sizinle görüşmek istiyorsa, bu sizi görme ve sesinizi duyma arzusu içinde olduğunu ortaya koyar. Aranızda geçen küçük tartışmalara dikkat edin. Çünkü bu tartışmalar esnasında size karşı duygularını açıkça belli eden ipuçlarına ulaşabilirsiniz.


Madde 2: Ben Yerine “Biz” Demeye Başladıysa

Ondan ben yerine “biz” kelimesini sık sık duymaya başladıysanız çoktan size bağlandığının göstergesidir bu. Unutmayın erkekler genellikle yumuşak ses tonundan hoşlanırlar. Niyetlerini açık belli edemeyen bir erkek arkadaşınız varsa bu onu çözmek için kullanabileceğiniz en etkili yöntemlerden biridir.

Madde 3: Sizi Yakın Arkadaşlarıyla Tanıştırıyorsa

Sevgilinizin yakın arkadaşlarınıtanımanız ilişkinizinciddiyetinianlamanız için önemli bir işarettir. Erkeklerin en rahatı bile, söz konusu ilişkilere gelince bir anda utangaç ve ciddi bir moda geçebilir. Eğer sevgilinizin yakın arkadaşlarını tanıyorsanız bu sizi ve ilişkinizi ciddiye aldığını gösterir.

Madde: 4 Hobileri Yerine Sizi Tercih Ediyorsa

Erkekler genellikle arkadaşlarıyla izleyecekleri bir futbol maçını –biz kadınların tersine- romantik bir akşam yemeğine tercih ederler. Eğer sevgiliniz bu zevkinden sizin için vazgeçiyorsa sevgisinin size karşı yoğun olduğunun işaretidir bu durum. Onun size karşı yaptığı bu jestin tadını çıkarın ve onu bu konuda takdir ettiğinizi mutlaka belirtin.

Madde 5: Sizinle Gurur Duyduğunu Dile Getiriyorsa

Erkekler kız arkadaşının başarısıyla gurur duyuyor ve bunu çevresindekilerle yüksek sesle paylaşıyorsa bu durum, niyetinin ciddi olduğunu gösterir. Sevgilinizin bu benzersiz hareketi şüphesiz paha biçilmez olmalı sizin için.

Madde 6: Hiç Konuşmadan Sizinle Sık Sık Göz Teması Kuruyorsa

Sizinle hiç konuşmadan uzun süreler gözlerinizi içine bakıyor, kalabalık da dahi yalnızca sizi görüyorsa bu yalnızca size kanalize olduğu anlamına gelir. Bu tür adamlar göz temasının yanında sizin her jestinize hareketinize çok dikkat eder, deyim yerindeyse bunlardan kendince anlamlar çıkarır. Eğer onu ödüllendirmek istiyorsanız gözlerinin içine bakıp gülümsemeniz yeterli.

Madde 7: Geleceğe Dair Planlarında Hep Siz Varsanız ve Koşulsuz Size Destek Oluyorsa

Kendince sizinle ilgili tatlı planlar yapıyor ve geleceğe dair içinde sizin de olduğunuz hayaller kuruyorsa bu ilişkinin çiçeklendiğinin önemli işaretlerindendir. Temelleri sağlam bir ilişkinin en önemli özelliklerinden biri bir ilişkide eşlerin birbirlerinin düşüncelerine koşulsuz destek vermesidir. Eğer erkek arkadaşınızaldığınız her kararda bu desteği veriyorsa, onun gözünde önemli bir yerde olduğunuzu çoktan fark etmiş olmalısınız.

Fotoğraf: Thinkstock

Konular :