İLİŞKİLER

Hayalinizdeki Kadını Nerede Aramalısınız?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 23.01.2013

Hayalinizdeki Kadını Nerede Aramalısınız

Birlikte rüya gibi bir aşka yelken açacağınız, hayalinizdeki kadını bulmanız itaraf edinbugüne kadar pek mümkün olmadı. Birçok kez sandınız fakat yanıldınız öyle değil mi?.. Aslında çoğu erkek aradığı kadını bulmadan önce pek çok başarısız ilişki yaşar. Öyleyse doğru kadını bulmak için şansınızı artırmak istiyorsanız önerilerimizi dikkat alın. Hayallerinizi kadını doğru adreslerde arayın, şimdiden bol şanslar!

1. Spor Salonları

Spor salonları yalnızca bol bol terlerin döküldüğü ve aynanın önünde kasları esnetmeye yarayan mekanlar değildir. Spor salonları aynı zamanda yeni insanlarla tanışmak için en uygun ortamlardır. Sizinle aynı nedenlerle orada olan karşı cinsleri mıknatıs gibi çekeceğinizden şüpheniz olmasın! Bir taşla iki kuş diye buna denir...

Hayalinizdeki Kadını Nerede Aramalısınız

2. Düğünler

Burada önemli olan gideceğiniz düğünün, sizi herkesin tanıdığı ve her hareketinizin izleniyormuş gibi hissine kapılacağınız bir arkadaş ya da akraba düğünü olmamasıdır. Sizi pek kimsenin tanımadığı, rahatça hareket edebileceğiniz (ölçüsünde) düğünler, yeni bir kız arkadaşla tanışmak için son derece ideal ortamlardır.

Hayalinizdeki Kadını Nerede Aramalısınız

Güzel bir düğünde, aşk ve romantizm doruk noktadır. Bakışların buluşması için uygun zemini hazırlar. Birbirini sevenbir çift, sık sık çalan romantik müzikler, dans eden birbirine aşık çiftler...Siz ve yeni tanışacağınız kız arkadaşınız bu romantizmden nasibinizi alabilirsiniz! Güvenle ve rahat hareket edeceğinizi düşündüğünüz, etrafınızda tanıdığınızın pek olmadığı düğün davetlerini kaçırmayın. Unutmayın her davet yeni bir fırsattır!

3. Hobi Sınıfları

Yemek, resim, dil, fotoğrafçılık,çiçekcilik, pasta ya da her ne ilginizi çekiyorsa herhangi bir kursa yazılabilirsiniz. Biraz klişe bir fikir gibi gelse de bu tür sınıflar potansiyel sevgiliyi bulmak için uygun mekanlardır. Öncelikle ortak bir uğraşta buluşmanız başlı başına bir çekim etkisi yaratır karşı tarafta. Üstelik yeni bir buluşma için ekstra bir çaba harcamınıza da gerek kalmaz. Nasıl olsa periyodik aralıklarla bulunacağınız kursta her seferinde yeniden sohbet edip birbirinizi tanıma fırsatınız olacak.

Hayalinizdeki Kadını Nerede Aramalısınız

4. Kadın Giyim Mağazaları

Size garip gelebilir buönerimiz. Fakat ortada kız kardeşinize sürpriz bir hediye bahanesi varsa çok da mantıksız görünmeyebilir. Satın almak istediğiniz hediyeyi bayan bir mağaza satış görevlisinden yardımisteyerek seçebilirsiniz. Burada amaç hediye değil, potansiyel kız arkadaşınızla tatlı bir iletişime geçebilmektir. Kız kardeşinizin bedeni, yaşı gibi konularda kendisine bilgi verip ondan size bu zor seçimde yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Gerisi size kalmış...

Sonuç:

Dikkat ettiyseniz eğer size sunduğumuz seçenekler arasında barlar ve klüpler yer almıyor. İyi niyetli ve gerçek bir aşkın peşindeyseniz aşkı nerede bulacağınızı artık biliyorsunuz. Hadi ne duruyorsunuz, bu yıl da Sevgililer Günü’nü kız arkadaşsız geçirmeyeceksin öyle değil mi?

Konular :