İLİŞKİLER

Kadınların En Sık Söylediği 9 Yalan

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.11.2012

Kadınların En Sık Söylediği 9 Yalan

“Bir erkek olarak yılandan korkmam, yalandan korkutuğum kadar” diye düşünenlerdenseniz ilişki yaşamayın. Çünkü kadınların büyük bir çoğunluğu partnerlerine beyaz yalanlar söylüyor. Dilara Dal '"Ah Erkekler Ah Kadınlar"adlı kitabında bakın erkeklere hangi tüyoları veriyor:

“Paran Umurumda Değil!”

Bilinenin aksine kadınların büyük bir çoğunluğu erkeklerin ne kadar çok parası olduğuyla ilgilenmezler. Onlar için en önemli şey, gelecekte erkeğin finansal açıdan “yeterli durumda” olmasıdır.

“Kadınlara Bakman Umurumda Değil”

Her kadın kıskançtır ve her kadın sevdiği erkeğin başka bir kadına bakması karşısında çılgına döner. Ancak kendine güvenen kadın imajına bürünmek isteğinde, bu yalana başvurulur.

“Haklısın”

Bir kadın tartışmanın uzamasını istemiyorsa, bu yalana başvurur. Bu sözcüğü söyleyen her kadının kafasından şu cümle geçer: “Nasıl olsa ilerde sen benim haklı olduğumu kendin kabul edeceksin!”

“Eğer Kilo Aldığımı Söylersen, Söz Kızmayacağım!

Bu, tuzak cümlelerden biridir. Çünkü bir kadına kilo aldığını söylemenin asla kibar bir yolu yoktur.

“Sporu Seviyorum”

İşte, klasik bir “ilk buluşma yalanı....” Kadınlar erkekleri etkilemek için, genellikle futbol izlemekten hoşlandıklarını söyler. İlişkinin ilk başında maç izlese de, zamanla şikayetçi olmaya başlar.

Kadınların En Sık Söylediği 9 Yalan

“Aileni Seviyorum”

Bu da klasik bir evlenmeye hazırlık yalanıdır. Kadınlar evlenmek istedikleri erkeklere bu yalanı söyler. Bir kadının bu konuda gerçekten ne düşündüğünü öğrenemezsiniz.

“Arkanı Toplamayı Seviyorum”

İlişkinin ilk günlerinden söylenen klasik bir yalan daha... Çünkü hiçbir kadın birisinin sürekli arkasını toplamayı sevmez. İlişkinin ilerleyen günlerinde erkeğin dağınıklığı kadını çileden çıkartır.

“Arkadaşlarını Seviyorum”

Bir kadın ne kadar iyi olursa olsun, partnerinin erkek arkadaşlarıyla bir arada olmaktan sıkılır. İlişkinin ilk günlerinde kaleyi içten fethetmek için bu yalana başvurulur.

“Seni Olduğun Gibi Kabul Ediyorum”

Bu yalana asla inanmayın! Kadınlar birlikte oldukları erkekleri değiştirmeye ve onların her şeylerine müdahale etmeye bayılırlar.

Konular :