İLİŞKİLER

Sevgilinizi Anlamanın En Etkili Yolu

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 20.06.2012

Sevgilinizi  Daha İyi Anlamanın En Etkili Yolu

Sevgilinizi bu aralar anlamakta zorlanıyor musunuz? Hareketleriyle söyledikleri arasında bağ kuramıyor musunuz? Sizden, ilişkinizden neler bekliyor merak ediyor musunuz? Kim partnerinin ne düşünüp ne hissetiğini öğrenmek istemez ki. Peki ama en doğru yanıtı sevgilinizin meleğinden alabileceğinizi biliyor muydunuz? Öyleyse Uzman Astrolog Su Karakuş'un partnerinizin meleğinin mesajlarını derlediği yorumlarını dikkatlice okuyun. İşte, Astrolog Su Karakuş’tan 20 Haziran haftası aşktüyoları.

Parnterinizin Meleğinden Mesajınız Var

KOÇ: OYUNCU

Oyuncu biri olan partneriniz ilişkinizi yeniden canlandırmak, aşkınızı parlatmak için ona izin vermenizi bekliyor. Ruhunuzu gençleştirmek bunu kolaylaştıracak. Onun dürtülerinin bir oyundan farksız olduğunu her zaman hatırlamalısınız.

Sevgilinizi  Daha İyi Anlamanın En Etkili Yolu

BOĞA: BARIŞ

Barış, yeniden bir araya gelme partnerinin bu haftaki dürtüsü. O barışmak için can atıyor. Geçmişten gelen izleri, anıları unutamıyor. Küçük kırgınlıkları affediyor ve affedilmeyi bekliyor. Görüştüğünüzde ona bir şans daha vermen, gelecek adına en doğru bir adım olacak.

İKİZLER: FLÖRT

Kalbindeki ışığı başkalarıyla paylaşmaya son derece hazır olan partnerin tam anlamıyla flörte eğilimli. Ona sıcak, çekici ve etkileyici bir davranış biçimiyle yanıt vermelisin. İçgüdüsel olarak sevmeye, sevilmeye, cinsel oyunlara yöneliyor.

Sevgilinizi  Daha İyi Anlamanın En Etkili Yolu

YENGEÇ: ÖNCE KENDİNİ SEV

Kendini sevmek kişiyi çekici ve daha romantik biri yapar. Önce kendini sevmesi için partnerine yardım et. Buna o kadar çok ihtiyacı var ki. Duygularına tam anlamıyla karşılık verememesinin sebebi kendi ruhunun derinlikleriyle bağlantı kuramamak.

ASLAN: İLİŞKİNE BİR ŞANS VER

İlişkin bitmedi sürüyor ama emek vermiyorsun. Sadece sevilmek ve beğenilmek arzusu bir ilişkinin gelişmesi için yeterli değildir. İlişkine bir şans ver ve onu geliştir. O’nu kendini severcesine sevmeyi başardığında aynı karşılığı göreceksin.

BAŞAK: GAYRET ET

Büyük sevgi, senin rehberlik edildiğin adımlarla değer kazanır. İlişkin ve partnerinin sevgisini kazanmak için gayret et. Onun kalp dilini öğrenmelisiniz. Çabasızlık, olduğu yerde durmak ve onun ilk adımı atmasını beklemek seni bir yere ulaştırmaz.

TERAZİ: EVLİLİK

İlişkinizde doğru zamanda doğru adımları atıyorsun. Seviyor ve seviliyorsun. Partnerinin düşüncelerinde bu hafta boyunca seninle evlenmek yoğunlaşacak. Bu ilişkinin evliliğe doğru gittiğini bilmelisin. Partneriniz tam bir yuva kuşu. Sadece koşulları hazırlamaya çalışıyor.

AKREP: BEKLEMEYE DEĞER

Tanrısal zamanlama partnerinin üzerinde çalıştığı konu. Beklemeyi sabırla beklemeyi göze aldı. Onun sabrı ve hareketsizliği yanlış değerlendirilebilir. Ama o sadece içinden gelecek bir sesi ve ışığı bekliyor. Senden vazgeçmiş değil.

Sevgilinizi  Daha İyi Anlamanın En Etkili Yolu

YAY: AŞK YAŞAMINDA İYİMSER OL

Pozitif düşünce ve biraz kadercilik senin aşk yaşamını daha romantik ve başarılı kılacak. Partnerinin davranışlarını ve sözlerini olumlu anlamıyla yorumlamaya çalış. Yaşam felsefeni aşkına yansıt.

OĞLAK: ALDATMA

Bazıları ilişkisinde bir maske takar. Olmadığı kişiyi oynar. Partnerini aldatma. Onun saf kalbi kanmaya her zaman hazır. Ne onun sana yalan söylemesini hoşgör nede onu kandır. Aynı anda birkaç ilişkiyi sürdürmeye kalkışma o bunu hissedecek.

KOVA: ÇOK YAKINDA

Ne istediğine tam olarak karar verdiğinde o arzun gerçekleşecek. Partnerinin ne istediğini bilmiyorsun. O da bilmiyor. Duyguları ve davranışın rotasını netleştirmelisin. Partnerinin bir karar vermesine yardımcı olmalısın. Onu zorlama sadece yardım et.

Sevgilinizi  Daha İyi Anlamanın En Etkili Yolu

BALIK: HAYAT ARKADAŞIN OLABİLİR

Aradığın romantik partneri buldun. Buna inanmak için daha ne kadar bekleyeceksin. O senin hayat arkadaşın olabilir. Eğer kendini yalnız hissediyorsan ben senin yanındayım. Partnerinin seni sevdiğine inanmalısın.

PARTNERİNİZİN BURCUNU VE YÜKSELEN BURCUNU OKUMAYI UNUTMAYIN!

Konular :