İLİŞKİLER

Yeni Aşkı Hayatınıza Çekmenin 7 Yolu

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 04.03.2014

Yeni Aski Hayatiniza Cekmenin 7 Yolu

Biriyle ayrıldınız ve mutsuzsunuz. Ve artık kendinizi yeni şeylere başlamaya hazır hissediyorsunuz. Peki ama nereden başlamalı? Öyle ya yeni aşk insana gökten zembille yağmıyor.... Yazar Özlem Sakin, “Reddedilmez Kadının Sırları” adlı kitabında bakın yeni aşka hazırlık sürecine dair hangi önerilerde bulunuyor.

Yeni Aşka Yelken Açmanın Yolları

Artık tüm zorluklar geride kaldı. Peki ama hayatınızda biri yok diye eve kapanıp oturmak niye? Kendinizi toparlayın ve yeni bir sevgiliye yelken açmak için hazırlanın…. Siz gerekeni yapın ki doğru insan da sizi bulsun.

1) Yeniliklere Açık Olun

Öncelikle yeniliklere açık olun. İlişkinizin bitmesi, yeni başlangıçlar yapmanız için aslında size bir şans tanır. Arkadaşlarınızla yeniliklere açık bir parti verin ve arkadaşlarınızdan birilerini getirmesini rica edin. İlla yeni bir sevgili bulacaksınız anlamında değil, sadece yeni birileriyle tanışmak ve bir gece bile olsa flört etmek sizi eğlendirecektir.

2) Gitmediğiniz Yerleri Keşfedin

Daha önce gitmeyi, çok tarzınız olduğunu düşünmediğiniz barlara, kafelere ve partilere gidin. Bazen hiç ummadığınız yerlerde ummadığınız tarzda insanlarla tanışabilirsiniz. Ayrıca kafanızda daha önceden kurduğunuz erkek tipinin dışında erkeklerle tanışabilir, aslında bu tarz insanlara da bir şans vermeniz gerektiğini görebilirsiniz.

3) Bol Bol Gülün, Eğlenin ÖzetleKendinize Vakit Ayırın

Eğlenmek için kendinize vakit ayırın. Hiç beklemediğiniz bir anda aşk sizin de kapınızı çalabilir. Buna inanmıyor musunuz? Fakat bu doğru, olması gerektiği zaman beklediğiniz şey olacaktır. Siz bu arada eğlenmenize bakın. Arkadaşlarınızla dışarı çıkın, bol bol gülün, eğlenin. Kim bilir belki de attığınız kahkahalar birinin kulağına gidebilir.

4) Her Şeyden Önce Kendinize Güvenin

Şunu bilmeniz gerekir, biri ile tanışmadan önce kendinize güvenmeniz gerekir. Kendine güvenmeyen birine başkası da güvenemez.

Yeni Aski Hayatiniza Cekmenin 7 Yolu

5) Fırsatları İyi Değerlendirin

Biri ile tanışmak için her gece barlarda dolaşmanız gerekmiyor. Bir dergi alıp, kahve içmeye gidebilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve rahatlayın; bu arada çaktırmadan etrafa bakın. Belki size uygun biri ortalıklarda dolaşıyordur.

6) İnternette Tanışabilir, Gerçek Dünyada Arkadaş Olabilirsiniz

Günümüzde internet yolu ile tanışmak çok popüler. Sizde bunu deneyebilirsiniz. Ortak fikirleri paylaştığınız biri ile ilk önce sanal alemde takılır, sonra da gerçek dünyada beraber olursunuz. Bu arada, yeni bir kız arkadaşlar edinerek daha farklı ortamlara girip, daha farklı şeyler yapabilirsiniz.

7) Alışveriş Yaparken Dahi Aşk Kapınızı Çalabilir!

Alışveriş yapmak da yeni bir erkekle tanışmanın en iyi yollarından biridir. İnanın bunları yaparsanız, aşkın ayak seslerinin en kısa süre içerisinde kapınıza yaklaştığını duyacaksınız. Yeter ki isteyin!

Konular :