ÇOCUK EĞİTİMİ

"Fantastik Hikâyeler Makinesi" Çocukları Bekilyor!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 22.01.2018 - Güncelleme : 14.07.2022

Fantastik Hikâyeler Makinesi Çocukları Bekilyor

İş Sanat’ın geçtiğimiz yıldan bu yana kapalı gişe oynayan ve çok sevilen çocuk oyunu Fantastik Hikâyeler Makinesi şubat ayında bir kere daha sahnede. Can Yılmaz’ın yazdığı Serdar Biliş’in yönettiği oyunun eğlenceli müziklerini Çiğdem Erken, koreografisini Tuğçe Tuna hazırladı.

Yarıyıl tatilinin son pazarında minikler için Fantastik Hikâyeler Makinesi

Çocukları uçağın mucidi Wright Kardeşler’den Hezârfen Ahmet Çelebi’ye, sinemanın mucidi Lumiere kardeşlerden taş devrine uzanan geniş bir zaman diliminde benzersiz bir yolculuğa çıkaran oyunun meraklı kahramanı Ömer’e yetenekli genç oyuncu Ata Berk Mutlu hayat veriyor.

Renkli kostümlerini Tomris Kuzu’nun, ışık ve sahne tasarımını Cem Yılmazer’in yaptığı oyunda sevilen oyuncular Tuba Ünsal, İbrahim Selim, Sercan Badur, Yeliz Kuvancı ve Hayal Köseoğlu canlandırmalarıyla kahkaha dolu anlar yaşatıyor.

Fantastik Hikâyeler Makinesi Çocukları Bekilyor

İş Sanat, meraklı minikleri 4 Şubat 2018, Pazar günü saat 15.00’da mucitlerin maceralarla dolu dünyasına bekliyor.

YAZAN: CAN YILMAZ

YÖNETEN: SERDAR BİLİŞ

OYUNCULAR: ATA BERK MUTLU, TUBA ÜNSAL, İBRAHİM SELİM, SERCAN BADUR, YELİZ KUVANCI,HAYAL KÖSEOĞLU

MÜZİK: ÇİĞDEM ERKEN

KOREOGRAFİ: TUĞÇE TUNA

KOSTÜM,TASARIM VE UYGULAMA: TOMRİS KUZU, SELİM ÖLÇEN

IŞIK VE SAHNE TASARIMI: CEM YILMIZER

Fantastik Hikayeler Makinesi'nin Konusu Ne?

Fantastik Hikayeler Makinesi, minik izleyicileri, uçağın mucidi Wright Kardeşler’den Hezarfen Ahmet Çelebi’ye, sinemanın mucidi Lumiere Kardeşler’den taş devrine uzanan eşsiz bir masal yolculuğuna çıkarıyor.

Büyükbaba Muhteşem, torunu Ömer’e harika bir doğum günü hediyesi verir: Ömer’i anında merak ettiği, gitmek istediği her yere gönderecek büyülü bir ‘Fantastik Hikayeler Makinesi’. Ömer’in yapması gereken çok basittir. Makineyi çalıştırmak, ona merak ettiği herhangi bir şeyi sormak ve sonra da hoop diye merak ettiği yerde belirivermek. Ancak makinenin kafası karışmaya başlayınca işler giderek ilginç bir hal alır...

Can Yılmaz’ın yazıp Serdar Biliş’in yönettiği bu tatlı ve macera dolu müzikli masal yolculuğu, çocuklara unutamayacakları bir deneyim yaşatacak.

Bilet Fiyatları: Tüm Kademeler: 20 TL İndirimli: 15 TL

Satış noktaları: İş Sanat Ana Gişe - 0212 316 10 83 / Biletix – 0216 556 98 00

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR