MAKYAJ

Harika Görünmenizi Sağlayacak Makyaj Hileleri

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 30.09.2014

Harika Gorunmenizi Saglayacak Makyaj Hileleri

Yüz hatlarınızın en iyi yanlarını öne çıkarmayı öğrenmek için vereceğimiz makyaj hilelerini hafızanıza mutlaka yazın!

Sihir Etkisi Yaratan Makyaj Hileleri

Yüzünüze fondötene bulayıp sivilceleri ve diğer pürüzleri kapatıcıyla örtünce kaymak gibi bir teniniz olacağını ve bu halinizle gururla sergileyecek resimler çektirebileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bunu aklınızdan çıkarın.

Sadece gerekli yerlere, örneğin burun kenarlarına ya da sivilcelerin üstüne hafif bir kat fondöten sürün.

Yüzünüzün parlamasını istemiyorsanız sorunlu yerleri her zaman mat formüllü ürünlerle kapatın ve gözleriniz için de kolay yayılan, ışığı yansıtan kapatıcılardan başkasını kullanmayın.

Harika Gorunmenizi Saglayacak Makyaj Hileleri

Yüzünüzün iyi yanlarını ortaya çıkarın. Yanaklarınızın bombeli kısımlarına allık sürün, göz kapaklarınıza birkaç sahte kirpik iliştirin ve dudaklarınıza parlak bir ruj sürün. Ancak, makyajın altın kuralını unutmayın: Aynı anda hem göz, hem dudak makyajına ağırlık vermeyin. Makyaj çantanızı açmadan önce birinden birine karar verin.

Kameranın düğmesine basılmadan önce bir dakika izin isteyin ki yüzünüzde parlayan yerler varsa biraz pudrayla kapatabilesiniz. Kendinizi beğenmiş olduğunuzu düşünebilirler, düşünsünler. Başka birinin elinde kötü çıkmış bir resminizin bulunması kadar aleyhinize çalışan pek az şey vardır.

İşte Harika Bir Fikir: Dergilerdeki gibi dudaklara sahip değilseniz üzülmeyin. Bir hareketle dudaklarınız dolgunlaşsın. Güzel bir şekilde dudak sarkıtmak için, kameraya dönün ve “Vogan” deyin. Biraz tuhaf, biliyorum ama güzellik dergilerinin modelleri bu konuya yemin ediyor!

Konular :