MAKYAJ

Kırmızı Ruj ile Uyumlu En İyi Kombinler

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 27.01.2014

Kirmizi Ruj ile Uyumlu En Iyi Kombinler

Kırmızı ruju özel davetlerden iş ortamına nasıl kullanabileceğinize dair hiçbir yerde bulamayacağınız stil ipuçları haberimizde saklı. Önplana çıkmayı sevenlere...

Kirmizi Ruj ile Uyumlu En Iyi Kombinler

Davetlerde: Kırmızı Ruj ile Uyumlu Klasik Elbise Sitili: Kısa, Siyah Bir Elbise

Gardırobunuzda olmazsa olmaz parçalardan biri siyah klasik bir elbisedir. Şıksiyah bir elbise, aynı renkteki stiletto ve kırmızı bir ruj harikalar yaratır. Kırmızı rujsürerken dikkat etmeniz gereken en önemlihusus makyajınızın geri kalanını nötr yani doğal tonlarla tamamlamanız gerektiğidir. Ten rengiyle uyumlufontöden, doğalrenklerdefarlar, klasik ince hat eyeliner, tek kat maskara bunun için yeterli olur. Şık ve feminen bir görüntü peşindeyseniz bu stil tam size göre.

Özel Gecelerde: Kırmızının Sizi Sarıp Sarmalamasına İzin Verin

Tamamiyle kırmızıya bürüneceğiniz zamanlarda mutlaka cilt tonunuzla uyumlu kırmızı bir ruj kullanın. Gerçek bir kırmızı ruj, sıcak bir cilt tonu ileeşleştirildiğinde mükemmel görünür. Siluetle birleşen kırmızı bir elbise özel bir gece için mükemmel bir seçim olabilir. Aynı renkteki veya ten rengibir çift ayakkabıyla göz kamaştırıcı olmanız an meselesi.

Kirmizi Ruj ile Uyumlu En Iyi Kombinler

Günlük Kıyafetlerde: Kırmızı Ruj ile Casual Giyimi Tercih Eden Ünlü Yıldızlar

Kırmızı ruju yalnızca özel davetlerde kullanacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Dünyaca ünlü yıldızların günlük kıyafetlerinde de rahatlıkla kırmızı ruju kullandığına dikkat ettiniz mi hiç. İşte bunun en büyük kanıtı. Siz de kot, kazak veya deri ceket ile kırmızı ruju eşleştirmekten korkmayın.

Kirmizi Ruj ile Uyumlu En Iyi Kombinler

İşyerinde: Ofiste Kırmızı Ruj Nasıl Kullanılabilir?

Eğer ofis ortamında kırmızı ruj kullanmak istiyor fakat bunun abartılı olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İşte ofis ortamında kırmızı ruju dikkatli ve orantılı kullanmanın ipuçları: Kırmızı rujun dışında makyajınızın geri kalanını nötr renklerde yapın. Siyah maskara, hafif ten rengi tonlarında far yeterli. Kıyafetinizi dikkatli seçmeye gayret edin. Siyah birskinny pantolon, beyaz gömlek ve kırmızılı ipeksi fular ile harika görünebilirsiniz.

Konular :