ASTROLOJİ VE TAROT

10 Mayıs'taki Tutulmadan Nasıl Etkileneceksiniz?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 06.05.2013

10 Mayıstaki Tutulmadan Nasıl Etkileneceksiniz

6-12 Mayıs 2013 haftasına ilişkin gezegenler nelere işaret ediyor? Ünlü Astrolog Hakan R. Kırkoğlu bu haftayı yorumluyor.

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Sabit Kalmasını İstediğiniz Şeyler Sizi Bu Hafta Yorabilir

Bu hafta Boğa burcundaki gezegen birikimi ve 10’undaki Güneş tutulması parasal konular ve harcamalar açısından hareketli bir gündeme işaret etmekte. Elinizdekileri, yeteneklerinizi daha iyi kullanmaya bakmalısınız. Parasal konulardaki arzularınızı bir ölçüde frenlemeniz çok daha iyi olacak. Sabit kalmasını, değişmesini istemediğiniz şeyler sizi daha çok yorabilir. Ortaklaşa konulardan gelebilecek fırsatları görmeye bakın. Bu dönemde tam olarak kontrol edemediğiniz konularda aceleci davranmamak ve üretken olmaya gayret etmek iyi olabilir.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güneş Tutulması En ÇokBoğaları Yakından İlgilendiriyor

Bu hafta burcunuzda gerçekleşen Güneş tutulması sizi yakından ilgilendiriyor. Burcunuzdaki pek çok gezegen kişisel konulara, yeni başlangıçlara ve bu arada sağlığınız, bedensel durumunuzla ilgili gelişmelere işaret etmekte. Pek çok alanda yeni adımlar atma eğilimindesiniz. Tek başına yapabileceğiniz şeyler de var. Hatta bakış açınızı gözden geçirerek sizi şimdiye kadar engelleyen şeyleri daha iyi görebilirsiniz. Ancak bu dönemde aşırı ısrar ve inat yararlı olmayabilir. Yakın beraberliklerde daha esnek olmaya bakın.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

İstediğiniz Değişiklikler İçin Önümüzdeki Aylar Çok Daha Uygun

Bu dönemde Boğa burcunda gezegen birikimi sizi dolaylı yoldan da olsa bekleme içinde tutuyor. Tam olarak netleşmemiş durumlar ve daha çok hazırlık getiren koşullar var. İstediğiniz değişiklikleri önümüzdeki aylarda daha rahat biçimde atabilirsiniz. Ancak bu dönemde gizli kalan şeyler söz konusu olabilir. Gizli şeyler ortaya çıkarken, siz de eski yüklerden kurtulabilirsiniz. Özellikle parasal alanda ve iş konusundaki düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu dönemde dedikodulara kulak asmamak daha yerinde olacak.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Pek Çok Fırsatla Karşılaşacağınız Bir Haftadasınız

Bu hafta Boğa burcunda gerçekleşen Güneş tutulması gelecek beklenti ve ümitlerinizi gözden geçirmenize neden oluyor. Gelecek yönünde istikrar ve maddi alandaki beklentilerinizi daha gerçekçi kılmak ve buna göre harcamalarınızı yeniden planlamanız gerekebilir. Bu dönemde işten gelen paralar yönünde daha dikkatli olmak gerekebilir. Ayrıca bu dönemde arkadaşlıklar ve gruplar oldukça hareketli ve meşgul edici olabilir. Gruplarla ilgili işlere daha odaklı olabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenecek pek çok fırsatla karşı karşıyasınız.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu Dönemde Yüksek Beklentilerinizi Dengelemeniz Lehinize Olacak

Bu hafta Boğa burcunda gerçekleşen Güneş tutulması sizi özellikle kariyer ve iş alanındaki konularda daha fazla ilgilendirmekte. Mesleki hedefleriniz, para ve güven yönündeki arzularınızı, isteklerinizi gözden geçirebilir, yenileyebilirsiniz. Yatırımlar ve maddi konular bazı harcamaları da beraberinde getirirken, elinizdeki kaynakları daha iyi değerlendirmeye bakın. İş hayatında oldukça hırslı olabilirsiniz ancak üzerinizde çok yük olabilir. Bu dönemde yüksek beklentilerinizi dengelemeye bakın. Krediler, ortaklaşa konular sizi meşgul edebilir.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

İş Hayatında Yeni Olanaklarla Karşılayacaksınız

Bu dönemde Boğa burcundaki gezegen birikimi sizi özellikle yabancılarla ilgili işlerde, içerisinde yolculuklar olan konularda daha fazla meşgul edebilir. Bu dönemde yeni insanlarla ve yabancılarla bir araya gelerek ufuklarınızı geliştirebilirsiniz. Ancak bakış açınızı ve görüşlerinizi daha esnek tutmaya bakın. Görüş ve inanç ayrılıkları yüzünden bazı huzursuzluklar olabilir. Bu dönemde ilişkilerinizden, başkalarından öğreneceğiniz çok şey var. İş hayatında yeteneklerinizi somut hale getirecek yeni olanaklarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Parasal Konuların Gündemde Olacağı Bir Haftadasınız

Bu hafta Boğa burcunda gerçekleşen Güneş tutulması sizi özellikle maddi alanda, parasal konularda aradığınız güven konusunda test etmekte. Ortaklaşa çıkarlar söz konusu olduğunda elinizdeki kaynakları daha iyi kullanmaya bakarken, ortaklarınız ya da beraber iş yaptığınız kişiler üzerindeki etkinizi daha iyi kullanmaya bakın. Bu dönemde krediler, yatırımlar, miras ya da sigorta gibi işler daha sık gündeme gelebilir. Yakın beraberliklerinizde de duygularınızı yakından etkileyen gelişmeler mümkün gözüküyor.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Beklentilerinizin Öne Çıkacağı Bu Hafta, Aşkta Daha Olumlu Olabilirsiniz

Bu hafta karşıt burcunuz Boğa’daki gezegen birikimi ve 10’unda gerçekleşen Güneş tutulması size yeni farkındalıklar, özellikle ilişkiler ve ortaklıklar alanında yenilikler getirmekte. Evlilikte ve işe ait ortaklıklarda, beklentilerinizi daha fazla önemseyebilirsiniz. Eğer ortaklıklarda ve yakın arkadaşlıklarda güvensizlikler varsa daha ciddi düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Son altı aydır süregelen durumlardan kurtulmaktasınız. Ayrıca bu dönemde aşkta ve yaratıcı alanda daha olumlu hissedebileceğiniz güzel olanaklar da var.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Pek Çok İş ve Yorucu Çalışmalar Gündeme Gelebilir

Bu hafta Boğa burcunda dikkat çeken bir gezegen birikimi ve 10’unda Güneş tutulması var. Boğa, sizin iş ve çalışma koşullarınızı, hizmete ve çok çalışmaya ait konuları ve sağlık açısından hassasiyetleri gösteren bir alan olduğu için bu dönemde yapılması gereken pek çok iş ve yorucu çalışma gündeme gelebilir. Böyle bir dönemde sağlığınıza daha çok önem vermeli ve artan gerginlikleri gevşetmeye bakmalısınız. Bu dönemde iş ortamında çalıştığınız kişilerle, organizasyonel işlerle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Daha Aktif ve Daha Tutkulu Olacağınız Bir Haftadasınız

Bu hafta Güneş tutulması sizin yaratıcı konularınızı, arzularınızı ve aşk hayatınızı anlatan alanda gerçekleşmekte. Bu dönemde Boğa burcundaki gezegen birikimi sizi daha tutkulu, yaratıcı alanda aktif ve aşk hayatında daha heyecanlı kılmakta. Ancak zevkler için harcamalar ve parasal yönde yapabileceğiniz sarfiyat yüzünden maddi konulara daha dikkatle yaklaşmalısınız. Riskli işler ve yatırımlar bu dönemde sizi daha çok meşgul edebilir. Yakın çevreniz ve çocuklarla ilgili konularla daha yakından ilgilenme gereği duyabilirsiniz.

Saka (Kova) Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

İstediğinizde Çok Şeyi Gerçekleştirebilecek Yetenektesiniz

Bu dönemde Boğa burcundaki gezegen birikimi sizi pek çok yönden daha yapıcı ve mücadeleci olmaya yöneltiyor. Elinizdeki tüm kaynakları ve psikolojinizi sağlam tutmaya gayret ediyor olabilirsiniz. Özellikle 10’unda gerçekleşen Güneş tutulması gerek ev, gerekse iş cephesinde sorumlu olduğunuz pek çok konuya işaret etmekte. Bu dönemde olaylar ve kişiler karşısından esneklik göstermek çok yerinde olacak. Bu arada para durumunuzu ve yatırımlarla ilgili konuları daha fazla düşünme eğilimindesiniz. İsterseniz çok şey yapabilirsiniz.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Önceliklerinizi Gözden Geçirmeniz Gereken Bir Dönemdesiniz

Bu dönemde Boğa burcundaki gezegen birikimi size hem yaratıcı hem de üretken olabileceğiniz koşullar getirmekte. Bu dönemde yakın çevrenizdeki değişiklikler, kardeşlerle ilgili konular kafanızda çok yer tutabilir. Özellikle maddi konularda, parasal alanda anlaşmalar, yazışmalar ve ziyaretler daha sık gündeme gelebilir. Ancak bu konularda bazı değişiklikler güvensizlik yaratıyor olsa bile, alternatif planlar geliştirebilirsiniz. Önümüzdeki dönemde kişisel planda pek çok değişiklik yapabileceksiniz. Önceliklerinizi iyi planlayın.

Milliyet

Konular :