ASTROLOJİ VE TAROT

Astrolog Su Karakuş'tan Haftalık Burç Yorumu

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 26.12.2011

Astrolog Su Karakuştan Haftalık Burç Yorumları

Astrolog Su Karakuş, yeni yıl öncesi tüm burçların haftalık astrolojik değerlendirmesini yaptı. Yeni yıla girerken acaba hangi burç çok dikkatli olmalı, hangi burç çok şanslıöğrenmeye ne dersiniz?

Yeni Yıl Haftası Bizleri Neler Bekliyor?

Jüpiter Boğa burcunda ilerlemeye başladı. Mülk edinmek, ev sahibi olmak, aileniz kadar benimseyeceğiniz kişileri yaşamınıza katmak ve paranızı en iyi şekilde değerlendirmek gibi getirileri olacak. Yıl ortasına yani Haziran 2012’ye kadar devam edecek olan bu süreçten Boğalar, Başaklar, Oğlaklar olumlu şekilde yararlanacaklar.

Geçtiğimiz hafta 24 Aralık da Oğlak burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkisini hafta ortasına kadar yaşamaya devam edeceğiz. Kariyerinizle ilgili yenilikler, yeni görevler ve sorumluluklar bekleyebilirsiniz. Oğlaklar, Başaklar ve Boğalar açısından son derece olumlu bir yeniay.

Hayırlı Sürprizler ve Şanslı Başlangıçlar İçin İyi Bir Dönem

Bununla birlikte hafta boyunca etkisi altında olacağımız açılar son derece ümit verici.

Güneş’in düzelen Jüpiter’le kurduğu bağ, şansın düzelmesini sağlayacak. Beklenmedik, hayırlı olaylar sürpriz gelişmeler ve şanslı başlangıçlar hafta boyunca kutlamaları beraberinde getirecek.

Yükselen Egolara Dikkat

Gerçekçi Satürn’ün, romantik Neptün’le olumlu ilişkisi ise uzun süreli mutluluk veren gelişmeleri başlatacak.

Güneş Oğlak burcunda Plüton’la kucaklaşıyor. Salıdan itibaren güç gösterileri, egonun yükselişi sorun yaratabilir. Plüton’un gölge yanlarına kapılmamak, içinizdeki şeytana dur demek gerekiyor.

Yılbaşı Alışverişine Çıkarken İki Kere Düşünün Sonra Pişman Olmayın

Perşembe’den itibaren Merkür’ün hırçın Mars’la olumsuz açısı ne yazık ki büyük sorunlara ve tartışmalara neden olacak nitelikte. Merkür gerilemesi bitti ama olumsuz etkisi devam ediyor. 2 Ocak’da her şey yoluna girecek o zamana dek olumsuz açılarla birlikte iletişim problemleri, elektronik eşyaların bozulması ve yılbaşı alışverişlerinin pişmanlığa dönmesi kaçınılmaz. Hafta boyunca sözel ve yazılı iletişime dikkat etmek gerekiyor.

Jüpiter bir yandan şans, bolluk, bereket dağıtırken, engellerin öğretmeni Satürn’le olumsuz ilişkisi şımarık bir çocuğun öğretmeni tarafından cezalandırılması ile eşdeğer bir ruh hali oluşturacak. Yılbaşında sevinciniz ve eğlence arzunuz birileri tarafından engellenebilir. Her koşulda aşırılıklardan uzak durmalı ve eğlencenin dozunu kaçırmamalısınız. Ciddiyetiniz neşenize eşlik etmeli.

Yılbaşı akşamı Ay Koç burcunda olacak. Neşeli, esprili bir geceye ve spontan yani kendiliğinden gelişen planlara açık olmalısınız. Neşe hırçınlığa, espriler gerginliğe aniden dönüşebilir. Hava kırgınlıkların oluşmasına sebep olacak nitelikte. Bir yandan şımarmak ve başkalarını düşünmeden eğlenmek isteyen küçük çocuk, öte yandan ciddiyet bekleyen otoriter babanın çekişmesini andıran gezegen etkileri gece yarısında; küsmüş ve tüm neşesini kaybetmiş küçük çocuk ile otoritesini koruyamadığını sanan bu nedenle aşırı tepkiler veren babanın içe dönüşüne benzetilebilir.

Hepinize mutlu yıllar dilerim.

İşte Haftalık Burç Yorumlarınız:

KOÇ:

Otoriteleriniz yani patronunuz, yöneticileriniz veya babanız hafta boyunca canlılık kaynağınız olacak ve yaşama karşı güçlü hissetmenizi sağlayacak. Finansal alanınızda yol almaya başlayan Jüpiter şanslı, bolluk ve bereket dolu günleri davet ederken, otoritelerinizin katkısını da inkar etmemelisiniz. İş seyahatleriniz veya yurt dışıyla iletişiminizde son derece dikkatli olmalısınız. Tartışmalar beklenmedik şekilde alevlenebilir ve zararlı çıkabilirsiniz.

BOĞA:

Burcunuzda ilerlemeye başlayan şans gezegeni Jüpiter her anlamda bolluk ve bereket getirmeye başladı. Bu dönemi iyi değerlendirin. Seyahatleriniz sıklaşacak, eğitim yaşamınızda şans yanınızda olacak ve öğretmenlerinizin yardımını göreceksiniz. Yasal konularda otoritelerin uyarısı ile hataya yer bırakmayacaksınız.

Partnerinizle ilişkiniz keskin bir viraja giriyor. Öfkenizi kontrol etmeli, eleştirileri dozunda yapmalısınız. Partnerinizin agresif tavırları onu kendisiyle yüzleştirme arzusu doğurabilir.

İKİZLER:

Mutluluk ve aydınlanma duyguları yeniden bünyenizi sarmaya başladı. Hisleriniz kısa süre sonra her şeyin yoluna gireceğini söylüyor ve yanılmıyorsunuz. Başkalarının duygularını algılama yeteneğiniz şaşırtıcı derecede yükseliyor.

Ev ve eşya konusunda veya annenizle ilgili sorunlar hakkında partnerinizle ters düşebilirsiniz. Fikir ayrılıkları sizi gerçek yaşamda ayrı yaşamaya yönlendirmesin. İleri gitmemelisiniz.

YENGEÇ:

Arkadaş çevreniz genişledi ve daha çok insan tanımak güven duygunuzu yerine getirdi. İşleriniz veya planlarınız hakkında hem fikir hem eylem desteği alacaksınız. Ya partnerinizin çevresine girmekten memnunsunuz veya arkadaş çevreniz sizi evlendirmek için adaylarla tanıştırmak istiyor. Değerlendirin.

Kısa yolculuklarda dikkatli olmalısınız. Kaza riski taşıyorsunuz veya kendi rahatsızlıklarınız seyahat nedeniyle artabilir. Sağlığınızın en büyük düşmanı öfke krizleriniz olacak.

ASLAN:

Yöneticileriniz şansı ayağınıza getiriyor. Hafta boyunca gelen teklifler kadar iş alanınızdaki başarılarınızda önem kazanıyor. Gücünüzü ilan edecek ve iş arkadaşlarınızın puanlarını kazanacaksınız. Tatlı-sert havanızı korumanız gerekiyor. Jüpiter yeni sorumluluklar almanızı ve başarmanızı istiyor.

Paranızı harcarken dikkatsiz ve sorumsuz davranmamalısınız. Partneriniz, eğlence yaşamı veya çocuklarınız harcama sebepleriniz olacak. Bonkör yapınızı sergilemek için doğru bir zamanda değilsiniz.

BAŞAK:

Aşk ve eğitim yaşamınızda sevindirici gelişmeler beklemelisiniz. Hafta boyunca hem yalnızlıktan kurtulacak, hem harika ve güçlü bir partner adayı ile tanışacak hem de seveceğiniz yerlere sık sık seyahat etme fırsatı bulacaksınız. Rutin yaşamdan kurtuluyor, neşeleniyorsunuz.

Hırçın, tartışmacı ve cesur yanınız Mars’ın etkisi ile ortaya çıkıyor. Evinizi ve ailenizi korumak adına saldırgan davranabilirsiniz. Enerjinizi spor yaparak harcamayı deneyin.

TERAZİ:

Ailenizin sağduyulu ve kontrolcü bireyleri gücünüze güç katmanız, hayata bağlanmanız için ellerinden geleni yapıyorlar. Bunun yanı sıra sezgileriniz sizi daha kaliteli bir yaşam biçimini benimsemeniz için destekliyor. Tek başınıza her şeyi başarabilirsiniz. Yine de başkalarının kaynakları emrinize amade.

Reklam, sunum ve web sitesi çalışmalarınızı hızlandırın ancak sözleşme ile bağlanmayın. Merkür henüz imza atmanızı onaylamıyor.

AKREP:

Reklam yıldızı olmayabilirsiniz ancak çalıştığınız firmanın reklamlarındaki başarı sizin elinizde. Daha çok tanınabilir, küçük çevrenizin büyük esnafı olabilirsiniz. Bununla birlikte yakın çevrenizden biri eşiniz olma arzusunda. Bu niyeti öğrenecek, belki üstü kapalı bir teklif alacaksınız. Hoşunuza gidecek.

Arkadaşlarınızla aranızda finansal anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Siz acı veren bir iletişim biçimi benimseyeceksiniz. Sorunlar büyüyebilir.

YAY:

Para alanınızda gerçekleşen büyük kucaklaşma, başkalarının kaynakları ile kendi ikramiyenizi birleştirmek ve ortaya daha büyük bir sermaye çıkartmak konusundaki arzunuzu destekliyor. Bu sırada iş konusundaki bolluk ve bereket de birikimlerinize katkıda bulunacak.

Yöneticilerinizi ve sorumluluklarınızı yanlış anladığınız günler geride kaldı ancak hatalarınızdan henüz ders almadınız. Hafta boyunca iletişim biçiminiz özenli olmalı.

OĞLAK:

Aşk yaşamınız, çekingenliğinizi atıp ilişkinin kontrolünü elinize geçirmenizle daha etkileyici bir hal alıyor. Partneriniz etrafınızda pervane olabilir. Birçok hayranınız aynı anda etrafınızı sarabilir. Çoklu ilişkilere kalkışmayın. Siz sadakate eğilimlisiniz veya sadık kalmalısınız.

Uzaklarda bulunan tanıdıklarınızın gizli sırları açığa çıkıyor. Bildikleriniz adeta onaylanıyor. Onları öfkelendirmeyi başaracaksınız.

KOVA:

Ev ve mülk alma konusundaki şansınız gittikçe artıyor. Berekete gezegeni doğru yoluna döndü ve birçok kelepir mülkü aynı anda görmenizi sağlayacak. Bu dönemde en doğru kararı vermek için sezgilerinizi kullanmalısınız. Kalbinizden gerenlerin doğruluğu şaşırtabilir.

Arkadaşlarınızla sponsorluk anlaşmalarınız, nafaka veya primleriniz hakkında fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Tartışmalar yanılgılar yüzünden büyüyebilir, dikkatli olun.

BALIK:

Reklam ve kitap yazma çalışmalarınız hızlanacak. Teklifler, fikirler fırtına gibi esecek ve adeta yetişemeyeceksiniz. Yakın dostlarınızın yardımını alacaksınız. Onlar bir yandan işlerinizi yetiştirmenize destek olacak öte yandan yeni tekliflerin size ulaşmasını sağlayacaklar.

Sorumluluklarınızı dikkatsiz bir biçimde yerine getirmeniz, partnerinizin öfkesini kabartıyor. Uyarıları önemsemezseniz tartışmalar büyüyecek. Haftayı mutsuz geçirebilirsiniz.

www.sukarakus.com

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR