ASTROLOJİ VE TAROT

Koç Erkeğine Nasıl Davranmalı?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 15.05.2013

Koç Erkeğine Nasıl Davranmalı

22 Mart- 20 Nisan arasında doğan erkekler Koç burçludur. Bunlar doğuştan şövalyedirler. Başkalarının yardım istemelerine bayılırlar.

Çaresiz Kadınları Sever

Sizi bir şeyden kurtardıklarını hissetmekten ve çaresiz kadınlar için savaşmaktan hoşlanırlar. Onlara sürekli yeni bir heyecan ya da sürpriz yaratmalıdır.

Aşırı Derecede Eli Açıktır
Bütçe ile kısıtlı olmaktan hoşlanmazlar. Eşref saatlerinde cömert bile olurlar. Paraları varsa aptallık derecesinde eli açıktırlar. Böyle durumlarda kadınlar, kocalarından aldıkları paraların bir bölümünü, parasız kalacakları günler için saklamalıdırlar.

Koç Erkeğini Etkilemenin Yolları

Koç burcu erkeği, kadının saçının kesilişinden ve giydiği kıyafete kadar etkilenir. Arkadaş olabilecek ve sportmen kadınlardan hoşlanır. Ama her şeyden önce eşlerinin ya da sevgililerinin gururlu olmasını isterler.

Akıllı kadın, erkeğin fiziğine değil, gurur ve ihtirasına ilgi duyar. Koç burcu erkeğinin eşin, kocasının erkek arkadaşlarıyla iyi geçinmelidir. Giyim ve davranışı konusunda modaya uygun olmalı, güncel konuları ve haberleri çok iyi izlemelidir.

Hüzünler, nostaljik oyunlar ona göre değildir. Canlı renkleri sever ve risk ister.

Ama hiçbir zaman unutulmamalıdır ki Koç erkeği maceraperest, lider ve öncüdür. Meşaleyi onun taşıdığını, herkesin de onu izlediğini hissettirmelidir.

Burcundan doğan erkek aşka düşkün olur. Onun için aşkın pek önemli bir yeri vardır. Aşkı uğruna yapamayacağı fedakarlık, kalkışmayacağı delilik de yoktur; fakat bu çok şiddetli olan aşk aynı şekilde pek kısa ömürlüdür.

Onun İlgisini Nasıl Çekeceğinizi Bilmelisiniz

Koç burcundan doğan erkeğin bir çocuk gibi meraklı olduğunu bilmelisiniz. Her şeyden önce onun ilgisini çekmelisiniz. Koç burcu erkeği kısa sürede aşık olur ve hislerinin çok şiddetli olduğu bu devrede de arzularının önüne geçemediği için evlenme teklif eder. Eğer bu erkek henüz otuzuna gelmemişse bu teklif cazip de olsa kabul etmemenizi söyleyeceğiz. Çünkü bu erkek biraz olgunlaşır olgunlaşmaz sizde kusurlar bulmaya başlayacaktır.

Koç burcundan doğan erkek sizi çok sevse bile kusurları çabuk gören, çabuk bıkan, çabuk bezen bir tiptir. Siz bu burçtan bir erkekle evlenecekseniz ömür boyunca onu oyalamak zorunda kalacağınızı da bilin.

Koç Burcu Erkeğiyle Nasıl Anlaşabilirsiniz?

Bazı konularda buz gibi bencildir, onun arzusuna karşı gelirseniz şiddetli kavgalar kopabilir; hatta kapıyı vurup gitmesi bile kabildir. Evlendiğiniz erkek klasik Koç Burcu tipinin aksine sessiz de olabilir. Buna da doğum anında parlayan bir yıldız yol açmış olabilir. Fakat bu sessizlik onun saydığımız özelliklere sahip olmadığı anlamına gelmez. Tam aksine bu sessiz tip, güç bela bir süre sabrettikden sonra parlar. Onun bazı kaprislerine de katlanmak zorundasınız. Kendisi eve ummadığınız zaman misafir getirebilir, küçük bir sözden alınarak haşinleşebilir veya kıskançlığa kapılabilir. Hasta olduğunuz zaman size kızabilir.

Koç burcundan doğan erkek hastalığı hiç sevmez. Kendi hastalığını gizlediği için sizinde aynı şekile hareket etmenizi bekler. Onun için hastalık dan bahsedip, şikayete kalkarak inlemeyin. Çünkü o size acıyacak yerde kızacaktır. Böyle hastalandığı zaman nazlanmakdan hoşlanan bir tipseniz size YENGEÇ veya BALIK burcundan doğmuş bir eş tavsiye edeceğiz.

Bu erkeği kendinize, yuvaya bağlayabilmek için onu oyalamanızda yeterli değildir. Sık sık onu övmeniz, yaptığı işlerin ne kadat fevkalade olduğunu açıklamanız lazımdır. Koç Burcu erkeği sık sık böyle beğenildiğini, sevildiğini duymak ister.

Koç burcu erkeğiyle evlenecek kadının kuvvetli kişiliğe sahip olması da şarttır. Çünkü bu tip, zayıf karakterli bir kadını çabucak ezer ve bıkıp gider. Ama kişilikli, akıllı bir kadın böyle bir erkeği kolaylıkla idare edebilir.

Hisleri çok yoğun olan Koç burcunda doğmuş erkek sizi bir hayli de kıskanacaktır. Evin hakimi o olmalıdır. Bu erkeğin kıskançlığından biraz yararlanabilirsiniz. Girdiğiniz çevrelerde daima şık, hoş, cazip olmaya gayret edin. Böylece ilgi çekerseniz, bu Koç Burcundan olan erkeğin hem gururunu okşar hem kıskanmasına yol açar.

Koç erkeği, maskülen yanını ön plana çıkarır. Kendisini tutkularına kaptırmaktan çekinmez.

Konular :