ASTROLOJİ VE TAROT

Astrolog Dinçer Güner Önümüzdeki 4 Güne Dikkat Çekti!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 25.05.2022

Astrolog Dinçer Güner Dört gün sürecek çok önemli olaylar olacak

Ünlü astrolog Dinçer Güner uyardı: Bu gece saat 23.31'e dikkat! Dört gün sürecek çok önemli olaylar olacak

Ünlü astrolog Dinçer Güner, gökyüzünde yaşanan astrolojik olayları yorumladı. Güner, bu gece saat 23.31’e işaret ederek, önemli yorum ve tavsiyelerde bulundu.

Ünlü Astrolg Dinçer Güner Hangi Konularda Uyardı?

Astrolojik yorumlarıyla Türkiye'nin en başarılı astrologları arasında gösterilen Dinçer Güner, 24 Mayıs 2022’de gerçekleşecek olan gökyüzü olayını şöyle özetledi:

“Salı günü Ay 23.31 ile 23.39 arasında boşlukta olacak, akabinde Koç burcuna geçecek. Venüs ile Satürn arasında olumlu bir etkileşim olacak.

4 Gün Sürecek Bu Etkilenmeden Nasıl Yararlanılmalı? Nelere Dikkat Etmeli?

Etki süresi +/- 4 gün… Özel hayatın sorunlarını tespit etmek ve bu sorunlar üzerine ciddi konuşmalar yapmak için ideal.

İlişkilerinde Gerçekçi Olan Kazanır

Bugün keyiflerden çok sorumlulukların üzerine eğileceğiz. İşlere odaklı ve gerçekçi olmak zorundayız. İlişkilere elbette dikkat!

Büyüklerin Tavsiyelerinden Yararlanma Zamanı

Aşırı isteklerden ve abartıdan kaçınmalı. Bizden daha yaşlı ve tecrübeli kişilerin fikirlerinden ve tavsiyelerinden faydalanmak isteyebiliriz.

İlgi Alanlarınız Değişebilir

Hatta uzun sürebilecek ilişki veya ortaklıkların temeli atılabilir. Hatta bu dönem yaşça sizden büyük kişilere karşı ilgi duyabilirsiniz.

Astrolojik Açıdan Yatırım Yapmak Adına Doğru Bir Dönemde miyiz?

Mevcut ilişkilerdeki sorunları çözmek adına masaya yatırmak içinde harika bir dönemdir. Bu dönem yatırım yapmak, paramızın değerini bilerek harcamalarımızı ona göre yapmak daha olasıdır.

Tasarruf etmek, para biriktirmeye başlamak için de idealdir. Yani bu açı buna işaret ediyor ama şu an tabii bunu yapabilmek pek kolay değil maddi olarak."

Konular :