ASTROLOJİ VE TAROT

19 Mart Haftası Burç Yorumlarını Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 19.03.2012

"19 Mart Haftasında Sürprizlerle Dolu Bir Hafta Bizi Bekliyor"

Astrolog Su Karakuştan Haftalık Burç Yorumları

Astrolog Su Karakuş

Sürprizlerle dolu bir haftaya başlıyoruz. Lider Koç burcunda değişken hareketlenmeler ve yeniay oluşarak haftayı ilginç hale getirecek.

"Bu Hafta İletişiminizin Kesildiği Kişilerle Yeniden Görüşmeye Başlayabilirsiniz"

Hafta başında Uranüs-Merkür kavuşumu Koç burcunda gerçekleşecek. Sözel ve yazılı ifadelerin spontan bir şekilde gelişmesi, beklenmeyen sürpriz kişilerle yeniden iletişim kurulması, şaşırtıcı şeyler duyma ve okuma haftanın ilk hareketi olacak. Merkür gerilediği için geçmişe dönük sürprizler söz konusu. Geçmişte bekleyen, ertelenen işler yeniden gündeme gelecek, iletişimimizin kesildiği kişilerle yeniden görüşmeye başlayacağız.

Salı Güneş de Koç burcuna yerleşerek genel enerjinin artmasını sağlayacak. Canlanma kaynaklarımız öfke, hırs, hareket ve doğal liderlik hevesi olabilir.

"Şaşırtıcı Olaylar Yaşayabilirsiniz"

Çarşamba günü yine Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Yeni başlangıçlar için hafta başından hafta sonuna dek zamanımız var. Liderlik, statü değişikliği, görünüşünüzde oluşmasını istediğiniz yenilikler bu dönemde ortaya çıkabilir. Yeniay sırasında Güneş-Ay-Merkür-Uranüs kavuşumuna tanık oluyoruz. Bu kadar yoğun bir enerjinin açığa çıkması olayların kendiliğinden ama beklenmedik derecede şaşırtıcı olmasına sebep olacak.

"Ani Yenilikler Kayıplar Getirebilir Dikkat!"

Merkür gerilemesi ise geçmişi olduğu kadar hata yapma olasılığını da çağrıştırıyor. Düşünmeden harekete geçmemek gerekiyor. Yeniay Difda sabit yıldızını tetikliyor. Tembellik, sinirlilik, hastalık ve kayıpları ifade eden Difda Satürn’ün olumsuz kullanımını hatırlatıyor. Ani yenilik hevesi ve bütün olasılıkları hesaplamadan yapılan yenilikler kayıplar getirebilir. Neyseki yeniay sırasında Mars-Plüton, Jüpiter-Plüton arasındaki uyum şansımıza güvenebileceğimizi anlatıyor.

"Geçmişte Yaptığınız Hatalarla Bir Anda Karşı Karşıya Kalabilirsiniz"

Cuma günü gerileyen Merkür Koç burcunu terk edip Balık burcuna giriyor. Balık burcuna özgü ruh sağlığı, ruhsal gelişim, kötü alışkanlıklar gibi konularda geçmişte yapılan hatalarla karşı karşıya gelinebilir.

Hafta sonunda Güneş-Uranüs kavuşumu hafta başında karşılaşılan şoklardan daha farklı, daha eğlenceli ve olumlu sürprizlerle karşılaşacağımızı ifade ediyor. Pazar günü Ay’ın olumlu açılarıyla havamızın değişeceğini, düzeleceğini, yaşam sevinciyle dolacağımızı müjdeleyebilirim.

KOÇ:

Son Dönemdeki Enerji Düşüklüğünüz Yerini Canlılık ve Harekete Bırakıyor; Yeniay Size İlginç Yenilikler Sunacak

Hafta başında burcunuzda gerçekleşen enerji patlaması Merkür gerilemesine denk geldiği için eskilerde kalan, unutulan kişileri yeniden gündeminize getirebilir. Rastlantılar sizi barışa, aşka ve mutluluğa taşıyabilir. Bununla birlikte hoşunuza gitmeyecek şok haberlerde alabilirsiniz. Salıdan itibaren Güneş burcunuza geçiyor eve son dönemdeki enerji düşüklüğü yerine canlılık ve hareket hissetmeye başlıyorsunuz. Çarşamba yeniay sürprizler getirmek üzere burcunuzda doğacak. Görünüşünüzde radikal değişiklikler yapabilirsiniz. Daha net bir ifade dili kullanmaya başlayabilirsiniz. Geçmişte ayrıldığınız nişanlınızla yeniden birlikte olmaya başlayabilir ve evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Yeniay ilginç yeniliklere sahne olacak.

BOĞA:

Değişimi Yaşayacağınız Bu Hafta, Sezgi dünyasında Kendinize Sağlam Bir Yol Bulacaksınız

Haftanın ilk yarısında iç dünyanızı allak bullak edecek bir haber alabilirsiniz. Şok olacak, yakınlarınızı ilgilendiren konulara öncelik vermek zorunda kalacaksınız. Değişimden korkmayın. Eskileri yenilemek iç dünyanızda ferahlık hissi yaratacak. Salı Güneş aynı alanda doğduğunda ortam canlanacak. Sezgi dünyasında kendinize sağlam bir yol bulacaksınız. Pusulanızı ise Çarşamba günü doğan yeniay verecek. Yeni bir meditasyon grubuna katılmak, yogayla ilgilenmek, olumsuz duygu ve düşüncelerden arınmayı öğrenmek, yarım bıraktığınız alternatif tıp eğitimlerine devam etmek yakınlarınıza yararlı olmanızı da sağlayacak.

İKİZLER:

Öfkenizi Kontrol Altında Tutmanız Gereken Bu Hafta, Dileklerinize Ulaşmanız İçin Arkadaşlarınızdan Büyük Destek Göreceksiniz

Hafta ortasına kadar arkadaşlarınız şaşırtıcı haberler verebilir. Bir dileğinizin gerçekleşmesini umarken bir anda vazgeçebilir ya da olmayacağına kanaat getirebilirsiniz. Kötü sürprizler sizi iyi bir geleceğe götürecek, karamsar olmayın. Doğru karar verdiğinizi Salıdan itibaren anlayacaksınız. Öfkeli tepkilerden kendinizi uzak tutun. Sağduyulu davranışlarınızla başkalarına örnek olun yeter. Salı günü eski dostlarınızdan bazıları yaşamınıza girecek ve dünyanızı aydınlatacak. İhtiyacınız olan desteği onlardan göreceksiniz. Çarşambadan itibaren yeni guruplara üye olacak, okul dönemlerinde kalan arkadaşlarınızla yeniden irtibat kuracaksınız. Bu arkadaşlardan bazıları sizin dileklerinize ulaşmanız için ellerinden geleni yapacaklar.

YENGEÇ:

Kariyenizde Bugüne Kadar olumsuz Görünen Ne Varsa Tam Tersine Dönecek, Şans Bu Hafta Sizinle

Hafta başında yöneticileriniz veya babanız geçmişteki hatalarınızdan birini ortaya çıkarabilir. Kusurlarınızı öğrenmek gelecek hatalara engel olacak. Utanmak yerine telafi etmeye çalışın. Salıdan itibaren Güneş Koç burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizle ilgili olumsuz görünen ne varsa tam tersine dönecek. Bu güne kadar bilgi birikimi yapmış olduğunuzu anlayacak, becerilerinizi ortaya koyacaksınız. Karanlığın tam ortasından çıkacak yeni ışığı beklemelisiniz. İşinizden ayrılmak zorunda bırakılırsanız üzülmeyin. Çarşamba günü doğan yeniay yeni ve daha iyi olanakları karşınıza getiriyor. Size fırsatları değerlendirmek kalıyor.

ASLAN:

Çarşamba Gününden İtibaren Daha İyi Olanaklar Sizi Bulacak, Kariyerinizde Başarılı Günler Sizi Bekliyor

Haftanın ilk yarısında sürpriz bir seyahat için hazır olmalısınız. Kendinizi bir anda yollarda bulabilirsiniz. Eğitiminiz devam ediyorsa unuttuğunuz bir sınav veya ertelenen dersler ruhsal durumunuzu değiştirebilir. Bu duygu değişikliği dibe vurup çıkmakla örneklenebilir. Salıdan itibaren daha verimli çalışmalar yapacak, yaşadığınız olumsuz deneyimin de etkisi ile daha başarılı olacaksınız. Güneş Salıdan itibaren size gülümseyecek. Seyahatlerinizin veya sınavlarınızın yarattığı sorun bir yerden ayrılmanızı, vedalaşmanı gerektiriyorsa buna canınız sıkılmasın. Çünkü daha iyi olanakları Çarşambadan itibaren bulacaksınız. Değişiklik size iyi gelebilir. Kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız bu dönemden yararlanmaya çalışın. Yerinizde saymak zaman kaybı olacak.

BAŞAK:

Sürpriz Harcamalar Canınızı Sıkmasın, Çarşamba Gününden İtibaren Yeniay, Yeni Anlaşmaları Gündeme Getirecek

Hafta başında faturalarınızı zamanında ödediyseniz, kredi geri ödeme tarihinizi geçirmediyseniz endişelenecek bir şeyiniz yok demektir. Yine de ekstra ödemeler için kenarda birikiminiz olmalı. Sürpriz bir harcama canınızı sıkmamalı. Salı günü ödeme dengenizi yaratacaksınız. Başkalarından yardım almak ve onların gelirlerini kullanmaya başlamak rahatlamanızı sağlayacak. Çarşamba aynı alanda doğan yeniay, sponsorluk ve telif anlaşmalarını gündeme getirecek. Başvurusunu yaptığınız ve unuttuğunuz konuları hatırlamalısınız. En azında kredi kartı aidatınızı geri almaya çalışmalısınız. Ekstra paranız olacak.

TERAZİ:

Şaşırtıcı Teklifleri Ciddiye Almak İçin Acele Etmemeniz Gereken Bu Hafta, Bekar Terazilere Evlilik Yolu Görünüyor

Haftanın ilk günlerinde tahmin edemeyeceğiniz bir olay yaşayabilir, evlilik teklifi alabilirsiniz veya eşiniz ayrılmak istediğini söyleyebilir. Şok olacaksınız. Ummadığınız biri işinize de ortak olmak isteyebilir. Şaşırtıcı teklifleri ciddiye almak için acele etmeyin. Durumu dikkatle inceleyin ve gerçekçi olun. Salıdan itibaren yakınlarınızla, eşinizle veya ortağınızla ilişkinizdeki sorunlara çözüm bulmaya başlayacaksınız. Güneş evlilik alanınıza yerleşecek Ve canlılığınızı, yaşam kaynağınızı ortak paylaşımlarda arayacaksınız. Çarşamba bekar Teraziler için evlilik fırsatı doğuran bir yeniay oluşacak. Hafta sonuna kadar evet diyebilirsiniz.

AKREP:

İş Hayatınızda Değişimler Sizi Bekliyor, Kendinizi Bu Duruma Çabuk Adapte Ettiğiniz Takdirde İşinizi Garantiye Alabilirsiniz

Hafta başında iş arkadaşlarınızdan biri aniden işten ayrılabilir ve tüm yükü üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Öncelikleriniz değişim gösterecek. Yalnız çalışıyorsanız yeni iş teklifleri kararsızlık duymanıza sebep olacak. Çözümsüz bir durum içine itildiğinizi düşünürken Salıdan itibaren terfi alarak ödüllendirilebilirsiniz. Çabalarının karşılığını alacaksınız. Çarşamba aynı konuda yeniay yeni başlangıç getirecek. Terfiniz size yeni bir oda, yeni yöneticiler ve harika bir ekip ortamı sağlayabilir. Hem gelirlerinizden hem konumunuzdan memnuniyet duyacaksınız. Ancak Merkür gerilediği için bu ortamın kalıcı olmaması, çabuk dağılması söz konusu olabilir. Kendinizi garantiye almak için tüm görevleri iyice öğrenmelisiniz.

YAY:

Aşk Hayatında Hareketli Günler Yayları Bekliyor Bu Hafta. Eski Aşıklarınız Yeniden Peşinize Düşebilir!

Hafta başında aşk yaşamınız bir anda renklenebilir. Beklenmedik bir eski sevgili yeniden karşınıza çıkabilir. Yıllar önce unuttuğunuz platonik aşkınız sizi sevdiğini söyleyebilir. Umutlarınız yeniden yeşerecek. Salı günü Güneş aşk alanınızı aydınlatacak ve sevgilinizin neşesi hayatınızı aydınlatacak. Karamsar günlerden sonra ilaç gibi gelen sürprizlere Çarşambadan itibaren yenileri ekleniyor. Partneriniz bir projede yer almanızı sağlayabilir veya eğlence yaşamına son sürat dalmanızı sağlayabilir. Aynı anda iki eski sevgiliden birini seçmekte zorlanabilirsiniz. Eski aşıklarınız yeniden peşinize düşecek.

OĞLAK:

Sizin İçin Yeniliklerle Dolu Olacak Bu Hafta, Evle İlgili İşlerle FazlaMesai Ayırabilirsiniz

Hafta başında ev kazalarına karşı dikkatli olun. Elektronik eşyalarınızın aniden ve art arda bozulmasıyla ne olduğunu anlayamayacaksınız. Taşınma planı yapmıyorsanız bile aklınızı çelen bir evi almak veya kiralamak isteyeceksiniz. Salıdan itibaren elektronik eşyalarınız düzelmeyebilir ancak evinizin genel ihtiyaçlarını karşılamayı başaracaksınız. Çarşamba eski eşyalarınızı yenilemeye, evinize eklentiler yaparak yeni görünmesini sağlamaya çalışabilirsiniz. Hafta sonuna dek tüm yenilikler bitmiş olacak.

KOVA:

Geçmişteki Sorunlarla Karşılaşmamak İçin Yeni Çözüm Yolları Bulacağınız Bu Hafta, İhtiyacınız Olan Kişilerle Tanışmanız Sizi Mutlu Edecek

Haftanın ilk günlerinde yakın çevrenizden biri hiç fark etmediğiniz biri şaşkınlık yaşamanıza sebep olacak. Onun eski sevgiliniz olma ihtimali var. Karşılaştığınızda kendinizi heyecanlı ve yeni tanışıyor gibi hissedeceksiniz. Salıdan itibaren eski ilişkinizi yenileyecek, geçmişteki sorunlarla tekrar karşılaşmamak için çözüm yolları arayacaksınız. Çarşamba günü yeniay yakın çevrenizi yenilemenizi sağlayacak. Ayrılık döneminde sevgiliniz çevresini genişletmiş ve size yararı olacak kişileri tanımış olabilir. İhtiyacınız olan kişilerle tanışacak, birbirinize karşı sempati besleyeceksiniz.

BALIK:

Kariyerlerinde Sevindirici Gelişmeler Bekliyor Bu Hafta Balıkları. Unutulan veya Ertelenen Bir Proje Yeniden Gündeme Gelebilir

Hafta başında finansal konularda gözünüzden kaçan bir detayı fark edecek, kazancınızı çoğaltacaksınız. Primle çalışıyorsanız almadığınız ve unuttuğunuz gelirleri hatırlayabilirsiniz. Yeni bir iş teklifi veya eski işinize dönmenizi sağlayacak öneriler sevindirici olacak. Salıdan itibaren parasal çözümler bir bir aklınıza gelecek ve ekonominiz canlanacak. Çarşamba günü yeniay para alnınızda doğuyor. Yeni bir gelir kaynağı bulacaksınız. Merkür aynı alanda gerilediği için bulacağınız kaynak unutulan veya ertelenen bir projenin yeniden gündeme gelmesiyle başlayacak.

www.sukarakus.com

Konular :