ASTROLOJİ VE TAROT

2 Nisan Haftası Astroloji Yorumları

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 02.04.2012

2 Nisan Haftası Astroloji Yorumları

Haftaya Güneş-Ay arasındaki uyumlu açıyla başlıyoruz. Havalar asıl olursa olsun havamızı neşeli, keyifli ve durumdan memnun olacak şekilde tutan üçgen açı yüzümüzü güldürecek.


Salı günü, Venüs İkizler burcuna yerleşiyor. Burası entelektüel aşkın ve zekice konuşmalarla para kazanmanın alanı. Ancak Venüs’ün İkizler burcundaki konumu Mars, Neptün ve Kuzey Ay Düğümü ile yaptığı olumsuz açılara bakıldığında pek sevimli ve sevecen olmayacak. Venüs’ün İkizler burcuna özgü olumsuz yanlarıyla karşılaşma ihtimalimiz çok kuvvetli: Maymun iştahlılık, bağlanmaktan hoşlanmamak veya duyguları bastırmak ya da platonik aşka eğilim duyarak ilişkisiz kalmak bu olumsuzluklardan bazıları. Ne yazık ki Venüs hafta boyunca çok etkili ve dolunayında en fazla açı yapan gezegeni.

4 Nisan Çarşamba günü Merkür Balık burcundaki gerileme hareketini bitirip, durağanlaşacak. Durduğu an bütün enerjisini direk bir şekilde gönderdiği için her zaman olduğundan daha fazla etkili. Geçmişe takıntı, dünyanın yükünü omuzlarınızda hissetme ve üzülme gibi yan etkilerle düşüncelerinizin ajitasyona yatkın yanına ağırlık verecek, sıklıkla ağlamak isteyeceksiniz. 5 Nisandan itibaren Merkür hızlanacak, ilerleyecek, hem başkalarına hem kendinize yardım etmeniz kolaylaşacak.

6 Nisan Cuma akşamında Dolunay Terazi burcunun 17. Derecesinde oluşacak. Bu dereceyi tetikleyen sabit yıldız Segunus ise ilginç konuları gündeme getirecek: iş dünyası, sahtekarlık, hilekarlık, utanmazlık, astroloji, yasal gelişmeler, yakın bir arkadaşın kaybı, utanç duyulacak olaylar. Dolunay sonlanma anlamına gelir. Utanılacak sahtekarlıkların iş dünyasına verdiği zararın, astrolojinin falcılık olarak görülmesinin sonlanması elbette benim en büyük temennilerim olur. Sahte astrologların, utanç veren olayların ve dolandırıcı iş adamlarının sonunu akılcı, adalet yanı güçlü Terazi burcunun dolunayının hazırlaması şaşırtıcı değil. Dolunay sırasında Venüs’ün olumsuz açıları sevecenlik duygumuzun köreltileceğine, kadersel olaylar dizisinin başlayacağına işaret ediyor. Mars-Neptün arasındaki karşıt açı ise çatışmacı kişilerin hayal kırıklığına uğrayabileceğini anlatıyor. Ne yazık ki dolunaya olumlu açılar eşlik etmiyor bu nedenle yasa dışı işlerle uğraşanların, sahtekarlık yapak para kazananların dikkatli olması gerekiyor. Dolunay 2-12 Nisan arasında etkili olacak.

"Yükselen Burcunuzu da Mutlaka Okuyun"

Duygusal iniş çıkışları yüksek bir hafta sizi bekliyor.

KOÇ: Hafta başında aşka aşık ve duygusal bir portre çizeceksiniz. Partnerinizi her zamankinden daha iyi anlayacağınızı söyleyebilirim. Salıdan itibaren yakın çevrenize zaman ayırmak isteyeceksiniz. Sevecenlikle yaklaşacaksınız. Mahalle bakkalınızdan komşularınıza kadar herkes güler yüzünüzü selamlayacak. Ancak onlardan alacağınız sağlıksızlık haberleri son derece üzücü olabilir. Ne yazık ki yakınlarınızın sağlık sorunları da bu hafta artıyor.

Çarşamba günü yakınlarınızın veya evcil hayvanlarınızın sağlığıyla ilgili önemli kararlar almayın ve onları korumak için çok çaba sarf edin. Merkür duracak ve yanılgıları arttıracak. Cuma gerçekleşen Dolunay evlilik veya ortaklık ilişkinizi gözden geçirmeye zorlayacak zira Venüs’ün konumu sevgisiz ve ilgisiz hissetme sebebiniz olacak. Mars gerilemesinin eşlik ettiği dolunay bazı hayal kırıklıklarını da beraberinde getirebilir. Hem kendinizden hem başkalarından beklentilerinizi düşürün.

Dostlarınızla Kırıcı Tartışmamalara Girmemeye Gayret Etmelisiniz; İş Hayatınızdaki Tehlike Sinyallerine Dikkat!

BOĞA: Hafta başında aile ilişkilerinizi geliştirecek buluşmalar, ev toplantıları planlayabilirsiniz. Akrabalarınızı bir yemek masası etrafında buluşturmaktan keyif alacak güven duyacaksınız. Salıdan itibaren finansal avantajlar sayesinde daha çok kazanabilir daha az harcayabilirsiniz ancak eğlence ve kariyeriniz için yapacağınız alışverişlerde dikkatli olun. Yaş tahtaya basabilirsiniz.

Çarşamba arkadaşlarınızla aranızdaki yanlış anlamanın dozu yükselirken, tartışma ortamının gerilimi yıkıcı olabilir. Dostlarınızı kırmamalısınız. Cuma iş alanınızda oluşan Dolunay yöneticiniz Venüs’ünde etkisiyle işinizden ayrılmanıza sebep olabilir. Eğlence yaşamınızı kısıtlamalısınız.

Çekiciliğinizin Arttığı Bu Hafta Aşk Hayatınızda Önemli Değişimler Sizi Bekliyor

İKİZLER: Pazartesi arkadaşlarınızla buluşmalı, eğlenmeli, bilgi toplama ve yayma ihtiyacınızı doyurmalısınız. Salı günü Venüs burcunuza yerleşiyor ve çekiciliğinizi arttırıyor. Puan toplayacak, hayran toplayacaksınız ancak Venüs’ün getireceği aşkı aileniz kabul etmeyebilir. Ve çekiciliğiniz kariyer basamaklarını tırmanırken dezavantajınız olabilir. Bu iki konuda dikkatli olmalısınız.

Çarşamba yönetici gezegeniniz Merkür duracak. Aklınız, dünyanız, beyniniz durmuş gibi hissedebilirsiniz, kendiniz zorlamayın ve önemli kararlar almayın. Yöneticilerinizle tartışmaktan kaçının ve yeni görevlerinizi kabul etmeden önce düşünmek için zaman isteyin. Merkür verdiğiniz sözlerde duramayacağınız bir konumda. Cuma dolunay aşk alanınızda gerçekleşiyor, aşkınız başlamadan bitebilir veya tam tersine birlikte yol almaya karar verebilirsiniz.

Kazançlı Önerilerle Karşılaşabileceğiniz Bu Hafta, Rüyalarından Gelen Mesajları Dikkate Almalısınız

YENGEÇ: Hafta başında iş anlaşmaları yapmanız gerekebilir veya para kazandıracak öneriler duyabilirsiniz. Salı gününden itibaren sezgileriniz iyice yükselecek, rüyalarınızın önemi artacak ancak seyahat ve yakın çevre ilişkilerinde, reklam çalışmalarında ve kısa yolculuklarda dikkatli olmanız yönündeki uyarıları dikkate alın.
Çarşamba günü Merkür eğitim ve seyahat alanınızda duracak. Umarım bir sınavınız yoktur. Varsa son derece dikkatli olun ve yanıtlarınızı tekrar tekrar kontrol edin. Cuma dolunay ev ve aile alanınızı etkileyecek. Taşınmak veya eşya değiştirmek istiyorsanız Perşembeden itibaren sonraki 5 günü değerlendirmelisiniz.

Dost Görünüp Düşman Tavırlı Arkadaşlarınız Olduğunu Fark Edeceksiniz

ASLAN: Pazartesi kariyer yaşamınızı kendi çabalarınızla renklendirecek, gökkuşağı çizeceksiniz. Salı arkadaşlık alanınıza yerleşen Venüs dostlarınızla buluşmalar ayarlayacak. Ancak samimi sandığınız kişilerin kıskançlıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Özellikle parasal ilişkilere girmeyin ev özgüveninizle ilgili yorumları kabul etmeyin. Siz haksızlık edilebilir.

Çarşamba Merkür duracak. Fatura, vergi, kredi geri ödemeleri konusunda sorun yaşayabilirsiniz bu nedenle alacak-verecek hesaplarınızla Çarşamba ilgilenmemek en iyisi. Cuma dolunay reklam ve web site çalışmalarınızı gündeme getirecek. Tamamlanması gereken işlerinizle ilgilenin, gerekiyorsa iletişim araçlarınızı yenileyin.

Finansal Yönden Son Derece Hareketli Olacak Bu Hafta, Her İşe Para Kaynağı Olarak Bakmaya Başlayacaksınız

BAŞAK: Pazartesi gereksiz ödemelerinizin listesini çıkarın ve ödemelere son verin. Gelirlerinizi arttıramıyorsanız giderlerinizi kısıtlama yolunu deneyin. Salı günü para alanınızın yöneticisi Venüs kariyer evinize yerleşecek ve gözlerinizde dolar işaretiyle dolaşmaya başlayacaksınız. Başınızı çevirdiğiniz her şeye para kaynağı olarak bakabilirsiniz. Ancak burcunuzda gerileyen Mars kazanmanızla değil kaybetmenizle ilgileniyor. Ortak işlere katılmak için acele etmeyin. Şimdilik yalnız çalışmanız ve tokgözlü davranmanız gerekiyor.

Merkür Çarşamba günü yöneticiniz Merkür’ün tamamen yardımını esirgediği ve sorunlara sorun eklediği bir gün olacak, evliliğinizi, bekarsanız ortaklarınızla ilişkilerinizi bozabilir. Aman sakin olun. İlişkileri kopartmak yerine düşüncelerinizi toparlayın bir sonraki gün son kararınızı verin. Cuma günü gerçekleşen Dolunay gelirlerinizden biriyle vedalaşmanız, işsizseniz iş bulmanız anlamına geliyor.

Aşk Hayatınızda Yolunda Gitmeyen Durumlarla Karşılacabileceğiniz Bu Hafta, Sezgilerinizin Gücü Size Doğru Kararlar Almanız Konusunda Yardımcı Olacak

TERAZİ: Arkadaşlarınızı, eşinizi, yakınlarınızı bir araya getireceğiniz harika bir parti düzenlemek için hafta başını kullanabilirsiniz. Salıdan itibaren seyahatleriniz sıklaşacak, eğitim alanınızda olmaya can atacaksınız. Bunun sebebi elbette aşk olabilir. Ancak Bu aşkta yolunda gitmeyecek bir şeyler olacağını önceden hissedeceksiniz, sezgilerinize kulak verin.

Merkür Çarşamba günü iş alanınızda durduğunda iş seyahatleriniz de sorun yaşayabilirsiniz. Evraklarınızı kontrol edin, gideceğiniz yerde bekleyenler olduğundan emin olun ve sözleşme yapacağınıza emin olmayın. Son dakikada karşı taraf vazgeçebilir. Cuma günü burcunuzda gerçekleşen dolunay estetiklerinizi tamamlamanız açısından bir fırsat olabilir. Görünüşünüzü değiştirin, evlenin, taşının ancak sezgilerinizle hareket edin. Aksi halde yanılabilirsiniz.

Önünüze Çıkan Fırsatlara Kuşkuyla Yaklaşmanız Sizin Lehinize Olacak

AKREP: Pazartesi iş ve kariyer alanınız oldukça canlı, uyumlu ve düzenli olabilir. İş bitiriciliğinizle övgüleri toplayabilirsiniz. Salıdan itibaren başkalarının yardımı ve kaynakları önünüze serilecek ama her şeye kuşkuyla yaklaşmalı, perde arkasındakini anlamaya çalışmalısınız.

Merkür’ün Çarşamba durağanlaşmasıyla aşk ve çocuklar alanınızdaki sorunlar bir anda yükselecek. Partneriniz ayrılıktan bahsedebilir veya tahammül edemediğinizi fark edebilirsiniz. Ne olursa olsun çocuklarınıza baskı yapmayın ve önemli konuları bir sonraki gün konuşun. Cumadan sonraki 5 gün içinde kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmaya çalışın, başarabilirsiniz.

Venüs Salı Günü Birçok Olumsuz Açı Kuracak; Bu Durum Eşinizle Aranızın Açılmasına Neden Olabilir

YAY: Hafta başında seyahat etme şansı bulacaksınız ve keyfiniz yerine gelecek. En kötü ihtimalle içinizde uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Salı günü evlilik alanınıza yerleşen Venüs güzellik ve uyum yerine bu kez olumsuzluk getirecek zira birçok olumsuz açı kuracak. Bu durumda eşinizin aşırı iyi davranışlarından kuşkulanmanız kaçınılmaz olacak.

Merkür aile alanınızda Çarşamba günü durduğunda ayrılmayı düşünebilirsiniz ancak acele etmeyin ve konuyu düşünmek, irdelemek üzere Perşembe gününü bekleyin. Arkadaşlık alanınızı etkileyen dolunay Cuma günü bir veda sahnesine tanık olmanızı sağlayacak. Arkadaşlarınızdan birinin ihaneti affedilmez olabilir.

Venüs Bu Hafta Sizin İş Alanınızı Tahmininizden de Çok Güzelleştirecek, Bu Aralar Çevrenizle İş Yapmamaya Özen Gösterin

OĞLAK: Hafta başında parasal sorunlarınızı çözmek üzere ailenizden destek alabilirsiniz. Salıdan itibaren Venüs iş alanınızı güzelleştirecek ve işlerinizi arttıracak. Ancak yakın ve uzak çevrenizle iş yapmamalı, yurt dışı ticaret veya eğitim işindeyseniz dikkatli olmalısınız. Reklamın kötüsü olmayabilir ama kötü reklam nedeniyle kayıplara uğrayacaksınız dikkatli olun.

Çarşamba kısa yolculuklarda kazalara veya arızalara açıksınız, zaman kaybedeceksiniz sorunlara hazır olun. Cuma günü gerekleşen Dolunay emekli olmanızı veya yöneticilerinizden birinin işten ayrılmasını sağlayabilir. Nedenler ne yazık ki iç açıcı olmayacak. Dürüstlükten vazgeçmeyin.

Bu Hafta Sözleşme Yapmamaya ve Söz Vermemeye Dikkat Edin, Parasal Konularda Durağan Hareket Etmeniz Sizin Lehinize Olacak

KOVA: Hafta başında kısa bir gezinti akşamınızı güzelleştirmeye yetecek. Partnerinizi ve yakınlarınızı yanınıza almayı unutmayın. Salıdan itibaren aşk alanınız şenleniyor. Ancak partnerinizin paranızla aşırı ilgili olması canınızı epeyce sıkabilir. Onun bakış açısını tam olarak kavramaya çalışın.

Çarşamba para kazanmaya ne de harcamaya çalışmayın. Sözleşme yapmamalısınız ve söz vermemelisiniz. Merkür para alanınızda duracak ve özgüveninizi sarsıcı sorunlar yaşamanıza sebep olacak. Cuma günü eğitim ve medya alanınızda oluşan dolunay sertifikanızı almanızı sağlayabilir ve medya çalışmalarınızı başlatabilir.

Öfkenizi Kontrol Altında Tutmayı Başardığınız Takdirde Büyük Kayıplar Yaşamanıza Engel Olacaksınız

BALIK: Merkür burcunuzda geriliyor ve Çarşamba günü duracak. Hafta ortasında hemen her konuda hata yapabilirsiniz, yanlış anlayabilirsiniz. Öfkelendiren hiçbir şeye tepki vermeyin tam tersine bir sonraki günün ferahlatan etkisine girmeyi bekleyin. Böylece kayıplara uğramayacaksınız. Haftanın ilk günü işlerinizi yapmaya ve para kazanmaya çalışın. Para akışınız hızlanıyor.

Salı ev ve aile alanınıza yerleşen Venüs evinizle daha çok ilgilenmenizi sağlayacak ancak partneriniz veya ortak yaşadığınız kişiler yeniliklerden pek hoşlanmayabilir ve kendi seçimleriniz yüzünden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Cuma kredi, sigorta ve miras işlerinizi tamamlamanızı sağlayacak bir dolunay oluşuyor. Nafaka talebiniz kabul edilebilir, sponsorlarınızı bulabilirsiniz anlaşma yapabilirsiniz. Ek gelirler kazanmaya başlıyorsunuz.

www.sukarakus.com

Konular :