ASTROLOJİ VE TAROT

Aşk Haftasında Sizi Neler Bekliyor?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 11.02.2013

Aşk Haftasında Sizi Neler Bekliyor

Ünlü Astrolog Şenay Yangel haftanın önemli astroloji gelişmelerine dair bakın hangi ipuçlarını veriyor.

KOÇ: Bu Hafta Şans Sizden Yana

Sizi yoran olay ve kişilere karşı iyi bir ders vereceğiniz bir haftadasınız. Arkadaş ve dostlarınız ile ilişkileriniz çok daha iyi bir hal alacak ve sizler özel yaşamınızda da onların aracılığı ile keyifli gelişmeler yaşayacaksınız. Haftanın ilerleyen günleri ile birlikte Finansal konularda şans sizden yana. Bu konuda yaptığınız tüm girişimler size olumlu olarak dönecektir. Gizli meselelerin iç yüzünü öğrenecek ve bunun getirdiği maddi manevi şanslarla karşılaşacaksınız.

BOĞA: Karanlığı Aydınlatan Işık Gibisiniz Bu Hafta

Gökyüzü iş hayatınızda hızla yükselmeye başladığınız bugünlerde rakiplerinizden gelecek etik olmayan davranışlarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. DİKKATLİ olun! Sağduyulu davranın öfkelenseniz dahi kontrolünüzü kaybetmeyin ve onların size yaptığı davranışlar içine girmekten kaçının. Siz işinize ve yapmanız gerekenlere odaklanın. Siz karanlık bir mağarayı aydınlatan ışık gibisiniz. Işığın gücü duruluğu karanlığı daima aydınlatır. Bunu aklınızdan çıkarmadan hareket edin ve kazanın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek maddi manevi süprizlerle sevineceksiniz.

İKİZLER: Mali Konularda Çok Şanslı Olduğunuzu Müjdeliyor Yıldızlar

Gökyüzü iş hayatınızda da mali konularda çok şanslı olduğunuzu müjdelemekte. Yaptığınız işe göre sizden talepler fazlalaşacak ve para akışında oldukça önemli gelişmeler le sizde yatırım yapma şansını yakalayabileceksiniz. Bu yatırım önemli bir borcun kapatılması olabileceği gibi kendiniz için yapacağınız ev araba gibi bir alım da olabilir. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanın yakınları ile ilgili her duyduğunuza inanarak hareket eden bir tavır içinde olursanız insanlara hak etmediği şekilde davranmanın getireceği problemleri yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ: Sezgilerinize Kulak Verin ve Çevrenizdekilere Dikkat Edin

Haftaya kıskanç insanların olumsuz enerjileri ile başlayabilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda huzurunuzu başarınızı kıskanan kişilerin çevrenizde bulunarak türlü oyunlarla size rahatsızlık vermelerine fırsat vermemek sizin elinizde… Çevrenizde bulunan insanlara her zamankinden daha fazla dikkat edin ve sezgilerinizin sesine kulak vererek ilerleyin… Kişisel eşyalarınıza dikkat edin bir anlık dalgınlık sizleri bir hayli fazla uğraştırabilir. Özel yaşamınızda ise aşkın sihirli sözleri ruhunuzu okşayacak. Bırakın duygularınız kelimelerinizde hayat bulsun ve rahatsızlıklarınızı çözüme kavuşturup sevip sevilmenin tüm güzelliğini doyasıya yaşayın…

ASLAN: Haftanın İlk 2 Günü Tartışmalardan KaçınmanızLehinize Olacak

Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda fikirlerinizi kabul ettirmekte zorlanabileceğinize işaret etmekte. İletişim de yaşananan yanlış anlaşılmalar tartışmalara neden olabilir ve siz haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Özellikle haftanın ilk 2 günü kimse ile tartışmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise oldukça karışık etkiler söz konusu. Beklemediğiniz davranışlarla karşılaşabilir bilmediğiniz gerçeklerin ortaya çıkması ile ciddi bir yüzleşme yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca ne kadar olumsuz olursa olsun tartışmalaradan uzuk durmanız pek çok olumsuz sonucun önüne geçecektir.

BAŞAK:Radikal Kararlar Alarak İş ve Özel Yaşamınızı İstediğiniz Hale Getireceksiniz

Gökyüzü yaşama ilişkilerinize dostluklarınıza bakış açınız tamamen değiştirebilir Hafta boyunca yaşayacaklarınızla değişim enerjisinin ilk sinyallerini vermeye başlayabilirsiniz. Kendinizi daha çok sevecek ve derin bir yüzleşmenin ardından gelen radikal kararlar alarak uygulayacaksınız. Sürünceme de kalan her şeyi ya bitirecek ya da olması gereken hale getireceksiniz. Özel yaşamınızda ise plan ve düşüncelerinize netlik kazandırırken sizleri olduğunuzdan daha da güçlü bir ruh hali içine sokacak ve cesur davranışlar içinde isteklerinize, ilişkinizi istediğiniz hale getirebileceksiniz. Bekar Başak’lar bu süre içinde yeni bir ilişkiye adım atmak yerine önceliği iş hayatınıza vermelisiniz.

TERAZİ: Sosyal İlişkilinizde Popüler Hale Geleceksiniz

Özel yaşamınızın önem kazandığı bir haftadasınız. Birlikte olduğunuz insanın arkadaşları ile vakit geçirmesi sizi ihmal ediyormuş düşüncesinin zihninizde belirmesine ve ona karşı pekte hoş olmayan sözler söylemenize sebep olabilir. Yersiz kıskançlıklar ikinizi üzmekten başka bir işe yaramayacaktır. İşinizle ilgili ise finansal konularda karlı çıkacağınız gelişmelerle moral bulacaksınız. Popülerliğiniz ve tanınırlığınız artacağı bu dönemde sosyal ilişkilerinize bir hayli önem vermeli ve düşüncesizce sarf edilecek kelimelerden kaçınmalısınız. İşinizle ilgili konularda farklı görüşlere açık olmalı ve yapıcı eleştirilere tepki vermeden hareket etmelisiniz.

AKREP: Hafta Boyunca Sevindirici Haberler Alacaksınız

Zihninizi bulandıran sizi ruhsal ve bedensel olarak yoran tüm enerjiler çıkıp gidiyor hayatınızdan. Hafta boyunca sevindirici etkiler söz konusu. Özellikle işinizle ilgili konularda yaptığınız görüşmelerden olumlu sonuçlar alabilir geçmişte yaptığınız fakat beklediğiniz cevabı alamadığınız ikili görüşmelerin önemli faydalarını yaşayabilirsiniz. Bu süre içinde disiplinli davranmayı elden bırakmamalı ve başladığınız her işin sonunu getirmek için gayret göstermekten çekinmemelisiniz.

YAY: Önemli Fırsatlar Yakalayacağız Bir Haftadasınız

Yoğun ve kazançlı bir hafta sizleri bekliyor. İş hayatınızda son derece aktif olmalı tüm dikkatinizi işinize vererek hareket etmelisiniz İş hayatınızda yaratıcı yetenekleriniz her geçen gün ön plana çıkmaya devam edecek. Sevdikleriniz sizi yaşamınızın her alanında cesaretlendiriyor... Sıradışı fikirlerinizi ifade ederek, mücadelenizde başarılı olabilirsiniz. Yeteneklerinizi gösterebilmek ve saygı kazanarak önemli fırsatlar elde edebilmek adına güçlü olduğunuz bir gündesiniz. Özel hayatınızı ilgilendiren konuları ulu orta konuşmak size ilerleyen günlerde beklemediğiniz sonuçlar yaratabilir.

OĞLAK: Korkularınızı Unutun ve Yüksek Enerjili Bu Haftayı İyi Değerlendirin

Haftanın ilk günlerinde; işinizle ilgili konularda ufak tefek aksaklıklar gecikmeler söz konusu olsa da gelişmeler hızlı ve olumlu yönde olacaktır. Korku ve kaygılarınızı bir yana bırakın ve bu yüksek enerjili süreci iyi değerlendirerek hareket edin. Bugünlerde özellikle sigara tiryakisi Oğlak’lar uzun süredir ihmal ettiğiniz bir sağlık problemi tekrar edebilir bünyenizin en zayıf olduğu bugünlerde dikkatli olmalı dinlenmeli ve bir an önce zarar veren bu tiryakilikten kurtulmaya çalışmalısınız. Özel yaşamınızda ise aşkın ve tutkunun yoğun olacağı romantik gelişmelerle moral bulup güven tazeleyeceğiniz özel zamanlardasınız.

KOVA: Ayrılıklar Çok Yaşamış Olsanız da İlişkiniz Yeni Bir Şansı Hak Ediyor

Hafta boyunca; İş hayatınızda dikkatli davranmalı riskli işlerden uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda ise; Uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz resmileştirme kararı alabilirsiniz. Bu beraberlik belli dönemlerde ayrılıkların getirdiği sarsıntılardan geçtiyse mantıklı davranmalı ve ilişkinize hak ettiği değeri göstermelisiniz. Bekar Kovalar ise yeni insanlarla tanışmanın getirdiği güzellikler aşk hayatınızı canlandırabilir aşkın o muhteşem büyüsünde kaybolmanın güzelliğini deneyimleyebilirsiniz….

BALIK: İçinizde Birikenleri Açık Yüreklilikte Söylemek İçin Doğru Zamandasınız

Hafta boyunca duygusal meselelerle boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal hayatınızda yaşanan tutarsızlıklar yüreğinizde ki korkuların dengeleyememeniz enerjinizin düşmesine ve gereken performansı sergileyememenize sebep olmakta. Var olan sorunları çözmek için zamanı iyi değerlendirmeli ve yüreğinizde biriken her şeyi açıklıkla birlikte olduğunuz insanla konuşmalı bitirmeniz gereken bir ilişkiyi sürdürmek yaralarınızı derinleştirmekten öteye gitmeyecektir.

Gökyüzünüzün size söylemek istediklerini daha iyiyorumlayabilmeniz için yükselen ve zıt burcunuzu da mutlaka okuyun.

Konular :