ASTROLOJİ VE TAROT

Aşk Haritanızda Bu Hafta Neler Görünüyor?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 10.07.2012

Aşk Haritanızda Bu Hafta Neler Görünüyor

Uzman Astrolog Su Karakuş, her hafta, yeni yorumlarıyla aşk hayatınıza rehberlik etmeye devam ediyor. İşte, 11 Temmuz haftasına ait aşk tarotu yorumlarınız.

KOÇ: BAŞRAHİP

Aşk yaşamınızda uzun vadeli ve önemli değişiklikler yapmak üzeresiniz. Ancak bunları dikkatle planlamalı, becerikli bir şekilde yürütmelisiniz. Şu anda her şey düzene girmiş durumda ve siz bir sonraki safhaya geçmeye hazırsınız. Geçmişinizi red ediyor, çevrenizdekilere yabancılaşıyor ve yaptığınız her şeyi sorguluyorsanız istemediklerinizin yanında değer verdiğiniz şeyleri yok etmemek için dikkatli davranın.

BOĞA: ŞEYTAN

Bu haftaki sorunlarınız ekonomik, yasal veya aşk olabilir. Aşk yaşamınızda gücünüzü sergileyebileceksiniz. Sonrasında büyük bir rahatlama duyumsayacaksınız. Bu dönemde enerji fazlalığınızın hakkını vermeniz gerekiyor. Aksi takdirde kendinizi aşırı bitkin, düşmüş ve kontrolden çıkmış bulabilirsiniz. Yalnızsanız yakın gelecekte yaşamınıza hükmedecek bir ilişki gerçekleşebilir. Saplantıya karşı dikkatli olmalısınız.

İKİZLER: YILDIZ

Partneriniz için adeta ilham kaynağısınız. Eğer önceleri yaşam yavan geliyorsa şimdiki ilişkiniz de göklerdeki yıldızlar kadar parlak ve güzel bir gelecek söz konusu. Yardıma ihtiyacınız varsa yakın zamanda hiç beklemediğiniz bir yerden destek alacaksınız. Olayları oluruna bırakıp şu anın tadını çıkarın ve hayatı bu kadar ciddiye almayın.

YENGEÇ: İMPARATOR

İlişkiye verilen emeklerin, olumlu davranışların semeresi şimdi alınacaktır. Bu tereddüt edilecek bir zaman değil. Böyle bir zamanda gücünüzü ve cesaretinizi toplamanız ve dış dünyaya açılmanız gerekir. İncinmeyi dahi göze alacak kadar cesursunuz. Onunla yüz yüze gelmekle, düşüncelerinizi açıklamakla çok şey kazanabilirsiniz. Yarım kalmış duygusal bir mesele yüzünden geçmişe takılmışsınız. Şimdi bu konun üstesinden gelmeniz ve ilerlemeniz mümkün.

ASLAN: AY

Güçlü hayal gücü ve sezgileriniz şu anda yaşamakta olduğunuz ilişkide tüm engellerin üstesinden gelmenizde yardımcı olacak. Yepyeni fikirler ve davranış modelleri kendiliğinden oluşacak. Amaçsız ve belirsizlik hisleriyle doluysanız sakın paniğe kapılmayın. Bilinçaltınızın derinliklerine doğru sürükleniyorsunuz.

BAŞAK: GÜNEŞ

Önünüzde neşeli ve enerjik günler görünüyor. Bir bebek bekliyor olabilirsiniz veya ilişkinizde süregelen sorunlara çözümler bulacaksınız. Hafta boyunca sevgilinizle ve arkadaşlarınızla eğlenceli saatler geçireceksiniz. Sosyal yaşamınız ılımlı ve zevkli. Maddi yönden de çok yakında kazanımlarınız artacak.

TERAZİ: UYANIŞ

Bu hafta yaşamdan ve ilişkinizden ne beklediğinizi kesin olarak biliyorsunuz. Uzun bir dönemin bitişine doğru ilerliyorsunuz. İlişkinizde birçok şey değişti. Artık geleceğinizi dilediğince yönlendirebilirsiniz. Eğer inanç ve güçle hareket ederseniz, yitmişlik duygunuzu engelleyebilir, ilişkinizde ilerleme sağlayabilirsiniz.

AKREP: DELİ

Korku ve sınırlamalar aşk yaşamınızdan tümüyle siliniyor. Kendinize güvensizlikten arınmış olarak yepyeni bir dönemin eşiğindesiniz. Bir zamanlar sizi tatmin edebilmiş duygular artık size yeterli gelmeyecek. Ancak planlarınızın gerçekleşmesi biraz zaman alacak. Her şeyi oluruna bırakıp günü gününe yaşamak, eğlenmek için mükemmel bir dönem.

YAY: BAŞRAHİBE

Aşk yaşamınızda bir gelişme dönemi müjdeliyor kartınız. Fizik kabiliyetlerinizi geliştirmek için harekete geçebilir ya da düş gücünüzü çalıştıracak yeni yollar bulabilirsiniz. Kendiniz de yepyeni kavrayış ve sezgi derinlikleri keşfediyorsunuz. Bu dönemdeki yüksek duyarlılığınız bütün ilişkilerinize zenginlik kazandıracaktır.

OĞLAK: SAVAŞ ARABASI

Hareket, bu haftaki aşk kartınızın mesajı. Önemli bir seyahati ya partnerinizle birlikte yapacaksınız veya yolculuk sırasında tanışacağınız kişilerden biriyle yakınlaşacaksınız. Gerçekten ne istediğinizi, onu elde etmek ve elde tutmak için neler yapacağınızı iyi belirlemelisiniz. Sevmeyeceğiniz veya size zarar verecek biriyle boşa zaman harcamak istemiyorsanız kendinize bu tür sorular yöneltmelisiniz.

KOVA: DENGE

Aşk yaşamınızdaki dengeyi yeniden kuracak, sorunlarınızı çözümleyeceksiniz. Yalnız ve sorunluysanız neşe bulacaksınız. Bitkin düştüyseniz canlılığınızı yeniden kazanacaksınız. İnatçılık, saplantı ve kendinize aşırı yüklenmemeniz konusunda kartınızın uyarısı var. Dikkate alın.

BALIK: İMPARATORİÇE

Yaşamınızda tam bir bolluk dönemine giriyorsunuz. Geçmişte ektiklerinizi şimdi biçiyorsunuz. Yaratıcılık yönünden ve maddi bakımdan gelişim göstereceksiniz. Eğer yalnızsanız yaşam sevinciniz ve aşk gereksiniminiz sayesinde oldukça hareketli günler geçireceksiniz. Sanki bir başkasına verecek hiçbir şeyiniz yokmuş gibi davranmamalısınız. Kendinizi duygusal yönden yoksullaşmış hissedebilirsiniz.

www.sukarakus.com

Konular :