ASTROLOJİ VE TAROT

Aşka Aşık Aslan Kadınını Etkilemenin İpuçları

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 09.08.2013

Aşka Aşık Aslan Kadınını Etkilemenin İpuçları

Gökyüzünün soylu burcu olan Aslan kadını soylu kan taşıyanlar gibi, hükmetmeyi severler. Partnerleri akıllı bir adamsa, bu durumunuzu uysallıkla karşılayıp bu özelliğinizi herkesin iyiliğine kullanmanızı sağlamaya çalışır. Görevi çok zor olmaz çünkü gerçek bir Aslan burcu kadını yüce ruhludur, eşinin bu yaklaşımına karşılık onu çok mutlu eder.

Aslan Kadının Özellikleri Nelerdir?

Aslan kadını doğuştan soylu olanların sağduyusuna sahiptir. Bazen müsriflik derecesinde cömerttir. Çalışmaktan yorulmaz ve genelde erkek işlerinden hoşlanır. Monoton işlere sabrı yoktur. Ender bulunan yöneticilik özelliği vardır.

Herhangi bir grupta ya da toplumda lider olabilecek yeteneğe sahiptir. Partneri girişimlerini yalnızca ev çevresinde sınırlayamaz.

Fakat asıl krallığı aşktır. Sevdiklerine en yüce bağlılığı gösterir. Eğer bir Aslan kadını ile ilişki yaşıyorsanız unutmayın sizi taparcasına sevecektir bu kadın! Eğer onun bu büyük aşkına aynı karşılığı vermezseniz fazlasıyla kırılabilir. Evleneceği erkek aynı zamanda her zaman onun aşığı olmalıdır.

İlişki süresince tutarlı davranışlar sergiler, sabit düşünür. Muhafazakardır ve değişime zamanla ayak uydurur, hemen değişmez. Sözünü kimseden saklamaz, sesli düşünür. Tepkileri anidir ve kimseden çekinmeden yansıtır. Kendisini abartmayı sever, farklı olduğunu gösterir ve kabul ettirir.

Eğer yaşam biçimine uygun biriyle ilişki yaşıyorsa ve ilişkide isteklerine yeterli cevabı alıyorsa o ilişkiyi sürdürmek için elinden geleni yapar. Yalnız istekleri reddedildiğinde ya da kabul edilmediğinde çok asabi olur. Gezmekten hoşlanır, eğlence hayatını çok sever. Bir yerde kalmayı sevmez, enerjisini boşaltmak ister.

Aslan Kadını Nasıl Bir Eş İster?

Aslan burcu kadını kendisini önemseyen, söylediklerini uygulayan, onu yücelten, istediği gibi rahat hareket etmesine müsade eden bir partnerle beraber mutlu olacaktır. Bu serbestliği tanımanız sizinle ilişki düşünmesini sağlar. Eğer üzerinde hakimiyet oluşturmaya ve iyi niyetini kullanmaya çalışırsanız, varlığını hiçe sayarsınız, yarar gördüğünüz halde zarar vermeye başlarsanız; bilin ki, o zaman size zaman ayırmak için fazla tahammül göstermeyeceği gibi, bir birliktelik yaşamaya da çalışmayacaktır.

İsteklerine cevap verdiğiniz sürece iyi bir partner olmak için elinden geleni yapar. Bir partnerde aradığı özellikleri bulması, ilişkiye bağlı kalması açısından çok önemlidir. Kendisini anlamayan ve hiçe sayan bir kişi ile anlaşması zordur. Bu noktada yönlendirilmesi ve paylaşım içine girmesi söz konusu olamaz.

Aslan Kadını Nelerden Hoşlanır? Nelerden Hoşlanmaz?

Bağımsızlığı ve özgür hayatı yaşatacak erkeklerden daha çok hoşlanır, bu şekilde yaşayan erkekleri tercih eder, zengin bir hayatın teminatından etkilenir. Hayatının erkeğinin nazik ve vizyonu düzgün bir kişi olmasını ister. Pahalı hediyeleri sever.

Yolculuk yapmaktan ve farklı yerleri keşfetmekten hoşlanır. İlericidir, uzun vadede hareket eder. Günlük programla yaşamaz. Gösteriş meraklısıdır, ilişkisinin herkes tarafından imrenilmesini ister. Gittiği yerlerde, ilişkisinde ilgi odağı ve otoriter olmaya çalışır.

Tatil yapmaktan, seyahat etmekten, eğlenmekten hoşlanır. Güçsüz ve nezaketten uzak, egoist, pasif birinden asla hoşlanmaz. Bu özelliklere sahip birisinin asla hayatına girmesini istemez. İlişki öncesinde bir partneri bu kriterleri ile değerlendirmeye çalışır. Ondan sonra net karar verir.

Cinsel istekleri yüksektir, karşı cinsle ilişkisinde uyumu zor yakalar, seçicidir. Gözleri ve bakışları serttir, aynı zamanda güçlü bir görüntü sergiler. Partneri tarafından kısıtlanmaktan hoşlanmaz, özgür olmayı çok sever.

Aslan kadınına en uygun yaşam arkadaşı Yay ya da Koç burcundan olanlardır.

Konular :