ASTROLOJİ VE TAROT

Ateşli Koç Kadınını Etkilemek İçin Onu Şımartın

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.08.2013

Ateşli Koç Kadınını Etkilemek İçin Onu Şımartın

Koç kadını, gururlu, kendini beğenen, canlı, çok çekici bir tiptir. Gözü epey yükseklerdedir. Maddeye erkeklerde fazla önem verir. Sevgi de onun için son derece önemlidir. Koç erkeği gib, kadını da kıskançtır. Ayrıca bu kadında hakim olma arzusu da vardır. Yani sevdiği erkek tamamiyle ona aittir. Başka bir kadını sevdiğine bakması bile onu deliye çevirir Bu yüzden hiç suçu olmayan erkekle kavgaya bile kalkar.

Koç Kadının Özelikleri

Koç burcu liderlik, ihtiras, cesaret, merak ve atılımı sembolize eder. Koç’un heyecanlı, ateşli, öncü gücünden etkilenen kadın, Boğa ya da Akrep burcunda doğanlardan farklı olacaktır. Eğer gerçek bir Koç burcu kadınıysanız, saldırganlığa eğiliminiz var demektir. Kocanız bu eğiliminize karşı sabırlı olup evinizin uyumlu düzenini korumalıdır. Kafası çok iyi çalışır ve Allah vergisi icra yeteneğini vardır. Cömertlerdir, her kötü şeylerden nefret eder.

Çok Sabırlı ve Güçlü iseniz Bu İlişki Yürür

Pratikle elde edilen başarıyı sever. Eleştirme eğilimi vardır ama bazen çok ilerigidebilir. Bu huyuyla başaçıkmanız için,çok sabırlı ve güçlü olmanız gerekiyor. Koç kadını açık olduğunda çok romantikleşir. Şiddetli ve ani heveslerle kapılır. Alışagelmiş yuva kurma işine pek aldırış etmez. Hiçbir zaman sakin, sessiz ve huzurlu bir hava yaratmaz. Bu özellikler Koç’ta yoktur.

Koç Kadını En İyi Kimlerle Anlaşır?

Eğer eşiniz Aslan ya da Yay burcundaysa, içgüdüsüyle sizin Koç yanınızla baş edebilir. Başka burçtansa bizim uyarılarımız ve deneylerle size nasıl davranılacağını öğrenmelidir. Çünkü Koç burcu kadını ancak eldivenle tutulabilir.

Şımartılmaya Bayılır, Erkeğinin Beğenilmesi Çok Hoşuna Gider

Koç kadını şımartılmayı sever; erkek kendisiyle ilgilenmeli, dil dökmeli, çiçekler yollamalı, yani sevgisini türlü şekillerde açıklamalıdır. Çevrenin düşüncesine de önem verir. Bu yüzden erkeğin beğenilen, üstün biri olması kadını çok etkiler.

Koç Kadını İlişkide Dış Görünüşten Çok, Zekaya Değer Verir

Koç kadını için yakışıklılıktan çok kafa, bilgi, durum, ün gibi şeyler önemlidir. Pek çok koç kadınının zengin erkeklere aşık olup evlendikleri de bilinir. Koç kadını, ün, mevki ve paranın erkeği çekici kıldığına inanır. Onu kıskandırmak hatadır. Bu sevgisini arttırmaz, onun türlü kuşkulara kapılmasına, huysuzlaşmasına ve erkeğe yaşamı zindan etmesine yol açar. Koç kadını, ender olarak kendisinden yeteneksiz birisiyle evlenebilir; buna da yine sevgi neden olur. AmaKoç kadını bu eşini terk eder ya da ezmeye kalkışır.

Konular :