ASTROLOJİ VE TAROT

Azimli Oğlak Erkeğini Etkilemenin Yolları

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.08.2013

Azimli Oğlak Erkeğini Etkilemenin Yolları

İlk karşılaşmada soğuk bir intiba yaratan Oğlak erkeği, aslında bunu ihtiyatlı olmak arzusuyla geliştirdiği bir savunma mekanizması olarak kullanır. Kariyer yaşantısı hayatının en önemli ilgi alanı olmasına rağmen, tiyatro, müzik ve diğer sanat dallarını da sever.

Boğa ve Başak Burcu Kadını ile Uyumludur

Genellikle entellektüel kapasitesi yüksek, yaşamsal amaçları kendilerininkine benzeyen insanlarla beraber olmayı tercih eder. Oğlak burçlular ciddi maddeci, kendini düşünen, baskı yapan, hatta zalim bile olurlar. Boğa ve Başak burcu kadınlarının özellikleriyse Oğlak burcu erkeklerine uygundur.

Kendisine Hükmedilmesinden Hiç Hoşlanmaz

Oğlak burcu erkekleri, azimli ve çalışkandırlar. Paranın değerini bilirler. Bu erkekler hep en önde ve en iyi yerde olmak isterler. Onu hükmünüz altına alıp, ezmeye kalkmamalı, tersine ona başarısı için yardım etmelisiniz. Çalışmalarına ve işine çok değer verin.

Hep Kendini İsteklerinin Yerine Getirilmesini İster

Zenginliğe ve üne kavuşma arzusunu gidermeye çalışmayın. Onu eve kapayıp toplumdan ayırmayın. O üne kavuşup geniş çevrelerde tanınmaktan zevk ve gurur duyar. Dostluk konusunda içine güç girilir bir kale gibidirler. Ev düzenli, temiz ve değerli eşyalarla süslenmiş olmalıdır. Ev yaşımı ciddidir. Hep kendi isteklerinin yerine getirilmesini ister.

Oğlak Erkeğinin Aşkını Kazanmak Kolay Değildir

Oğlak ciddi konularda tartışmayı sever, ufak tefek problemlerde bile karşısındakine mutlaka yardımcı olmaya çalışır. Bu burçta doğan insanlar bu yönlerinin pek afişe etmek istemeseler de, lüksü sever. Oğlak paranın, yaşam güvenliğini sağlayan önemli bir araç olduğunu düşünür. Dominant bir karaktere sahip Oğlak'ın aşkını kazanmak çok kolay değildir.

Oğlak Erkeği Karşı Cinsten Ne Bekler?

Genellikle ikna eden değil ikna edilen olmayı bekler. Beraberliğin başında, karşı tarafın ciddiyetine inanması temel gereksinimdir. Sürekli fikir değiştiren, söyledikleriyle yaptıkları arasında farklılıklar olan insanlara karşı, Oğlak'ın toleransı oldukça düşüktür.

Oğlak salt duygularıyla hareket eden, yaşamlarını duygularına endeksleyen insanlarla birlikte olmakta zorlanır. Zira Oğlak kontrolü, soğukkanlılığı ve mesafeli davranış biçimini bir meziyet olarak kabul eder. İlişkisini ciddiye aldığı gibi, partnerinin de ilişkide ciddi ve özverili davranmasını bekler. Birlikte olduğu insan gururunu okşar, neşelenmesini sağlar ve sevgisine inandırabilirse, Oğlak çok ihtiraslı, sevecen ve esirgeyici bir aşık olabilir.

Konular :