ASTROLOJİ VE TAROT

Boğa Erkeğine Nasıl Davranmalı?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 30.05.2013

Boğa Erkeğine Nasıl Davranmalı

Eğer 21 Nisan-21 Mayıs arasında doğmuş Boğa erkeği ile evlenmişseniz ve beraberseniz sorunlar oldukça farklıdır. Boğa erkeği sürekli ilgi ile rahatlar. Yaşama rahatlık, evcilik gibi fiziksel unsurlarla bağlanır.Partneri, onun erkek arkadaşlarını kendine bağlamakla hata etmiş olur.

En Büyük Arzusu Bir Çocuğu Olmasıdır

Partnerini sanki hareminde saklamak ister. Kadın, kendisi için dünyada tek erkeğin o olduğunu hissettirirse çok iyi geçinirler. Diğer durumlarda da Koç erkeğinden farklıdır.
Parasının ev için özellikle kendi rahatını sağlayacak şeyler için akıllınca harcamasını ister. Eş olarak seçtiği kadının gerçek bir anne olması önemlidir.

Boğa Erkeğini Çocuklarına Olan İlgisiyle Elinizde Tutabilirsiniz

En büyük arzusu soyunu sürdürecek bir çocuğu olmasıdır. Öyleyse Boğa erkeğinin partneri, hiç zaman yitirmeden kocasının gurur duyacağı çocuklar doğurmalıdır. Evliliklerinin her şeyi kötü gitse bile kocalarını, çocuklarına olan ilgisiyle elde tutabilir.

Sinirlendiğinde Çok Sert ve Kırıcı Olabilir

Boğa erkeği genellikle çok duygulu, içten ve sadıktır; ama zaman zaman en sinir bozucu aşık olur. Çünkü bir kadının yaşamına anlam veren güzel sözler söylememişin ya da davranışları bilmez.

Fakta bu soğukkanlılığa aldanmayın. Boğa erkeği, sabırlı ve sinirlerine hakimdir ama belli bir noktadan sonra onu tahrik ederseniz çok sert ve kırıcı bir biçimde patlayabilir. Boğanın önünde kırmızı bayrak sallamayın!

Konular :