ASTROLOJİ VE TAROT

Bonkör Yay Erkeğini Etkilemek İçin Ne Yapmalı?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.08.2013

Bonkör Yay Erkeğini Etkilemek İçin Ne Yapmalı

Aşk için en çekici ve ilginç burçlardan birisi de Yaydır. Yaşamı bir eğlence gibi algılayan Yay, aşkı ve hayal kurmayı da çok sever.

Yay Burcu Erkekleri Hangi Burçla İyi Anlaşır?

En önemli özelliklerinden bir tanesi espri yeteneğidir. Daima yeni fikirlerle doludur ve yaşama karşı hevesli bir yaklaşımı vardır. Yay'ın özgürlük tutkusu, bonkörlük ve macera arayışı da diğer önemli özellikleridir. Heyecan, ihtiras, romantizm macerasına rağmen, bu özgür ruh, bir yere bağlanıp kalmayı oldukça sıkıcı bulabilir.

Yay burcu mensuplarının hemen hemen hepsi dürüst, açık sözlü, korkusuz ve atılgandır. Bencillikten uzak ve yüce ruhludur. Koç ve Aslan burcu kadınlarını özellikleri Yay burcu erkeklerine uygundur.

Kadında Gerçek Dostluk Arar

Yay burcu erkekleri çok yönlü ve neşeli insanlardır. Somurtkan, sürekli hastalıktan yakınan olayları kötümser gözle gören kadınlardan hoşlanmazlar. Paraya fazla düşkün olmamakla birlikte, maddenin değerini bilirler.

Hoşlandığı Konularla İlgilenin

Değişken bir huyları olduğu için sürekli, sıkıcı, fazla ciddi iş ve ilişkilerden hoşlanmayıp sürekli dostlarıyla birlikte olmak isterler. Onu yalnızlığa itmeyin. Yalandan ve aldatılmaktan hoşlanmaz, kadının gerçek dostluğunu arar. Onunla mutlu olmak isteyen kadınlar, onun hoşlandığı ve bağlandığı konularla ilgilenmelidirler.

Eşinin Entelektüel Olmasını İster

Yay aşkı bir macera ya da mücadele gibi algılar. Yay ilk kez birlikte olduğu insandan etkilenmezse, ilişkiye devam etmez. Yay için gittiği yerden ya da yediği yemekten çok, karşısındakinin ne anlattığı önemlidir. Yay burcu insanı pek çok konuya derinden ilgi duyduğu için, partnerinin de entellektüel olarak zengin olmasını ister. Yaylar entellektüel olarak gelişkin ve konuşmasıyla zevk veren insanlardır.

Kıskançsanız ve Evcilseniz Yay Erkeğinden Uzak Durun

Yay’ın net ve direkt yaklaşımları ortaya çıkmaya başlar Genellikle karşısındakinin ne hissedeceğini ya da düşüneceğini pek önemsemeden, içindekini dışarı aktarabilir. Aslında burada doğal olmak isteğinden başka, kötü bir niyet söz konusu değildir. Yay'ın ilişkideki temel amacı, eşine sadık kalabilmektir.

Yay Erkeğinden Sıkılmak Mümkün Değildir

Ancak evine aşırı düşkün, dışarı çıkmak istemeyen bir insanla ya da çok kıskanç bir eşle birlikte olabilmek Yay için mümkün değildir. İlişkinin gerektirdiği özgürlükten vazgeçme durumu, Yay'ın kendini tuzağa kapılmış hissetmesine neden olur. Kendine uygun bir eş bulduğunda, sakladığı derin ihtirasların ve sıcaklığın ortaya çıkması da kaçınılmazdır. Bu andan itibaren Yay ile geçirilecek bir yaşamda sıkılmak mümkün değildir.

Konular :