ASTROLOJİ VE TAROT

Bu Hafta Parasal Harcamalarınızı Abartmayın!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 18.08.2014

Bu Hafta Parasal Harcamalarınızı Abartmayın!

Bu Hafta Parasal Harcamalarinizi Abartmayin

Bu hafta Aslan burcundaki gezegenler kazançlar ve harcamalar konusuna genişleme getiriyor. Peki ama Aslan burcundaki Venüs ve Jüpiter birleşimi iş ve aşk yaşamınızda ne gibi değişimlere neden olacak? Şans bu hafta sizene kadar yakın? Fırsatlar bu hafta sizi kuşatacak mı yoksa kontroldışıdeğişen koşullara karşıhazırlık mı olmalısınız? İşte tecrübeli Astrolog Hakan R. Kırkoğlu'ndan haftaya dairyorumlar.

Haftaya dair gelişmeleri doğru değerlendirebilmeniz için yükselen burcunuzu da mutlaka okuyun.

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu hafta Aslan burcundaki gezegenlerden bolca yararlanabilirsiniz. Kendinizi gösterebileceğiniz, hayattan zevk alabileceğiniz fırsatlar var. Aşkta, eğlencede, çocuklarla ilgili konularda cömert ve abartılı temalar söz konusu. Risk almaya, cesarete ve kendinizi göstermeye açıksınız. Ancak böyle zamanlarda harcamalarınızı kontrol etmeniz pek kolay olmayabilir. Hafta sonuna doğru ortaklı işlerde ve finansal alanda daha dikkatli olmaya bakın. Bazı elde olmayan nedenler ve kontrol edemediğiniz koşullar içerisinde kalabilirsiniz.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu hafta Aslan burcundaki gezegenler aile hayatına, eve ait konulara bolluk, cömertlik ve abartılı bir tutum getirmekte. Ev, toprak, gayrimenkule ait konularda harcamalar ve kazançlı yatırımlar olabilir. Aynı zamanda eve eğlence ve pozitif bir atmosfer getiren koşullar, babanızdan kaynaklanabilecek olanaklar söz konusu. Ancak haftanın ikinci yarısında ilişkilerinize, eşinizin durumuna daha fazla dikkat etmek gerekebilir. Ortaklı işler kimi zaman karşıt durumlara da yol açabilir. Bugünlerde yakın çevrenizde hareketlilik çok fazla olabilir.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu hafta Aslan burcundaki gezegenler yakın çevrenizden güzel haberler ve olumlu diyaloglar getirebilir. Ziyaretler, görüşmeler ve anlaşmalar konusunda şanslısınız. Kardeşlerle ilgili sevindirici koşullar içerisinde olabilirsiniz. Düşüncelerinizi kendinize güvenerek ortaya koyabileceksiniz. Ayrıca bu dönemde iş hayatınız açısından önemli sayılabilecek konularda bazı girişimler söz konusu olabilir. Ancak haftanın ikinci yarısında sizi yorgun düşürebilecek koşullar artmakta. Bugünlerde kendinize, sağlığınıza daha fazla önem vermeniz gerekebilir.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu hafta Aslan burcundaki gezegenler kazançlar ve harcamalar konusuna genişleme getiriyor. Yeni kazançlar ve destekler elde edebileceğiniz gibi harcamalarınızda da fazla cömert olabilirsiniz. Neyse ki bunlar güzel olan şeyler için olabilir. Bugünlerde kadınlarla ilgili konularda da şansınız yüksek. Ayrıca uzaklarla ilgili uğraşlar, yolculuklar ve kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar bulabilirsiniz. Ancak hafta sonuna doğru aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili uğraşlarda daha dikkatli olmakta fayda var. Riskli işlerden uzak durun.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu hafta burcunuzda bir araya gelen Venüs ve Jüpiter güzel olan şeylere açık durduğunuzu ve kendinize güveninizin de yüksek olduğunu anlatıyor. Aşkta ve ilişkilerinizde daha mutlu olabilirsiniz. Güzel ve lüks şeyler için harcamalar bütçenizi etkileyebilir. Pek çok açıdan daha cömert ve gösterişli olduğunuz günlerdesiniz. Ancak böyle zamanlarda borç yapmamaya bakmalısınız. Ayrıca hafta sonuna doğru ailevi konularda, eve ait uğraşlarda, evde güvenlik konularında daha dikkatli olmaya gayret edin. Ev hayatında soğukkanlı olmaya bakın.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu hafta Aslan burcundaki gezegenler belirsiz olan pek çok şeyin olduğunu ve daha sabırlı olmanız gerektiğini anlatıyor. Kendi iç dünyanıza daha çok zaman ayırabilecek günlerdesiniz. Hiç hesapta olmayan durumlar ve bir ölçüde sizi ruhsal yönden geliştiren, koruyan koşullar var. Aşkta ve güzel olan şeyler konusunda gizli koşullar, tam olarak net göremediğiniz olaylar içerisinde olabilirsiniz. Bu dönemde ilişkilerinizde bazı hayal kırıklıkları olabilir. Hafta sonuna doğru düşüncelerinizi daha pozitif kılmaya gayret etmelisiniz.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu hafta Aslan burcundaki gezegenler özelikle sosyal açıdan, arkadaşlıklar boyutunda güzel gelişmelere ve daha iyimser beklentilere işaret ediyor. Bulunduğunuz ortamlar içinde desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Bu durum umutlarınıza parlaklık getiriyor. Gerek işte, gerek sosyal alanda pozitif olabilirsiniz. Kadınlarla ilgili konular güzel sonuçlar verebilir. Yine bu dönemde yaptığınız işlerde biraz daha fedakarlık gösterebileceğiniz durumlar olabilir. Hafta sonu yaklaşırken, birikimlerinize, parasal harcamalara özellikle dikkat etmelisiniz.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu hafta Aslan burcundaki Venüs ve Jüpiter birleşimi iş hayatında ve tanınırlığınızda olumlu fırsatlara ve desteklere işaret ediyor. Önünüze gelen fırsatları daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız. İş hayatında yabancılarla ilgili konular, kadınlara yönelik uğraşlar ilginç sonuçlar verebilir. Kişisel hedefleriniz yönünde destek bulabilirsiniz. Burcunuzdaki Mars da sizi daha kararlı ve mücadeleci kılmakta. Bu dönemde aşkta çok daha tutkulu ve maceracı olabilirsiniz. Ancak hafta sonuna doğru kişisel girişimlerinizde daha sabırlı olmaya bakın.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu hafta Aslan burcundaki gezegenler burcunuza olumlu ve keyifli bir tutum getirmeye devam ediyor. Özellikle kendinizi tanıtabileceğiniz, düşüncelerinizi yayabileceğiniz konularda, medya ile ilgili konularda güzel fırsatlar bulabilirsiniz. Uzaklarla ilgili konular, yolculuklar ve arkadaşlıklar keyif verebilir. Ancak yine de bu dönemde, özellikle hafta sonuna doğru bazı elde olmayan nedenler, gizli koşullar yüzünden huzursuzluklar olabilir. Kimi zaman geçmişten kaynaklanan ya da eve ait bir konu yüzünden zorlanabilirsiniz.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu hafta Aslan burcundaki gezegenler sizi bağlayan koşullara ve bir ölçüde gurur ve endişe kaynağı yaptığınız durumlara işaret ediyor. Miras, finansal konular size kazanç getirebilecek durumlar olarak ortaya çıkabilir. Eşinizin, başkalarının parasından kazanç elde edebilirsiniz. Ancak aşkta ve güzel olan şeyler konusunda bazı sıkışıklar ve endişeler de olabilir. Bu dönemde başkalarına bağlı olan durumlar içerisindesiniz. Bu arada kardeşinizle ilgili konularla daha çok fedakarlık söz konusu olabilir. Daha pozitif olmaya gayret etmelisiniz.

Kova (Saka)Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bu hafta karşıt burcunuz Aslan’daki gezegen birikimi, kontrol sizde olmasa da başkalarından fayda görebileceğinizi anlatıyor. Bu dönemde ilişkileriniz, evlilik hayatınız açısından güzel fırsatlar var. Kazançlı ortaklıklar yapabilir, ilişkilerden yararlanabilirsiniz. Karşınıza çıkacak kişiler cömert ve ilham verici olabilirler. Kadınlarla ilgili konular anlaşmalara zemin hazırlayabilir. Bu hafta parasal alanda yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebilirsiniz. Ancak hafta sonuna doğru mesleki alanda rekabet ve mücadele gerektiren durumlar ortaya çıkabilir.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu hafta kişisel girişimlerinizde göstereceğiniz maharet ve cesaret önünüze daha güzel fırsatlar getirebilir. Kendinize güvenmelisiniz. Bu dönemde Aslan burcundaki gezegenler özellikle iş ve çalışma koşullarınıza eğlenceli bir hava getirebilir. İş hayatında kadınlardan ve kadınlarla ilgili konulardan destekler bulabilir, yeni açılımlar yapabilirsiniz. Önceliklerinizi doğru şekilde koymaya çalışın. Hafta sonuna doğru düşüncelerinizi yayma konusunda daha dikkatli olmalısınız. Bugünlerde inandığınız konularda sergilediğiniz ısrar bazı yanılgılara yol açabilir.

Milliyet

Konular :