ASTROLOJİ VE TAROT

Bu Haftaki Burç Yorumunuzu Okumadınız mı Hala?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 14.02.2012
Astrolog Su Karakuş

Ünlü Astrolog Su Karakuş, bu haftaki burç yorumunu okurken yükselen burcunuzu da mutlaka okumanız gerektiği konusunda uyarıyor.

Bu Hafta Sizi Neler Bekliyor? Şans, Mutluluk ve Aşk Hangi Burçlara Göz Kırpıyor? Öğrenmek İsteyenlere...

KOÇ:

Haklılık Kazanmak İstiyorsanız Aşırılıktan Uzak Durun

Hafta başından itibaren sezgi dünyasının derinliklerini keşfetmenin işinize ve sağlığınıza katkısını araştırmaya başlayacaksınız. Bu alanda hafta sonunda gerçek bir keşif yapabilirsiniz. Merkür ve Güneş’in konum değişikliği, geçmişin anılarında dolaşmanız gerektiğini, rüyalarınıza önem vermeyi hatırlatacak.

Hafta ortasından itibaren yöneticilerinizle aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Yıkıcı tepkiler vermekten uzak durun. Onların aşırılıklarına sadece mimiklerinizle yanıt verin. Böylece gelecekte yapacaklarınız adına haklılık kazanacaksınız.

BOĞA:

Yaratıcılığınızın Arttığı Bu Hafta Sosyal Çevrenizde Hareketli Günler Sizi Bekliyor

Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi canlandıran etkiler hafta başında başlıyor. Partnerinizin arkadaş grubuna dahil olabilirsiniz. Onlarla tanışmaktan ve iyilik, merhamet gibi duyguları hatırlamaktan hoşlanacaksınız. Çeşitli yardım gruplarına da bu sayede üye olabilirsiniz. Yaratıcılığınız artıyor.

Yakınlarınızın seyahatlerinde veya yakınlarınıza ulaşmak için yapacağınız yolculuklarda büyük problemler ortaya çıkabilir. Olayları sağduyu ile karşılayın ve hafta sonundan itibaren riskin azalacağının bilinciyle tepki verin.

İKİZLER:

İş Hayatınızda Başarılı Günlerin Sizi Beklediği Bu Hafta, Bir Sözleşme İmzalama Şansınız Olabilir

Kariyer alanınıza hafta başında geçen yöneticiniz Merkür ailenizden biriyle iş yapmanızı sağlayacak ve sözleşme imzalama şansı bulacaksınız. Duygularınızı işinize dahil etmek son derece kazançlı olabilir. Yöneticilerinizle empati kurmayı başaracaksınız.

Arkadaşlarınızın partneriniz hakkındaki düşünceleri etkileyici olabilir ve bu nedenle ilişkinizi yerle bir edebilirsiniz. Duygularınız geçici bir süre donma tehlikesi geçirecek. Ve fırtına ortadan kalktığında derin bir pişmanlık, kendinizle yüzleşme ve acı sizi bekliyor olacak. Bu bilgiler ışığında ilişkinize sarılmalısınız.

YENGEÇ:

Hafta Sonunda Gezi Fırsatları Yakalayabilirsiniz Fakat İş Hayatında Yıkıcı Bir Hafta Bekliyor Olabilir

Seyahat alanınızda gezegenler birikmeye başlıyor ve ummadığınız gezi fırsatları karşınıza çıkacak. Hafta başında ve hafta sonunda iki ayrı yolculuk yapabilirsiniz. Yakın çevre seyahatleri ufkunuzu açacak. Eğitim alanında başarı grafiğiniz yükseliyor.

Yöneticilerinizle partneriniz, yakınlarınızla danışmanlarınız arasında sıkışıp kalabilir veya onlardan birinin tarafına geçerek aşırı tepkiler verebilirsiniz. Yıkıcı bir hafta yaşanacağı kesin. O nedenle yıkıntıların altında kalmamaya gayret edin.

ASLAN:

Yeni İş Kurma Düşüncesine Sıcak Bakabileceğiniz Bir Hafta

Başkalarının kaynaklarını kullanarak kendi kaynaklarını çoğaltmanız fikri hafta başından itibaren gündeminize oturuyor. Sözleşme ve anlaşma yapmak açısından iyi bir hafta yaşayabilirsiniz. Kredi alıp yeni bir iş kurma düşüncesine sıcak bakın. Paranızı katlayarak çoğaltma şansınızı değerlendirin.

İş seyahatleriniz başarısız geçebilir veya yolculuklarda beklenmedik sorunlarla karşılaşabilir, duygu durumunuzu işinize yansıtabilirsiniz. Travmatik veya dramatik olaylar sizi bekliyor. Manevi gücünüzü kanıtlamak zorunda kalacaksınız.

BAŞAK:

Hayallerinizi Gerçekleştirmek İçin Desteğe İhtiyacınız Var

İş ortaklığı kurmanız veya işinizle ilgilenecek danışmanlarla çalışmaya başlamanız bu haftaki tercihlerinizin başında gelmeli. Hayallerinizi gerçekleştirmek için başkalarıyla ortaklık kurmaya ve gerçek bilgenin desteğini almaya ihtiyacınız var. Evlilik dışında ortak bir yaşam kurmayı da deneyebilirsiniz.

Başkalarının duygu ve düşüncelerini net olarak tahmin ediyor bu nedenle aşırı geriliyorsunuz. Çocuklarınızı ilgilendiren konularda hafta boyunca dikkatli olun. Çeşitli olumsuzluklar yaşanabilir. Yaratıcı projeleriniz başkalarının eline geçebilir. Güvenlik seferberliği yapmalısınız.

TERAZİ:

Yeni Eğitim Fırsatları Yakalayacağınız Bu Hafta, Perşembeden İtibaren İş Değişikliği Düşünebilirsiniz

İş deneyimlerinizi çoğaltmak için çeşitli eğitimler almanız gerekiyor ve hafta başından itibaren uygun eğitim fırsatları karşınıza çıkmaya başlayacak. Araştırın. Bununla birlikte hak arayışınız devam edecek ve maaşınızın iyileşmesi için girişimde bulunacaksınız. Perşembeden itibaren iş değişikliği ve yenilik düşünebilirsiniz.

Ailenizin veya ev sahibinizin düşünce ve davranışları ev yaşamınız üzerinde aşırı baskı yaratmaya devam ediyor ve “ ya hep ya hiç” iddiasında bulunuyorlar. Bu durumda yakınlarınızdan yardım almalısınız veya partnerinize destek olmalısınız. Başkalarının düşüncesi ayrılmaya sürükleyebilir, şimdi ayrılma zamanı değil.

AKREP:

Küllerinizden Yeniden Doğmayı Başaracağınız Bir Hafta Olacak

Arkadaşlarınızın ön ayak olacağı tanışmalar sizi aşka veya başkalarının yardımını alabileceğiniz bir duruma götürecek. Her koşulda sözleşme imzalama ihtimaliniz var. Kredi borçlarınızı bir başkası üstlenebilir. Yaratıcı projelerinizi önemseyen biri sizin adınıza yatırım riskini üstlenebilir.

İş yaşamınızdaki değişim yakın çevrenizi değiştirmenize sebep oluyor. Veya dedikodu çanları çevreden uzaklaşma eğilimi doğuruyor. Kendi küllerinizden yeniden doğmayı başarabilirsiniz. Duygularınızın varlığını inkar etmeyin yeter.

YAY:

Ev Almak ve Yeni Dekorasyon Çabası İçerisine Gireceğiniz Bir Hafta Olacak

Evlilik hazırlıkları, eşya seçimi ve borçlanma için uygun bir dönemdesiniz. Kariyerinizle ilgili yavaşlama sizi rahatsız etmemeli. Yöneticilerinizden izin ve destek talep edebilirsiniz. Ev almak veya yeni dekorasyon çabaları bu dönemde en önemli uğraşlarınız olacak. Home-office tarzı bir yaşama geçebilirsiniz.

Paraya bakış açınız değişmek üzere ancak bu sancılı bir değişim olacak. Ailenizin tutumu veya ev yaşamınızda konforun azalışı yenilenme zorunluluğu getiriyor. Olaylara özgüvenle bakmak yerine değişmeniz gerektiğini kabul edin. Böylece yeni bir yaşam kurabileceksiniz.

OĞLAK:

Hafta Ortasındaki Öfke ve Güç Gösterisinden Uzak Durun

Yakın çevrenize seyahatler düzenlemeli, iş ve sağlık yaşamınızı yakın çevrenizle paylaşmalısınız. Bu paylaşımın sözel veya yazılı olmasından ziyade iş ortaklığına dönüşmesi veya iş yapacağınız kişilerin yakın çevrenizde bulunduğunu fark etmeniz olası. Reklam çalışmalarınıza hız verin.

Gücünüzü kontrolsüz bir şekilde kullanabilir, sevdiğiniz aile bireylerinden birine aşır baskı yaparak onu üzebilirsiniz. Bu tutumunuzun ne size ne ona yararı olmayacak. Üstelik bir çeşit vicdan azabıyla kendinize acı vereceksiniz. Hafta ortasından itibaren davranışlarınızda öfkeye ve güç gösterisine yer olmamalı.

KOVA:

Bu Hafta Parasal Konular Ön Plana Çıkıyor

Burcunuzda yolculuk yapan Merkür ve Güneş para alanınıza geçiyor ve özgüven, finansal yatırımlar gibi konuları öne çıkarıyor. Kredi almak, yaratıcı projelerinizi öne çıkartmak, indirimli satışlar yapmak gibi fikirlerle kaynaklarınızı arttırabilirsiniz. Ek gelirlere perşembeden itibaren ulaşacaksınız.

Yakın çevrenize içsel enerjinizle olumsuzluk gönderiyorsunuz. Bu olumsuz enerjinin geri dönüşü de olumsuz olabilir. Başka bir deyişle negatif enerjinizle kendinize olumsuzlukları çekebilirsiniz. Önemli konuları konuşmayı gelecek haftaya erteleyin.

BALIK:

Ev ve Evlilik Konularındaki Düşünceleriniz Gerçekleşme Şansı Bulacak

Burcunuza geçen Merkür ve Güneş, yöneticiniz Neptün’le buluşacak ve hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayacak. Ev ve evlilik konularındaki düşleriniz gerçekleşme şansı bulacak çünkü bu konuda parlak fikirler aklınıza gelebilir. Perşembeden itibaren görünüşünüzü değiştirmelisiniz.

Arkadaşlarınızla aranızda finansal konularda sorun çıkabilir ve ilişkileri koparıp atma eğilimi gösterebilirsiniz. Paranızı kaybetmek veya malınızın zarar görmesi ya da özgüveninizin zedelenmesi söz konusu. Bu hafta sakin kalmalı ve paranızı çarçur etmemelisiniz. Başkalarına güvenmekte acele etmeyin.

www.sukarakus.com

Konular :