ASTROLOJİ VE TAROT

Bu Haftanın Vurgusu "Hayatı Akışına Bırak"

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 03.11.2014

Bu Haftanin Vurgusu Hayati Akisina Birak

"Haftanın ilk gününde Balık burcunda ilerleyen Ay biraz kararsız ve bulanık bir tablo çiziyor. Bazı elde olmayan koşullar ve sorumluluklar içerisinde olabiliriz. Buhafta fedakarlılıklarda bulunmak ve eldeki koşulları kabullenmek söz konusu." diyortecrübeli Astrolog Hakan R. Kırkoğlu.İşte Kırkoğlu'nun haftaya dair çarpıcı yorumları.

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu dönemde konsantre olmanız gereken ortaklı durumlar, iş ve finansal konular içerisinde olabilirsiniz. Mesleki konularda çaba göstermek ve kararlı hareket etmek gerekiyor. Göstereceğiniz cesaret pek çok şeyin önünü açabilir. Ancak bu arada hazırlıklı olmak, sorumlulukları unutmamak gerekiyor. Bu dönemde borç, alacak ve kredilerle ilgili yeni gelişmeler mümkün. Aşkta ise daha dengeli olmak gerek. Kimi zaman bu alanda aşırılıklar söz konusu olabilir. 7’sindeki dolunay güven ve istikrar içeren koşullara vurgu getirmekte.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu dönemde hayatınızda yeni gelişmeler ve farkındalık yaratan durumlar var. Bir bakıma değerlendirme ve muhasebe etme günlerindesiniz. Son altı aydır süregelen koşulların artık geride kaldığını görebilirsiniz. Bugünlerde dışsal olaylar, teklifler, ortaklı işler öne çıkabilir. Evlilik ve yakın arkadaşlıklara daha dikkatle bakmalısınız. İş hayatınızda gücünüzü yeniden ortaya koyabilirsiniz. 7’sinde burcunuzda gerçekleşen dolunay kişisel girişimlere, özellikle ortaklı konulara dikkat çekmekte. Yavaş yavaş sınırlamaları aşmaya başlıyorsunuz. Ortaklaşa konularda güveninizi ve bakış açınızı etkileyebilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu dönemde bazı yorucu şartlar ve özellikle uğraştıran durumlar söz konusu olabilir. Akrep burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Mars çok çalışmaya, verilen emeklere işaret etmekte. Stres seviyeniz daha yüksek seyrederken gevşemeyi ihmal etmeyin. Bu dönemde çok iş tamamlayabilirsiniz ancak sonuçlarını görmek için biraz daha beklemek gerekebilir. Yine bu dönemde finansal konularda sorumluluk getiren koşullar olabilir. Zihinsel açıdan kendinizi gereksiz yere yıpratmamalısınız. 7’sindeki dolunayda bu konulara özen gösterin.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu dönemde Akrep burcunda ilerleyen Güneş hayatınıza daha tutkulu biçimde konsantre olabileceğiniz konular getirmekte. Yaratıcılıkta, aşkta, çocuklarla ilgili konularda duygusal açıdan daha yoğun duygular yaşayabileceğiniz günlerdesiniz. Venüs’ün uyumu sevdiklerinizle ilgili olumlu gelişmelere ve eğlenceli koşullara da işaret etmekte. Ancak bu dönemde bir yandan da ilişkilerinize ve evlilik konusuna, eşinizle ilgili konulara daha objektif yaklaşmanız gerekebilir. 7’sindeki dolunay arkadaşlıklar açısından da canlılık getirmekte.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu dönemde Akrep burcundaki Güneş daha çok bir hazırlık döneminde olduğunuzu ve kendi psikolojinize daha çok odaklanabileceğinizi anlatıyor. Özellikle iş hayatında tamamlanmalar, bitişler ancak gelecek yönünde yeni şekillenmeler de var. Sabırlı olmalısınız. Bu dönemde mesleki konular beklediğinizden daha çok zaman alabilir. Burcunuzdaki Jüpiter genel bir iyimserlik ve destek sağlamaya devam etmekte. Yine bu dönemde toprağa, eve, ailenize, babanıza ait koşullarla daha çok ilgilenmek durumunda olabilirsiniz.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu dönemde zihninizi ve yakın çevrenizi meşgul eden pek çok konu ve yoğunlaşma olabilir. Düşüncelerinizi daha iyi takip etmeye bakın. Olumsuz koşullardan, endişelerden etkilenmek yerine, zihninizi boşaltmaya, gevşetmeye özen gösterin. Mars’ın konumu özellikle yaratıcı olduğunuz ve kendinizi göstermek istediğiniz konularda daha hırslı ve kararlı olabileceğinizi göstermekte. Bu dönemde aşkta daha güçlü duygular ortaya çıkabilir. Genel olarak zekanızı, becerilerinizi kararlı biçimde ortaya koyabileceğiniz günlerdesiniz. Yeteneklerinizi öne çıkabilirsiniz.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu dönemde kazançlarınızla harcamalarınız arasındaki dengeyi daha iyi kurmaya bakmalısınız. Yeni kazanç ve yatırım olanakları olabileceği gibi, evinizi, yerleşimi, toprağı ilgilendiren konularda daha fazla çaba sarfetmek gerekebilir. Bu dönemde evde, ailevi konularda daha sorumlu ve gerçekçi olmanızı gerektiren olaylar olabilir. Mesleki alanda sesinizi duyarmak pek kolay olmayabilir. Kariyerinize ait bitişler ve yeni gelişmeler, adımlar içerisinde olabilirsiniz. 7’sindeki dolunay ilişkilerde sizi bağlayan koşullara ışık tutmakta.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Güneş’in burcunuzda ilerlediği bu dönemde yeni adımlar, kişisel girişimler daha iyi ilerleyebilir. Son iki yıldır Satürn’ün getirdiği gerçekler ve sorumluluklar altındasınız. Satürn hala burcunuzda olsa da bu dönemde kendinizi daha etkin ve özgür hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu dönemde yakın çevrenizle ilgili mücadeleler, sizi zihinsel açıdan daha aktif kılan koşullar var. İşle ilgili görüşmelerde, anlaşma ve ziyaretlerde daha etkin olabilirsiniz. 7’sindeki dolunayda karşınızdaki kişileri daha iyi dinlemeye bakmalısınız.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu dönemde Akrep burcundaki gezegenler tam olarak elinizde olmayan koşullara ve ruhsal açıdan test edici durumlara işaret ediyor. Olayları kontrol edemediğinizi fark edebilirsiniz. Böyle zamanlarda akışta kalmaya bakın. Geçmişten kaynaklanan durumlar ve bağlar yeni koşullar getirmekte. Ancak önümüzdeki dönemde sorumluluk almakta çekinmeyeceksiniz. Bu dönemde iş hayatında ve parasal konularda daha gayretli ve mücadeleci olabilirsiniz. Göstereceğiniz kararlılığa paralel olarak, mesleki konularda ilerlemeler olabilir.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu dönemde kendinizi güçlü şekilde göstereceğiniz koşullar devam ediyor. Burcunuzda ilerleyen Mars size netlik, cesaret ve öne çıkabilme gücü getirmekte. Fiziksel açıdan canlılık, yeniden kullanabileceğiniz bolca enerji ve motivasyonunuz var. Ancak Mars’ın getirdiği bu koşulları dengeli kullanmaya bakın. Şiddetten ve öfkeden uzak kalmaya, aşırı riskli işlere girişmemeye bakın. Bu dönemde sosyal alanda ve gelecek beklentileriniz yönünde oldukça aktif ve pozitif davranabilirsiniz. 7’sindeki dolunay yaratıcı alanda çok şey getirmekte.

Kova (Saka) Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bu dönemde üzerinizde daha fazla baskı ve sorumluluk hissedebileceğiniz durumlar olabilir. Eğer iyi bir plan yapar ve işleri şansa bırakmazsanız çok şey yapabilirsiniz. Üstlerinizle ya da otorite figürleri ile ilişkilerinize dikkat edin. Bugünlerde olaylara farklı açıdan bakmak, esnek davranmak çok iyi olacak. İlişkilerinizde de daha yumuşak ve toleranslı olmaya gayret edin. Çoğu zaman zevklerin uyuşmadığı koşullar içinde olabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde mesleki konularda tam olarak önünüzü görmeniz kolay olmayabilir. 7’sinde de bu koşullara özen gösterin.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Akrep burcunda ilerleyen gezegenler size daha kararlı ve verimli olabileceğiniz imkanlar getirmekte. Yılın bu döneminde ufuklarınızı geliştirebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle medya, yabancılar, eğitsel ve akademik konularda yapabileceğiniz şeyler var. Bu dönemde düşüncelerinizi daha kararlı biçimde yayabileceğiniz, tanınabileceğiniz ilişkileri iyi değerlendirmelisiniz. Ayrıca mesleki sorumlulukları yeniden gözden geçirmek, belirli bir grup içerisinde mücadele etmek, sosyal konulara katılmak pozitif yönde geliştirici olabilir.

Gökyüzünün işaretlerini doğru değerlendirebilmeniz için yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın!

Kaynak: Milliyet

Konular :