ASTROLOJİ VE TAROT

Bugün Gerçekleşecek Dolunayın Etkileri Neler?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 21.08.2013

Bugün Gerçekleşecek Dolunayın Etkileri Neler

21’inde gerçekleşen dolunay özellikle ilişkilerinizde ve hayata bakış açınızda ne gibi değişikliklere neden olacak öğrenmeye ne dersiniz? İşte Uzman Astrolog Hakan R. Kırkoğlu'nun haftaya dair yorumu.

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu hafta 21’inde Saka burcundaki dolunay sayesinde hayatınıza yaratıcılık ve yeni fikirler getiren fırsatlara son bir kez daha odaklanabilirsiniz. Bu haftayı iyi değerlendirmeye bakın. Dışadönük uğraşlar, grup çalışmaları yanında size kişisel tatmin getirebilecek olanaklar var. Kendinizi daha keyifli, mutlu, yaratıcı ifade edebilir, ödüllendirilebilirsiniz. Aşk hayatınız, çocuklarla ya da zevk veren uğraşlarla ilgili olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bu dönemde eve ve aileye ait konularda da olumlu sürprizler söz konusu olabilir. Çok daha dışadönüksünüz.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu hafta 21’inde gerçekleşen dolunay bir süredir çaba gösterdiğiniz uğraşlara dikkat çekici sonuçlar ve değerlendirmeler getirmekte. Bu dönemde eve, toprağa, gayrimenkullere ait konular ilgi çekici olabilir. Benzer şekilde evle ilgili yeni adımlar ve uğraşlar söz konusu olabilir. Enerjinizi, birikimlerini yapıcı yönde kullanmaya bakın. Yine bu dönemde yakın çevrenizden gelen haberler düşüncelerinizi, bakış açınızı yenileyebilir. Bu dönemde hem ev, ailevi konular hem de iş hayatınızda yapmanız gereken işler hakkında kararlar söz konusu.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu hafta 21’inde Saka burcunda gerçekleşen dolunay kendinizi daha olumlu ve güçlü hissedebileceğiniz, akıcı gelişmeler getirmekte. Yeni haberler, kardeşlerle ilgili konular, zihinsel açıdan sizi meşgul eden konular, yolculuklar daha sık gündeme gelebilir. Düşüncelerinizi daha etkin şekilde ortaya koyabilirsiniz. Anlaşmalardan başarı ile çıkmak mümkün. Ayrıca bugünlerde aşk hayatınızı, yaratıcı konuları pozitif kılan pek çok fırsat var. Kendinizi sözel olarak daha güçlü ifade edebilirsiniz. Güçlü kişilerden de destekler olabilir.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu dönemde elinizdeki kaynakları, para durumunuzu daha iyi değerlendirme imkanına sahipsiniz. Önümüzdeki günlerde yatırımlar, harcamalar ve birikimleriniz açısından yeni kararlar alabilirsiniz. 21’inde Saka burcunda gerçekleşen dolunay yatırımlara, borç alacak ilişkilerine dikkat çekiyor. Bu dönemde harcamalarınızı daha dikkatli yapmalısınız. İş hayatında yeni kazançlar da söz konusu. Güzel olan şeyler için yatırımlar, eve ve yakınlarınızla ilgili alanda yapabileceğiniz pek çok şey var. Hayatınıza konfor getirebilirsiniz.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Güneş bu hafta burcunuzu terk etmeden önce kişisel alanda yapabileceğiniz pek çok şey var. Özellikle 21’inde gerçekleşen dolunayla birlikte, kişisel alanda yeni değerlendirmeler ve kararlar söz konusu. Bu dönemde başkalarından gelecek yanıtlara, işbirliği yapmaya özen gösterin. Bu arada kendinizle, sağlığınızla, bedeninizle daha yakından ilgilenebilirsiniz. Kişisel alanda planlar, anlaşmalar, yazışmalar önem kazanabilir. Pek çok konuda sözünüzün geçtiğini görebilirsiniz. Yakın çevre, kısa yolculuklar, sohbetler güzel olanaklar sunuyor.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Son zamanlarda bazı elde olmayan nedenler ve sizi bağlayan hatta hapseden koşullar olmakla birlikte, 21’inde Saka burcunda gerçekleşecek dolunayla birlikte, bu streslerin azaldığını göreceksiniz. 23’ünde Güneş’in burcunuza ilerlemesi size aydınlanma ve kararlılık, güven getirecek. Kişisel konulara odaklanabileceksiniz. Bu arada şimdiye kadar gizli kalmış bazı şeyler de ortaya çıkabilir. Bu dönemde kendinizi çaresiz hissetmek yerine içinizdeki güce odaklanmaya bakın. Ortaklaşa konulardan, anlaşmalardan destek sağlayabilirsiniz.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu dönemde Güneş 23’üne kadar Aslan burcunda kalarak size pozitif bir bakış açısı ve yeni umutlar getirmeye devam ediyor. Özellikle 21’inde Saka burcunda gerçekleşen dolunay zamanını çok iyi değerlendirebilirsiniz. Yaratıcı uğraşlar, dışadönük işler, sosyalleşmek ve arkadaşlıklar açısından umut veren gelişmeler söz konusu. Burcunuzdaki Venüs bu dönemde kişisel alanda çok daha çekici olabileceğinizi, ilişkilerden, ortaklıklardan, güzelliklerden fayda göreceğinizi anlatmakta. Ayrıca mesleki alanda yenilikler ve ortaklıklar da pozitif!

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Son haftalarda sizi yoran ve çaba sarfettiren uğraşlar içinde kalmış olabilirsiniz. Bu dönemde 21’inde gerçekleşen dolunay sayesinde söz konusu durumlara daha etkili çözümler bulabileceksiniz. Bu dönemde gerek iş, gerekse eve ait konulara sorumlu şekilde yaklaşmak gereği var. Başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz. Sabırlı olmaya gayret etmelisiniz. Özellikle iş hayatında hedeflerinizi daha çok önemseyebilirsiniz. Bu alanda anlaşmalar, sözleşmeler dikkat çekebilir. Aşk ve ilişkilerde ise biraz daha dikkatli ve özenli olmak gerek.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu haftayı iyi değerlendirmeye bakın. 21’inde Saka burcunda gerçekleşen dolunay pozitif beklentilerinizi doğrulamakta. Son haftalarda hayatınıza giren ve size yeni hevesler getiren imkanlara odaklanabilirsiniz. Bu dönemde uzaklarla ilgili konular, yolculuklar, uluslar arası konular ya da daha fazla tanınma getirebilecek fırsatları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Önümüzdeki günlerde işe ait çabalarınızın daha yoğunlaşabileceği anlaşılıyor. Ayrıca bu dönemde arkadaşlardan, gruplardan gelecek olumlu destekler ve sosyal imkanlar da söz konusu.


Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu dönemde bazı karışık etkiler söz konusu olmakla birlikte, 23’ünden itibaren daha hareketli ve pozitif olabilirsiniz. Son haftalarda gündeme gelen krizler ve huzursuzluklar yorucu olmuş olabilir. 21’inde gerçekleşen dolunay sırasında da özellikle ortaklı konular, yatırımlar, borç alacak işleri, miras gibi konular gündeme gelebilir. Bu dönemde iş hayatında tek başınıza karar verip hareket etmeniz pek kolay değil. Ancak işbirlikleri özellikle iş hayatında önemli destekler sağlayabilir. İşbirliklerinden kazançlı çıkabilecek olanaklar var.

Saka Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bu hafta 21’inde burcunuzda gerçekleşen dolunay pek çok alanda, özellikle ilişkileriniz ve hayata bakış açınız üzerinde yeni kararlar, değerlendirmeler getirmekte. Yılın bu döneminde tek başına hareket etmek pek kolay değil. Bu yüzden evlilik ya da ortaklıklar içerisinde düşünmeniz gerekiyor. Hatta bazı karşıtlıklar, eleştirilerle bile karşılaşabilirsiniz. Neyse ki ilişkilerde ve aşk hayatınızda sizi mutlu edebilecek fırsatlar da söz konusu. Ortaklaşa hareket etmek, iş ve para durumunuzu bu çerçevede düşünmeniz daha doğru sonuçlar verebilir.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu dönemde sizi daha fazla çalışmaya, gayret göstermeye iten nedenler var. 21’inde gerçekleşen dolunay sırasında kişisel düzeninizi, sağlık ve hizmet konularını daha çok düşünmeniz gerekebilir. Fedakarlık göstermek ve kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Jüpiter’in burcunuzla uyumu ise size iyimserlik ve özellikle iş hayatında yeni imkanlar getirmekte. 23’ünden itibaren düşüncelerinize yeni bir yön verebileceksiniz. Bu dönemde başkalarının önerilerinden yararlanmak da mümkün. Bugünlerde ortaklaşa kazançlar ve finans durumunuza kazançlı işbirlikleri getirebilecek fırsatları daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız. Bu arada sağlığınızla ve genel olarak günlük düzeninizle daha çok ilgilenebilirsiniz.

Milliyet

Konular :