ASTROLOJİ VE TAROT

Çekici Balık Erkeğini Etkilemenin Yolları

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.08.2013

Çekici Balık Erkeğini Etkilemenin Yolları

Zodyak’ın on ikinci burcu olan Balık burcu 20 Şubat-21 Mart arasındadır ve sembolü, birbirlerine zıt yönde yüzen iki balıktır. Kadınlarla olan ilişkisinde Balık burcu erkeği, ender bulunan, mutlu eden erkek tipidir.

Aşık Olmaya Yatkındır

Balık ilk bakışta büyüleyicidir. Genellikle çok kibar ve yumuşacık bir tarzı vardır Balık insanının. Aslında, bir romantizm ve rüya aleminde yaşar. Hassas, gizemli özelliklerinin yanında, psişik yetenekleri de yaşamında önemli rol oynar. Kolayca sevmeye ve aşık olmaya yatkın bir yapısı vardır.

Evde Uyumlu ve İyi Bir Yardımcıdır

Fedakârlığı Boğa erkeğinden de fazladır. Hem ondan daha uysal ve yumuşaktır. Sadakatsizliğe biraz eğilim vardır, kadınların asılmaların karşı koymaz. Aslında evcil bir kişidir. Evde fazla yardımcı değildir ama her zaman uyumlu ve bir ev kedisi kadar uysaldır. Başkalarını rahatsız edici durumlar onu hiç etkilemez.

Tartışmalardan Hiç Hoşlanmaz

Hayalperesttir ve hayallerinin arkasından sürüklenebilir. Sürtüşmelerden, rekabetten ve yarışmalardan hoşlanmazlar. Bir sanatçını bir ozanın duyarlılığını taşır. Bu burcun kötü yanı ihmalciliğidir. Onda ihtiraslar uyandırmalı ve işi sıkı tutmalıdır Sürekli tetikte olmak gerekir.

Balık Erkeğine İltifat Ederek Gönlünü Çelebilirsiniz

Balık doğru insanı buluncaya kadar, pek çok aşk ilişkisi yaşayabilir. Sürekli bir ilişki için, duygusal ihtiyaçlarına karşılık bulması ve kendini güvenlikte hissetmesi gereklidir. Her türlü insana ve ortama kolayca adapte olabilen Balıkerkekleri, gerçekten çok çekicidirler. Bir Balık insanının gönlünü kazanmak için, dış görünüşüne iltifat etmek, ya da yaptığı bir şeyleri takdir etmek doğru bir başlangıç olur.

Eşleri Onlara Yumuşak Davranırsa Mutlu Olur

Balık burcu erkekleri sanatçı ruhludurlar; fazla düzenden hoşlanmazlar. İhmalci ve savruk olurlar. Eşleri onlara bir kedi gibi sokulmalı, sırasında bir sevgili, sırasında iyi bir arkadaş, sırasında anne şefkati gösteren ir kadın olmayı bilmelidirler.

Çok duygulu olduklarından, eşleri de duygulu olmalı ve erkeğin ruhundaki renkliliği ve derinliği sezmelidirler. Çoğu karamsarlığa kapılırlar. Bu sırada onun elinden tutarak, kederler içinde boğulmaktan korumak gerekir. Sanatçı ve yumuşak ruhlu olduklarından eşleri de onlara karşı ipek gibi yumuşak davranmalı, onun ruhunu okşayıp, neşe ve mutluluk aşılamalıdır.

Balık Erkeğineİlgi DuyduğunuzdaDuygularınızı Açık Açık Söyleyin

Eğer Balık'a yeterince düşünceli, nazik, sevgi gösterebilen tavırlarla yaklaşılırsa, karşılığında inanılmaz bir sevgi ve sadakat verecektir. Eğer Balık ilişkide eleştirel yaklaşımlar ve sadakatsizlik görürse, tolerans gösteremeyip, incinip, yıkılan özelliktedir.

Balıkerkeği sevdiği için her şeyi yapabilecek ve göze alabilecek kapasitededir. Bir kere sevdiği zaman, tüm vaktini, enerjisini ve kaynaklarını bu insan uğruna harcayabilir. Balık sanata ve karşılıklı iletişim kurmaya bayılır. Mistisizm, doğaüstü, deniz ve güzel sanatlar ilgisini çeken konular arasındadır.

Doğaya, güzelliğe, bahçe ve çiçeklere karşı çok duyarlıdırlar. Eşi de süslü olmalı, renkli ve desenli giysilerle ona bir çiçek demeti gibi görünmelidir. Dışarıdan çok, sıcak bir yuvaya düşkün olurlar. Fazla bilgili, akıllı bir kadından çok; duyarlı ince, zarif kadınlardan hoşlanırlar. Ona kapalı olmayın, sevginizi gösterin. Ona karamsarlık yerine, aydınlık ve neşe verin.

Sadık, Şefkatli ve Sevecen Biriyseniz Aradığı Sizsiniz

Bu hassas burcun üyeleri, reddedilmeyi ya da tamamıyla gözardı edilmeyi hiç sevmezler. Oldukça iyi bir dinleyici olan Balık insanları, aynı zamanda başkalarına empati duymakta da ustadırlar. Balık aradığı sevecen, sadık ve şefkatli eşi bulduğu zaman, başka hiç bir şey onu aşkından döndüremez.

Seçtiği ve sevdiği eşinin yaptığı her şeyi, verdiği her kararı karşı çıkmaksızın kabul eder. Oldukça romantik ve duygusal bir aşık olan Balık insanı, sevdiğinin ihtiyaçların cevap verebilmek adına her şeyi yapabilir.

Konular :