ASTROLOJİ VE TAROT

Ciddi Bir Beraberlik İçin 17 Mart'ı Bekleyin!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 20.02.2015

Aşkı her zaman canlı tutmak mümkün mü

Venüs Koç’ta iken Şıpsevdi Aşklar Gündeme Gelebilir

20 Şubat’ta Mars ve Venüs ardı ardına Koç burcuna geçecekler. Venüs’ün Koç burcuna geçişinden siz nasıl etkileneceksiniz ? Usta Astrolog Hakan R. Kırkoğlu, bunun için yükselen burcunuzuokumanızı öneriyor. İşteAstrolog Kırkoğlu'ndan aşka dair uyarılar...

Saman Alevi Aşklara Karşı Hazırlıklı Olun!

Venüs’ün Koç burcuna ilerlemesi 17 Mart’a kadar aşkta samimi, girişken ve tutkulu beraberlikleri tetiklemekte. Ancak Venüs Koç’ta aşk saman alevigibidir, birden parlar ve hemen sönebilir. Dolayısıyla, bu dönemde aşk hayatımızda maceralara daha açığız. Kadınlar daha talepkar ve girişimci olabilirler.

Uzun Soluklu Beraberlikler İçin 17 Mart Sonrasını Bekleyin

Bununla birlikte, uzun soluklu bir beraberlik için daha çok 17 Mart sonrasını beklemek gerekecek. Venüs Koç’ta iken şıpsevdi durumlar, aşkta fiziksel heyecanın öne çıktığı eğilimler var.

Yükselen Burç Koç ise:

Yükselen burcu Koç olanlar açısından bu dönemde yükselen enerjiler, girişkenlik, dikkat çekicilik ve aşkta, ilişkilerde büyük aktivite ve heyecan var. Yeni ilişkiler olabileceği gibi ,süregelen bir beraberlik yön değiştirebilir. Gelişmelere biraz daha sakin yaklaşmak gereği var.

Yükselen Burç Boğa ise:

Yükselen burcu Boğa olanlar açısından bu dönemde aşkta gizli durumlar, tam olarak önünü göremediğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Riskli koşullarla ve kimi zamanda stresle karşılaşabilirsiniz. Aşkta ve arkadaşlıklarda ön yargılı olunmamalı ve beklenmedik durumlara da hazırlıklı olunmalı. Bu duruma aynı zamanda gereksiz harcamaya da yol açabilir.

Yükselen Burç İkizler ise:

Yükselen İkizler açısından b dönemde arkadaşlıklar ve gruplarla ilgili çok hareketli, hararetli ve canlı bir dönem söz konusu. Gruplar, takım çalışmaları daha keyifli ve heyecanlı olabilir. Sosyal alanda hareketlilik var. Ancak gruplar içerisinde bazı tartışmalar, kopmalar da olabilir.

Yükselen Burç Yengeç ise:

Yükselen Yengeç açısından bu dönemde iş hayatında kadın-erkek ilişkilerine ve rekabete dikkat çekmek gerekebilir. Ani çıkışlar ve açıklamalar söz konusu. Aşk hayatında zevklerde ayrı tutumlar tartışmalara yol açabilir. İş ortamındaki dengelere, anlaşmalara önem vermek gerekebilir.

Yükselen Burç Aslan ise:
Yükselen Aslan’lar açısından bu dönemde akıcı enerjiler, macera ve yeni olana açılma söz konusu. Özellikle yolculuklar, eğitsel çalışmalar aşk hayatınızı yada sosyal konuları harekete geçirmekte. Ancak bazı fikir ve sert yaklaşımlardan ötürü tartışmalar da olabilir.

Yükselen Burç Başak ise:

Yükselen Başak’lar açısından bu dönemde ilişkilerde dönüştürücü ve kimi zaman da kriz çıkarabilecek durumlar ortaya çıkabilir. Bu dönemde sizi duygusal açıdan etkileyen olaylar, kopmalar ya da ani başlangıçlar gündeme gelebilir. Ayrıca finansal alanda, yatırımlar konusunda aceleci davranmamak gerek.

Yükselen Burç Terazi ise:
Yükselen Terazi’ler açısından bu dönemde ilişkilerinizde, evlilik hayatında ve yakın arkadaşlıklarda hem heyecanlı hem de ani stres yaratabilecek konular gündeme gelebilir. Aşkta, arkadaşlıklarda hassas dengeler varsa, bunlar birden boşalabilir. Bu dönemde karşınızdaki kişinin, eşinizin tepkilerine, duygusal ihtiyaçlarına daha fazla önem vermeniz doğru olacak. Ancak siz de tepkisel olabilirsiniz.

Yükselen Burç Akrep ise:

Yükselen Akrep’ler açısından bu dönemde iş ortamındaki ilişkilere, beraberliklere dikkat etmek gereği var. İş ortamında kadınlarla ilgili konularda aşırı hassasiyet ve değişen dengeler söz konusu. Ayrıca bu dönemde sağlık ve düzen gibi konulara da dikkat etmek gerek.

Yükselen Burç Yay ise:
Yükselen Yay’lar açısından bu dönemde macera arayışı, aşkta heyecan ve yaratıcı alan son derece aktif ve girişken olabileceğiniz koşullar var. Aşkta keyifli ve tutkulu beraberlikler olabileceği gibi, kimi zaman tartışmalar ve zevklerde ayrılıklar da olabilir. Yine bu dönemde gereksiz harcamalara girmemek daha doğru olabilir.

Yükselen Burç Oğlak ise:
Yükselen Oğlak’lar açısından bu dönemde ev ve ailevi alanda ilişkilere özen göstermek gerek. Ev ortamındaki huzuru korumak önemli. Bunun yanı sıra ev için harcamalar, yerleşim ve tamirat gibi konular dikkat çekebilir. Evdeki güvenliğe de dikkat etmek gerek.

Yükselen Burç Kova ise:

Yükselen Saka’lar (Kova'lar)açısından bu dönemde yakın çevrede büyük hareketlilik ve hızlı bir iletişim söz konusu. Ziyaretler, görüşmeler, yazışmalar artabilir. Sözlerinizde, yazılarınızda daha dengeli ve barışçı olmaya bakın. Aynı zamanda ortaklı koşullar düşüncelerinizi aniden değiştirebilir. Yolculuklarınızda, günlük ziyaretlerinizde, yeni insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

Yükselen Burç Balık ise:
Yükselen Balık’lar açısından bu dönemde özellikle iş ve para konularında daha yaratıcı ve girişken olabileceğiniz imkanlar var. Enerjinizi, yaratıcılığınızı daha çok kazanmak için kullanabilirsiniz. Ortaklı durumlar parasal durumunuzu yakından etkileyebilir. Yeteneklerinizi harekete geçirebileceğiniz günlerdesiniz.

Kaynak: Milliyet

Konular :