ASTROLOJİ VE TAROT

Değişken Yay Kadınına Nasıl Davranmalı?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 09.08.2013

Değişken Yay Kadınına Nasıl Davranmalı

Gerçek bir Yay burcu kadını kendi çevresinde ve popüler kitle içinde çok başarılıdır. Kimi zaman çevresindekileri ürküten kaba davranışları ve gereksiz konuşmaları vardır. Eşi bu konuda pişkin olmayı becerebilirse mutlu olur.


Duyarlı, sinirli ve heyecanlı olmaya eğilimi vardır. Duyguları kolay incinir, aşırı duyarlılığı en çok kendine zarar verir. Başladığı işi yarım bıkarmaya eğilimlidir. Partneri akıllıysa ona sabırlı ve azimli olmayı öğretmelidir. Partneri düş gücünü teşvik etmeli ve aynı zamanda da gerçekleri de unutturmamayı başarabilmelidir.

Yay Kadını İlişkide Nasıl Biridir?

Üzerine aldıkları sorumlulukları kusursuz yerine getirir. Partnerinin sevgisini kazanmaya çalışır. Yapmacık davranışlardan olabildiğince uzak durur, kafasına takılan sorunları hiç çekinmeden dile getirir ve çözümler sunar. Bu durum ilişkisinde şeffaf olmasını sağlar.

Açık sözlü davranır, ilişkilerinde davranışlarını gizleyen bir eda içinde olmadığında partnerine yakın olur. Fedakar bir tutum içinde hareket eder, ilişkisine zaman ayırır. Hareketli oluşu, sürekli yeni ortamlara girmesini, partnerinin sıkılmasını engeller. Samimi ve sıcak kanlı oluşu ilişkisine uyum sağlamasını kolaylaştırır.

Çok değişkendir. Yerine ve ortamına göre hareket eden bir yapısı vardır. Düşünceleri ve davranışları sabit değildir. Eleştirilere, söylenenlere açık ve tahammüllü bir yanı vardır.

İsteklerine cevap vermeyen biriyle mutlu olmaz ve o partnerle baş başa kalmak istemeyebilir. Bu nedenle onu bir ilişkide bir partner olarak yanınızda görmek istiyorsanız mutlaka belirtilen kriterleri davranışlarınızla göstermeye çalışmalısınız. Böylece sizinle birlikte ilişki yaşamaya yanaşabilir ve güzel duygular hissetmenizi sağlayabilir.

Karşı Cinsten Ne Bekler?

Yay burcu kadını yanında rahat olacağı, istediğini yapan, ruh haline göre uyum sağlayan, fazla ilgi göstermeyen, özgür hareket etmesine imkan tanıyan biri ile ilişki yaşamak ister. Bu şekilde kendisini iyi hissettiği bir partner karşısında ilişki geliştirir.

Nelerden Zevk Alır?

Farklı yerleri keşfetmekten ve bu konuda ona olanak tanıyan kişilerin yanında bulunmaktan mutluluk duyar, zamanını onlarla birlikte geçirmeye çalışır. Sürekli tekrarlanan paylaşımlardan hoşlanmaz. Ruhunun sıkılmaması için yenilik içinde olmak ister. Bu şekilde davranılmasından hoşnut kalabilir.

Partneri Aslan ya da Koç burcundaysa kabalığa olan eğilimine aldırış etmeyecektir. Ne olursa olsun onun romantik değil, hafif esintili bir aşık olduğunu aklından hiç ama hiç çıkarmamalı. Erkekler onlar için dost, kafadar ve arkadaştır. Yay kadını, aile çemberinin dışında birçok dostluklar kurmak ister. Kişisel özgürlük en büyük arzusudur. Çok duygulu ya da çok kıskanç bir kocayla evli olduğunda, bu onun için büyük bir sorun olurdu.

Yay burcu kadını üzerine fazla gidilmesini istemez. Yaptıklarına müdahale edilmesine tahammül etmez. Onunla birlikte olacak partnerin tahammül sahibi biri olması gerekmektedir. Aksi takdirde uyum sorunu yaşayabilir ve tepkilerini dışa yansıtmakta kontrollü davranmayabilir.

İnce ruhlu, romantizmi yaşayabileceği bir erkekle mutlu olur, tercihini genelde bu yönde kullanmaya çalışır. Duygularını gizleyen erkeklerden hoşlanmaz ve davranışlarını samimi bulmayan bir partnerle ilişkisini bir üst seviyeye taşımaz, bu şekilde gelişen bir ilişkiyi sürdürmez.

Değerli hediyelerden; özellikle takı, mum, tatil gibi hediyelerden hoşlanır. Seyahate çıkmaktan keyif duyar. Bu yönde paylaşım içinde olmanız hoşuna gidecektir.

Konular :