ASTROLOJİ VE TAROT

Duygusal Yönden İnişli Çıkışlı Bir Hafta

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 10.11.2014

Duygusal Yonden Inisli Cikisli Bir Hafta

"Sezgilerimizden yararlanabileceğimiz koşullar var. Ancak duygusal tepkilerimiz ve yıkıcı olabilecek koşullar yüzünden oldukça dikkatli olmalıyız. Milli konular, hassasiyetler ve güvensizlik yaratabilecek durumlar ortaya çıkabilir. Objektif olmakta zorlanabiliriz. Eve ait konularda elimizden gelen çabayı göstereceğiz." diyor deneyimli Astrolog Hakan R. Kırkoğlu bugün için. İşte Kırkoğlu'ndan 10-16 Kasım 2014 haftasınıngökyüzü değerlendirmesi.

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu hafta Akrep burcundaki vurgu sizi kişisel alanda daha yoğun, mücadeleci kimi zaman da endişeli kılabilir. Risk içeren durumlara, duygusal açıdan bağlayıcı olan koşullara dikkat etmelisiniz. Olayları tek başına götürebilmeniz sınırlı kalabilir. Finansal konular, miras, sigorta gibi işlerle daha yakından ilgilenebilirsiniz. Benzer şekilde aşkta sizi bağlayarak zorlayan koşullar olabilir. Özellikle iş hayatında, sorumluluklarla ilgili konularda cesur kararlar vermeniz gerekebilir. Yine de bu dönemde kişisel yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu hafta Akrep burcunda ilerleyen gezegenler dışınızda gelişen olaylara, ilişkilerinize vurgu yapıyor. Yeni öneriler, teklifler alabileceğiniz gibi, yakın ilişkilerinizde, arkadaşlıklarınızda daha özenli olmalısınız. Yılın bu döneminde önemli değişikliklerle birlikte, yeni bir bakış açısı içerisindesiniz. Uzaklarla ilgili işler, düşüncelerinizi aktardığınız konularda daha hırslı ve mücadeleci bir tutum söz konusu olabilir. Aynı zamanda bu dönemde eve, toprağa ait konular bereketli sonuçlar getirebilir. Evde, ailevi konularda destekleyici fırsatlar da var.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu hafta Akrep burcuna ilerleyen Merkür dikkatinizi zaman alan işlere, daha dikkatli ve çalışkan olmaya çekiyor. Aynı anda birden gündeme gelen değişiklikler yüzünden kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yapılacak, düzene sokulacak çok şey olabilir. Hizmet etmek, iş ortamında çalışkan olmak yanında, sonuçlarından hemen emin olamadığınız koşullarla karşılaşabilirsiniz. Beklentilerinizi daha düşük tutmaya bakın. Bugünlerde özellikle parasal riskler taşıyan koşullar söz konusu. Yeni haberler, ziyaretler ve zihinsel uğraşlar var.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu hafta Akrep burcundaki gezegenler düşüncelerinizi odaklayarak başarılı olabileceğiniz çalışmalara işaret ediyor. Kendinizi ifade etme konusunda daha kararlısınız. Ancak ilişkilerinize daha özenli ve objektif yaklaşmaya bakmalısınız. Özellikle 11’i civarında sizi duygusal açıdan yorabilecek koşullar olabilir. Bugünlerde sert tartışmalardan ve öfkenizi kontrol edememekten sakınmalısınız. Ayrıca fiziksel açıdan risk oluşturabilecek durumlara da dikkat edin. Bu dönemde iş hayatında maddi açıdan kazanç getirebilecek imkanlar var.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu hafta Akrep burcunda ilerleyen gezegenler iş ve ev arasında sizi meşgul eden pek çok konunun söz konusu olabileceğini gösteriyor. İster istemez dikkatinizi yakın çevrenize, ailevi konulara, bu alandaki hareketliliğe yöneltebilirsiniz. Toprak, gayrimenkule ait işler de olabilir. Genel olarak iş hayatında gücünüzü ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Ancak iş ortamında gerginliklere ya da enerjinizi daha planlı kullanmanızı gerektiren durumlara dikkat edin. Sağlığınızla ilgili koşulları ihmal etmemeye bakmalısınız. Stres yüklü olabilirsiniz.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu hafta Akrep burcundaki konsantrasyon sizi zihinsel açıdan daha derin, meşgul ve yoğun kılıyor. Düşüncelerinize önem vermeli ve zihninizi endişelerden uzak tutmaya bakmalısınız. Hafta boyunca görüşmeler, anlaşmalar, sözleşmelerle ilgili yenilikler ve yeni adımlar olabilir. Konsantrasyonunuz oldukça yüksek. Yaratıcı alanda, tutkulu ile bağlı olduğunuz konularda da kendinizi gösterebilirsiniz. Ancak aşkta ve çocuklarla ilgili konularda biraz daha esnek ve sakin kalmaya bakın. Eğer riskli, spekülatif konularla ilgili iseniz, ani kararlardan kaçının.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Yılın bu döneminde birikimlerinizi, cüzdanınızı daha iyi düşünmek ve harcamalarınızı kontrol etmek durumunda olabilirsiniz. Zekanızı kullanarak yeni kazançlar elde edebileceğiniz görüşmeler de olabilir. Gelir getiren fırsatlar açısından ortaklıklar ve işbirlikleri önem taşıyor. Ancak bugünlerde evde güvenlik ve eve ait uğraşlar açısından bazı stresler söz konusu olabilir. Öfkenizi ortaya koyduğunuz durumlarda soğukkanlı olmaya gayret edin. Bu dönemde içinde bulunduğunuz gruplar ve arkadaşlıklar açısından daha canlı koşullar var.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu dönemde burcunuzda gerçekleşen gezegen birikimi sizi her zamankinden hareketli ve mücadeleci kılıyor. Kendinize olan inancın arttığı bu dönemi iyi değerlendirmeye bakmalısınız. Kişisel yeteneklerinizi ortaya koyabilir, inandırıcı olabilirsiniz. Son yıllarda aldığınız sorumluluklar hafiflerken, işle ilgili konulara yeni bir gözle bakabilirsiniz. Bugünlerde yakın çevrenizdeki kişilere, kardeşlere ve iletişim kurduklarınıza çok daha fazla odaklanabilirsiniz. Sözlerinizde, yazışmalarda daha sakin bir tutum izlemeniz yararlı olabilir.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Yılın bu döneminde henüz netleşmemiş konular ve sizi psikolojik yönden hassas kılan koşullar söz konusu olabilir. Sezgilerinizin oldukça yükseldiği bir dönemdesiniz. Ancak bir yandan da olumsuz düşüncelerden ve başkalarının tutumlarından fazlasıyla etkilenebiliyorsunuz. Belki de kabullenilmesi gereken koşullar olabilir. Eski alışkanlıklardan kurtulmak zor olsa da, kendinize yeni bir yön çizmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bugünlerde parasal açıdan önem taşıyan koşullara daha özenle yaklaşmalı, birikimlerinizi korumalısınız.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu hafta burcunuzda yan yana gelen Mars ve Pluton sizi daha iddialı ve kararlı kılıyor. Mücadele duygunuz yüksek. Ancak öfkenizi ya da ani çıkışlarınızı soğukkanlılıkla kontrol etmeye bakmalısınız. Bunun yanı sıra fiziksel açıdan riskli olabilecek durumlardan uzak kalmaya bakın. Bu dönemde gelecekle ilgili beklentilerinizi daha gerçekçi biçimde ele alabilecek şeyler yapabilirsiniz. Görüşmeler, grup çalışmaları açısından hareketli bir dönemdesiniz. Beklentilerinizi yüksek tutmak yerine, yeni bir plan kurmaya bakmalısınız.

Kova (Saka) Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bu hafta Akrep burcundaki gezegenler pek çok sorumluluk, iş ve test eden koşullar getirmekte. Başarılı olma yönünde önemli adımlar içinde olabilirsiniz. Eğer gerekli hazırlıkları yapmışsanız, ilerleme zor olmayacak. Ancak mesleki alanda artan yükler yüzünden kendinizi baskı altında hissediyor olabilirsiniz. Bu dönemde konuşmalarınızda, farklı fikirlerle çatışmak yerine daha esnek, anlayışlı bir tutum takınmaya bakın. Aynı zamanda ilişkilerinizi, evlilik hayatınızı ilgilendiren konuları yeniden ele alabilirsiniz.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu hafta Akrep burcuna ilerleyen Merkür düşünsel açıdan daha verimli ve kararlı olabileceğiniz fırsatlar getirmekte. Yılın bu döneminde kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar ve özellikle yabancılarla ilgili gelişmeler dikkat çekebilir. Mesleki konularda farklı kişilerle bir araya gelebilir, fikirlerinizi yaratıcı biçimde ortaya koyabilirsiniz. Eğer sosyal bir çalışma içerisinde yer alıyorsanız, grup içerisinde ortaya çıkabilecek gerginliklere dikkat etmek gerekebilir. Bu dönemde, iş ortamındaki sorumluluklara odaklanmak yararınıza olacak.

Milliyet

Konular :