ASTROLOJİ VE TAROT

"Egomuzu Besleyecek Günler Yaşayacağız Bu Hafta"

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 20.08.2012

Egomuzu Besleyecek Günler Yaşayacağız Bu Hafta

Uzman Astrolog Su Karakuş; "Haftaya Güneş’in canlılık ve neşe veren olumlu açılarıyla başlıyoruz. Hedefe odaklanma, kararlılık, sabırlı ve disiplinli davranışlarla egomuzu besleyeceğimiz bugünleri iyi değerlendirmeliyiz."diyor. İşte, haftalık burç yorumları.

KOÇ: Hayata Farklı Bir Yönden Bakmaya Başlayacaksınız

Çarşamba'dan itibaren işiniz, sağlık programınız veya sportif aktiviteleriniz canlılık kaynağınız olacak. Yalnızsanız aşka iş yerinize giderken, iş alanınızda veya diyetisyende rastlayabilirsiniz. Perşembe'den itibaren iseyöneticiniz Mars Akrep burcuna yerleşecek. Hayata daha farklı bir pencereden bakmanızı, alacaklarınız ve başkalarının kaynaklarından yararlanmak üzere mücadele etmenizi sağlayacak.

BOĞA: Bu Hafta Başkalarından Çok Kendi Arzularınıza Odaklanın

Güneş hafta ortasında aşk alanınıza yerleşerek daha detaycı bir bakış açısı kazanmanızı, saflığı ve masumiyeti öne çıkaran kişilere ilgi duymaya başlamanızı sağlayacak. Yöneticiniz Venüs bu haftada kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle ilişkilerinizi düzenleyecek. Mars’ın evlilik alanınıza Perşembe günü yerleşmesiyle eşiniz ve arkadaşlarınız arasında kalacak, sıkışmışlık duygusu hissedeceksiniz. Başkalarının isteklerine değil kendi arzularınıza odaklanın.

İKİZLER: Yeni Hedefler Belirleyeceğiniz Bu Hafta, Liderliğinizi İlan Edeceksiniz

Yakın çevrenizin yönlendirmesiyle ailenizle ilgilenmeye başlayacak, onlara ve evinize zaman ayıracaksınız. Neşeniz onlarında mutlanmasını sağlayacak. Öte yandan arkadaşlarınızın önerisiyle iş yaşamınızda hedefler oluşturacak, hırslı ve hızlı davranışlarla Perşembe'den itibaren liderliğinizi ilan edeceksiniz. Hafta sonunda sözleşme imzalayabilirsiniz. Sunum yapmak ve kitap yazmak gibi başlangıçlar için hafta sonu olumlu bir dönem.

YENGEÇ: Bu Hafta Sizin İçin Yeni Bir İş Ortaklığı Kurma Fikri Gündeme Gelebilir

Para alanınızı ışıkla dolduran Güneş’in varlığını umarım iyi değerlendirdiniz. Çünkü hafta ortasından itibaren yakın çevre ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinize zaman ve enerji harcayacaksınız. Parasal kaynakları kullanmanız veya odağınızı değiştirmeniz gerekecek. Perşembe Mars evlilik ve ortaklık alanınıza geçerek yeni bir iş ortaklığı kurma fikrini gündeme getirecek. Kariyerinize yeniden yön vermeye veya evlenerek sosyal statünüzü önemli hale getirmeye çalışabilirsiniz. Burcunuzda dolaşan Venüs hala çekici ve sevecen görünmenizi sağlıyor.

ASLAN: Kavgacı Halleriniz Çevrenizdekilerin Sizden Uzaklaşmasın Neden Olabilir

Güneş hafta ortasına dek burcunuzda kalacak, hafta ortasından itibaren para ve özgüven sektörünüze yerleşerek, kazancınızı ve özgüveninizi arttıracak. Perşembe ise Mars aile alanınıza geçiş yapıyor. Kavgacı ve kızgın görünüşünüze bir çeki düzen vermezseniz aile içinde herkesin kaçtığı biri haline gelebilirsiniz. Mars’ın enerjisini doğru kullanmalı evinizin dekorasyonu için kafa yormalısınız. Eşinizden büyük destek alacak, aynı duygu ve düşünceleri paylaşacaksınız.

BAŞAK: Yakın Çevreniz Yalnızlığınızı Sonlandırmanız İçin Size Destek Olacak; Aşka Davet Eden Hiçbir Fırsatı Kaçırmayın

Dinlenme ihtiyacınız hafta ortasına dek dorukta olacak ve Çarşamba akşamından itibaren aniden canlanacak, enerjik ve neşeli hissedeceksiniz. Merkür gerilemesinin etkisini hafta ortasına kadar hissediyor olacağınız için geçmişi ve eskiden yaşadığınız olayları sık sık düşünebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren gözünüz geçmişte değil gelecekte olacak. Perşembe yakın çevre, komşular ve yakın akrabalarınız aşık olmanız, yalnızlığınızı gidermeniz için teşvik edecek. Biriyle tanıştırmak isteyebilirler. Demode bulsanız bile aşka davet eden hiçbir anı kaçırmayın.

TERAZİ: Kariyer Hayatınızdaki Hayallerinizi Gerçekleştirmek İçin Harekete Geçebileceğiniz Bir Dönemdesiniz; İyi Değerlendirin!

Dostlarınızla birlikte dolu dolu bir ay geçirdiniz. Hafta ortasından itibaren köşenize çekilmeniz ve dinlenmeniz gerekiyor. Ruhsal ve sezgisel çalışmalar hoşunuza gitmeye başlayabilir. Burcunuzda yolculuk yapan Mars, Perşembe'den itibaren para alanınıza geçecek ve aşırı kazanma hırsıyla, aşırı harcama eğilimi arasında gidip gelmenize sebep olacak. İşinizle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek üzere harekete geçebilirsiniz.

AKREP:Dilekleriniz ve Amaçlarınızın Öne Çıkacağı Bu Hafta, Daha Cesur Kararlar Alabilirsiniz

Kariyer hedeflerinizle ve yöneticilerinizin özel yaşamlarıyla dopdolu birkaç ayı geride bıraktınız. Hafta ortasından itibaren ihmal ettiğiniz dostlarınızla buluşmalı, yeniden arkadaşlıkları pekiştirmelisiniz. Yaşamsal dilekleriniz ve evrensel amaçlarınız öne çıkacak. Perşembeden itibaren burcunuzu ziyaret etmeye başlayan Mars daha enerjik ve cesur görünmenizi sağlayacak. Yorulmak nedir bilmeyeceksiniz.

YAY: Bu Hafta Seyahatlere Çıkmanız, Ailenizle Keyifli Vakit Geçirmeniz Size Son Derece Faydalı Olacak

İş seyahatleriniz hafta ortasından itibaren başlayabilir. Çalışmıyorsanız kendinize çeşitli işler yaratarak veya aile büyüklerini gezdirmek üzere yolculuklara çıkabilirsiniz. Perşembe'den itibaren aşk evinizin yöneticisi Mars ruhsal ve sezgisel alana yerleşiyor. Partnerinizle birbirinizi her zamankinden daha fazla hissedecek veya aranızda telepatik bağ kuracaksınız. Aile içindeki yakınlarınızla da aynı frekansı yakalayıp şaşırabilirsiniz. Bir çeşit medyum özelliği kazanabilirsiniz.

OĞLAK: Hedeflerinizin Gerçekleşmesi İçin Çevrenizin Desteğini Alabilirsiniz

Çarşamba'dan itibaren Güneş dost burcunuz Başak’a yerleşecek. Seyahatler, eğitim programı ve yasal süreçler gündeme gelebilir. Perşembe'den itibaren Mars arkadaşlarınızla ve uzun zamandır dilediğiniz şeylerle ilgilenmenizi sağlayacak. Yakın çevre buluşmaları ve hayallerinizi gerçekleştirme çabaları yalnız olmadığınızı hissetmenizi sağlayacak.

KOVA:Ekstra Kazançlar Elde Edeceğiniz Bu Hafta Şans Sizden Yana

Başkalarının kaynaklarından ve tanıdıklarından yararlanmanız gerekiyor ve hafta ortasından itibaren bu konuda şansı bulacaksınız. Titiz çalışmalar sonucunda aradığınız sponsoru bulabilirsiniz. Öte yandan Perşembe'den itibaren yöneticilerinizle birlikte koşuşturmaktan zevk duyacaksınız. Çalışmalarınız ekstra gelirlerle veya gelir artışıyla ödüllendirilebilir. Yaratıcı projeleriniz beğenilecek.

BALIK: Bu Hafta Büyük Hayalinizi Gerçekleştirmeye Çalışın, Şans Sizden Yana

Burcunuzda gerileyen yöneticiniz Neptün haftanın yıldızı olmanızı sağlayabilir. Hafta ortasından itibaren evlilik ve ortaklık alanınıza yerleşen Güneş yakın ilişkilerinize canlılık ve neşe getirecek. Danışmanlarınızla çalışmaktan keyif duyacaksınız. Detaycı ve titiz görünseniz bile eleştirileriniz başkalarının ufkunu açacak. Perşembe'den itibaren seyahatlere veya eğitim yaşamınıza yeniden başlama kararı alabilirsiniz. Büyük bir hayalinizi gerçekleştirmeye çalışın, başaracaksınız.

www.sukarakus.com

Konular :