ASTROLOJİ VE TAROT

Enerji Dolu Oğlak Burcu Kadını Aşkta Ne Bekler?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 09.08.2013

Enerji Dolu Oğlak Burcu Kadını Aşkta Ne Bekler

Güçlü, evcil içgüdüleri vardır. Her tür aile toplantılarına ve yıldönümlerini kutlamaya bayılır. Evliliğe çok önem verir. Bu nedenle evliliğinizde başarılı olmak için, kocasıyla birlikte evliliğine anlam vermeye çalışır. Her ikiniz de sevgi duygularınızı ruhunuzda saklamaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Kadının Özellikleri

Oğlak burcu kadını güvenilirdir, başkasına ise kolay kolay güvenmez. Güvendiğinde her şeyini paylaşır. Kararlıdır, bir konu hakkında verdiği karardan asla vazgeçmez.

Özenlidir, bir işi yapmaya çalışırsa iyi yapar. İlişkilerinde politik tavırlar sergiler, bazen duygularını ve düşüncelerini gizler. Yerine zamanına göre hareket eder. Disiplinlidir, ilişkilerinde beklentilerinin yerine getirilmesini ister, karşılık almadığı ve yönetemediği kişilerle ilişki geliştirmez.

Bitmek Bilmeyen Bir Enerjisi Vardır

Oğlak burcu kadını, doğuştan çalışkandır. Tükenmez enerjisi, doymak bilmeyen hırsları vardır. Güçlü olmak ister, bilgiyi ve zenginliği ona kazandırdıkları güçle değerlendirir. Üst düzeyde arkadaşlar edinir. Dünyanın zevklerinden payını almak ister. Çevresi akıllılarla çevrilmiştir ama kendinin onlardan hep üstün olduğunu düşünür. Partneri büyük bir güçle karşı karşıya olduğunu bilmelidir.

Kendinden emin tavrının altında başarısını gölgeleyen, mutluluğunu zedeleyen bir kötülüğün olabileceğini düşünür. Bu onu pintiliğe varacak derecede tamahkâr yapabilir. Partneri hem cesaret hem de cömertlik açısından ona örnek olmalıdır.

Aşkta karşı tarafın durumuna hiç dikkat etmeyen bencil biri olma tehlikesi de var. Romantik aşkın yüceliğine önem vermesine rağmen, partnerinin duygularına o derece değer vermez. Partneri, doğasının daha iyi ve yumuşak yönlerini geliştirmesine yardımcı olmalıdır. Oğlak burcu kadını söz geçireceği, baskı altında tutulmayacağı, çıkarlarını kısmaya çalışmayan bir partner ile ilişki yaşamaya yanaşır.

Onu Her Fırsatta Pohpohlayın, Bundan Çok Hoşlanır

Özellikle rahat hareket etmesine olanak tanıyan ve istediğini rahatça söyleten, verdiği kararlara saygı duyan, yaptıklarına müdahele etmeyen bir partnerle mutlu olur. Bu şekilde bir ilişki yaşatan partneri tercih edilebilir ve başlayacağı ilişkiyi sorunsuz bir şekilde yaşayabilir.

Kendi doğrularına inanır ve her konuda yaptıklarının doğru olduğunu düşünür; onu aşağıya çekmeye, yetersiz olduğunu söylemeye çalışmayın. Aksi takdirde iyi ilişkiler içinde olmanız zorlaşabilir. Bu yüzden onu pohpohlayın ve varlığını önemsemeye çalışın. Bu düzeyde hareket etmeniz hayatınızda var olmasını ve elinizde tutmanızı kolaylaştırır.

Düşündüklerini, duygularını ve hislerini açıklamaktan pek hoşlanmaz. İlgisiz birine yerine ve zamanına göre hareket etmesini bilmeyenlere tahammülü yoktur, her yerde yüceltilecek ve farklılığından bahsedilecek konuşmalardan hoşnut olur.

Sevdiği kişiye çok çabuk bağlanır, onun uğrunda her şeyi yapar. Ancak kolay sevmeyeceğinden, onu zorlayarak sevgisini kazanamazsınız. Onu etkilemek için mutlaka dürüst, güçlü bir portre çizmeniz gerekir.

Tatil planı yaparken, özellikle sakin ve romantik ortamları tercih etmelisiniz. Hediye olarak takı, çanta, cüzdan, değeri yüksek biblolar hediye ederek gönlünü kazanabilirsiniz.

Kesin tavırlıdır, asla bir davranışında belirsizlik yoktur. Egoisttir, kendi çıkarlarını ve isteklerini öne alır, ona göre ilişkide hareket eder. Çıkarlarının ve varlığının hiçe sayıldığını görmesi hoşuna gitmez. Bu şekilde bir tavırla karşılaştığında çekilmez biri olur.

Burcunuzdaki Güneş’in durumuna bakılacak olursa, ona en uygun yaşam arkadaşı Başak ve Boğa burcu erkekleri arasından çıkabilir.

Konular :