ASTROLOJİ VE TAROT

Gelecekle İlgili Planlarınız Bir Anda Değişebilir!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 27.01.2014

Gelecekle ilgili Planlariniz Bir Anda Degisebilir

Kova burcundaki Güneş gelecekle ilgili plan ve hedeflerinizde ne gibi değişimlere neden olacak? Bu dönemde hangi burçları yeni fırsatlar bekliyor?Kimleri zihinsel açıdan bereketli günleri müjdeliyor? Beraberliklerinde bu dönemde testten geçecek kimler?Uzman Astrolog Hakan R. Kırkoğlu bu haftaki yorumunda tüm bu sorulara yanıt veriyor.

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu dönemde size cesaret veren gelişmeler ve hayatınıza yenilenme getiren koşullar var. Özellikle 31 Ocak’ta gerçekleşen yeniayın ardından bunu daha belirgin şekilde görebileceksiniz. Saka burcundaki Güneş gelecekle ilgili plan ve hedeflerinizi yenilemekte. Gruplar, arkadaşlıklar, sosyal konular hayatınıza dinamizm getirebilir. Ayrıca bu dönemde iş hayatına ait anlaşmalar ya da yolunda gitmeyen durumlar daha olumlu sonuçlara bağlanabilir. Ancak ilişkiler konusunda daha dikkatli ve dengeli olmaya bakmalısınız.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu dönemde Saka burcuna ilerleyen Güneş özellikle işle ilgili konularda daha fazla test ve kararlı olunması gereken koşullar getiriyor. İş hayatına odaklanmanız yararlı sonuçlar ve değişiklikler de getirebilir. Ancak bir süredir farklı görüşler yüzünden ayrı düştüğünüz koşullara dikkat etmelisiniz. Bu dönemde iş ortamına, çalışma koşullarına ait konular soğukkanlı olmayı gerektirebilir. Aynı zamanda sabırlı olmak gereği de var. Önümüzdeki günlerde uzaklarla ilgili konular, yolculuklar ve eğitsel alanda daha olumlu deneyimler mümkün.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu dönemde Saka burcunda ilerleyen Güneş ve 31’inde gerçekleşecek olan yeniay önünüzü açan, sizi hareketlendiren yeni deneyimlere işaret ediyor. Bu dönemde yeni kişilerle tanışmak, bilgilerinizi tazelemek için güzel fırsatlar var. Yolculuklar, eğitimler ufuklarınızı genişletebilir. Ancak 31’ine kadar uğraştıracak bazı işler, sonlanmalar söz konusu olabilir. Yine bugünlerde iş hayatınızda sorumluluk getiren işler var, yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Aşka ve hayatın güzel yönlerine daha pozitif bakabilirsiniz.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yılın bu döneminde önemli değişiklikler ve bazı kriz çıkaran koşullarla karşılaşabilirsiniz. Saka burcunda ilerleyen Güneş ortaklı konulara, finansal durumunuza daha dikkatli yaklaşacağınızı anlatıyor. Kimi zaman kontrol dışı durumlar, ani kopmalar duygusal açıdan da huzursuz edici olabiliyor. Neyse ki 31’inden sonra düşünce dünyanızı zengin kılan ve sizi daha yaratıcı kılan imkanlar da var. Bu dönemde ilişkileriniz, evinize ve özel hayatınıza ait konular yeni bir yön kazanabilir. Beraberliklerinizdeki dengenin test edileceği görülmekte.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu dönemde karşıt burcunuz Saka’da ilerleyen Güneş son altı aydır sürgelen koşulların ardından önemli değerlendirmeler yapabileceğinizi gösteriyor. Dışsal koşulların öne planda olması nedeniyle tek başına karar verip hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Ortaklı konular, anlaşmalar, evlilik gibi konularda daha bilinçli ve dengeli olmaya gayret etmelisiniz. Ayrıca bu dönemde çok sayıda konuşma, yazışma ve iletişim söz konusu olabilir. Duygu ve düşüncelerinizi daha dengeli ifade etmeye bakın. 31’i sonrasında parasal işlere önem verin.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugünlerde Saka burcunda ilerleyen Güneş zaman alan uğraşlara ve iş açısından daha fazla meşgul olabileceğiniz koşullara işaret etmekte. Dikkat isteyen konular, teknikler, insanlarla, gruplarla ilgili konular zamanınızı alabilir. Stresli koşulların eşlik edebileceği bazı değişiklikler olabilir. Böyle zamanlarda sağlığınıza daha çok özen gösterin. Bu arada 31’i civarında aniden ortaya çıkan koşullar finansal açıdan da dalgalanmalar getirebilir. Bu dönemde ortaklı para konuları, miras, sigorta ile ilgili işlerle daha fazla ilgilenme gereği doğabilir.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Yılın bu döneminde Saka burcunda ilerleyen Güneş ve 31’indeki yeniay yaratıcı konulara, size keyif ve zevk getiren olanaklara işaret etmekte. Kendinizi daha iyi anlatabileceğiniz günlerdesiniz. Kendinize güveniniz de artmakta. Orijinal çalışmalar, size bir tür sahne sağlayan fırsatlar var. Güzel olan şeylere yönelebilirsiniz. Aşk ve çocuklarla ilgili konular daha eğlenceli ve pozitif olabilir. Bu dönemde Mars burcunuzda ilerlerken aşırılıklara kaçmamaya dikkat edin. Kimi zaman ilişkilerinizde daha tepkisel, iniş çıkışlı olabiliyorsunuz.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugünlerde Saka burcunda ilerleyen Güneş ve 31’indeki yeniay özel hayatınıza ait konulara, içerisinde ailenin ve eve ait işlerin olabileceği yeniliklere işaret etmekte. Aynı zamanda toprak, gayrimenkule ait konular da gündeme gelebilir. Bu dönemde psikolojik açıdan kendi içinizdeki sese ve yeni şeyler yapma ihtiyacına önem vermelisiniz. Bitişler ve yeni başlangıçlar bir arada gerçekleşiyor. 31’inden sonra düşünce dünyanızı daha yaratıcı kılan konular, daha eğlenceli ve hayatınıza akıcılık getiren düşünceler, hayaller içerisindesiniz.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Yılın bu döneminde Saka burcunda ilerleyen Güneş yeni haberlere, yer değişikliklerine ve zihinsel açıdan bereketli günlere işaret ediyor. Kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Konuşmalar, ziyaretler, yolculuklar, eğitsel uğraşlar hayatınıza canlılık getirebilir. Teknik konular ya da içerisinde grupların, arkadaşlıkların olduğu durumlar oldukça meşgul edici olabilir. Bu dönemde sosyal açıdan sizi canlandıran çok şey var. Ancak bu arada içerisinde olduğunuz gruplar içerisinde daha fazla çekişme ve kimi zaman tartışmalar da olabilir.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugünlerde para ve iş konuları, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebileceğiniz olanaklar var. Özellikle 31’inde Saka burcunda gerçekleşen yeniay yeni gelir ve kazanç yolları yaratabileceğinizi anlatmakta. Bu durum teknik konular ve gruplarla, sosyallik içeren koşullar içerisinde de olabilir. Venüs de burcunuzda düze dönerken, ilişkilerinize, arkadaşlıklara, evlilik konusuna daha iyimser yönde yaklaşabilirsiniz. Bir süredir devam eden soru işaretleri sona ermekte. Yine bu günlerde iş hayatında cesaret ve mücadele gerekiyor.

Saka Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Güneş burcunuzda ilerlerken yeni enerjiler ve kararlılık kazanıyorsunuz. Özellikle 31’inde gerçekleşecek olan yeniay atılım yapma, cesaret gösterme ve farklı yönlerinizi vurgulama konusunda başarı getiriyor. Bu dönemde sizi özgürleştiren pek çok deneyim ve yenilik söz konusu. Ancak 31’inden sonra iş ve parasal alanda daha dikkatli ve gerçekçi bir tutum takınmalısınız. Bugünlerde görüşlerinizi daha istekli ve heyecanlı biçimde ifade edebileceğiniz pek çok fırsat söz konusu. Aşkta da daha maceracı, girişken olabilirsiniz.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Şimdi Saka burcunda ilerleyen Güneş henüz tam olarak netleşmemiş durumlara ve tam olarak emin olamadığınız koşullara işaret etmekte. Böyle bir dönemde çok sayıda değişiklik olabilir ancak olayları kontrol etmek yönünde zorlanabilirsiniz. Diğer yandan sosyal konular, arkadaşlıklar ve gruplarla ilgili işlerle de ilgili olabilirsiniz. 31’inde burcunuza ilerleyen Merkür daha fazla hareket, iletişim, sözleşmeler ve gençlerle ilgili konuları gündeminize getirebilir. Bu dönemde ortaklı işler, para konuları ve borç alacak işlerinde daha soğukkanlı olmaya bakın.

Önemli!

Haftalık burç yorumunuzu doğru değerlendirebilmeniz için yükselen burcunuzu da mutlaka okumalısınız!

Milliyet İnternet Sitesi

Konular :