ASTROLOJİ VE TAROT

Gezegenler Bu Hafta Neler Söylüyor?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 25.03.2013

Gezegenler Bu Hafta Neler Söylüyor

Bu hafta Koç burcunda ilerleyen Güneş ve Mars ile diğer gezegenlerin birikimihayatınıza ne gibi değişiklikler, sürprizler, yenilikler, yeni insanlar katacak öğrenmeye ne dersiniz? 27 Mart'ta dolunayın etkisiyle bu hafta duygusal iniş-çıkışlar yaşamamız an meselesi, aman dikkat!

İşte ünlü Astrolog Hakan R. Kırkoğlu'ndan haftalık astroloji yorumları. Unutmayın, yıldızlarının size söylemek istediklerini doğru yorumlayabilmeniz için mutlaka yükselen burcunuzu ve zıt burcunuzu da okuyun!

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Güneş ve Mars sizi aksiyona ve heyecana çağırıyor. Pek çok konuda daha sabırsız ve girişimci bir mizaç içerisindesiniz. Enerjinizi yapıcı yönde kullandıkça problem yok ancak ani olaylar sonucunda tartışma, sürtüşme yaratabilecek durumlara sürüklenebilirsiniz. İki kere düşünmelisiniz. Bu dönemde evinize ve ailenize ait konularla da yakından ilgilenebilirsiniz. Yenilikler ve yeni başlangıçlar vurgulanmakta. Gereksiz çatışmalardan uzakta kalın. Yeteneklerinizi iş alanına odaklamaya bakın

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu dönemde biraz önlemci olmak ve gereksiz risklere girmemek gerekiyor. Eğer daha önce atmış olduğunuz riskli adımlar varsa, bazı kontrolsüz durumlar söz konusu olabilir. Özellikle maddi konular yüzünden endişelenebilirsiniz. Kimi zaman gizli kalan ve yıpratıcı olabilecek koşullar da ortaya çıkabilir. Bu dönemde yakın çevrenize ve ailenizle ilgili konulara daha duyarlı yaklaşmak gereği duyabilirsiniz. Yakın çevrenizde hareketlenme ve kısa ziyaretler gündeme gelebilir. Elinizdekileri daha iyi korumaya özen göstermeniz gereken günlerdesiniz.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu dönemde Koç burcundaki gezegenler size taze gelişmeler, yeni heyecanlar ve umutlar getirmekte. Gelecek yönünde adım atmak üzere umut dolusunuz. Enerjinizi, dışadönük yeteneklerinizi ve zekanızı verimli biçimde kullanabilirsiniz. Bir grup içerisinde liderlik yapmak, sosyal konular içerisinde olmak size şevk ve heyecan getirmekte. Aynı zamanda bu dönemde işe ait konuları ve özellikle harcamalarınızı daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız. Ev için harcamalar, gelir durumunuzu etkileyen koşullar içerisindesiniz.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu hafta sizi öne çıkaran ve kişisel girişimlerinizde başarılı kılabilecek pek çok imkan var. Koç burcundaki gezegen birikimi yeni bir atılım döneminde olduğunuzu ve bir yandan da test edilebileceğinizi göstermekte. Patronunuzla ya da üstlerinizle ilişkilerinizde daha diplomatik olmaya özen göstermeniz yararlı olacak. Dikkatinizi ve enerjinizi kişisel girişimlere ayırmalısınız. Kendinizden daha çok söz ettirebileceğiniz fırsatlar söz konusu. Gereksiz yere endişelenmek yerine, kendinizi ortaya koyabileceğiniz durumlara odaklamaya bakmalısınız.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu dönemde Koç burcunda ilerleyen gezegenler size yeni koşullar ve kişisel gücünüzü, düşüncelerinizi dikkat çekici şekilde yayabileceğiniz imkanlar sunmakta. Medyaya ait konular, yolculuklar, yabancılarla ilişkili iş durumları içerisinde olabilirsiniz. Bu konularda kişisel gücünüzü ortaya koyabileceğiniz çok şey var. Aşkta da heyecanlı ve daha mecaracı olabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak bu arada eve ve güvenliğinize ait konulara ekstra dikkat edin. Duygusal açıdan sizi üzebilecek huzursuzluklar, bazı gizli koşullar gündeme gelebilir.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu dönemde Koç burcunda gerçekleşen gezegen birikimi biraz daha gergin ve huzursuz bir dönemde olabileceğinizi anlatıyor. Özellikle kriz çıkaran durumlar ve sizi başkalarına bağlı kılan durumlar karşısında tek başına hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu koşullar özellikle dolunay çevresinde özellikle para durumunuzu yakından etkileyebilir. Bu dönemde geleceğe yönelik işlerinizi, hedeflerinizi güven altına almak için çaba sarfedebilir, bir ölçüde endişelenebilirsiniz. Benzer şekilde eve ait uğraşlar ve beklentiler de sizi oldukça meşgul edebilir.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu dönemde önemli ve kritik gelişmeler gündeme gelirken kendinizi yeni planlar yapmak durumunda bulabilirsiniz. Özellikle bundan altı ay önce gündeme gelen koşulların artık değişmeye başladığı ve çözüme doğru ilerlediğinizi fark edeceksiniz. Koç burcundaki gezegen birikimi böyle bir dönemde tek başına hareket etmenin hiç kolay olmadığını ve bir ölçüde işbirliği yapmanın önemini vurgulamakta. Her zamanki dengenizi korumaya bakın. Yeni işbirlikleri ve ortaklıklar da gündeme gelebilir. Bu dönemde evlilik hayatınız ve iş alanındaki sorumlulukları dikkatle takip etmeniz gerekiyor. İş konuları öncelik kazanmakta.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Koç burcunda gerçekleşen gezegen birikimi bu dönemde sizi daha meşgul ve iş açısından yüklü kılmakta. Özellikle iş ortamınızda zaman alabilen ya da tek başına çalışmanızı gerektiren koşullar içerisinde olabilirsiniz. Böyle bir dönemde mesleğe ait yeni adımlar ve ani değişikliler de söz konusu olabilir. Bu arada sağlığınıza ve sizi fiziksel açıdan yorabilecek strese karşı gevşemeyi de unutmamalısınız. Bu dönemde uzaklarla ilgili gelişmeler sizi hem ailevi yönde hem de duygusal açıdan daha fazla meşgul edebilir. Yolculuklar öne çıkabilir.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu dönemde Koç burcunda gerçekleşen gezegen birikimi sizi daha yaratıcı ve girişimci kılmakta. Kendinizi canlanmış ve heyecana açık bulabilirsiniz. Yaratıcı alanda yapabileceğiniz çok şey var. Sanatsal konularla çalışanlar açısından son derece verimli bir dönemdesiniz. Aynı zamanda aşkta ve keyif veren konularda da heyecan verici bir gündem söz konusu ancak aşkta, ilişkilerde daha tartışmacı olmanız da mümkün. Bu dönemde ortaklaşa konulara, ailenizi ilgilendiren koşullara önem vermek gerekebilir.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Gezegenler Koç burcunda birikirlerken, bitişler ve yeni başlangıçlar da söz konusu. Bu dönemde kendi iç dünyanıza inmek ve psikolojik açıdan yenilenmek için uygun koşullar var. Bu arada geçmişe ait durumlar, ailenizi ve yerleşiminizi ilgilendiren işler de dikkat çekebilir. Pek çok açıdan yenilikçisiniz ancak ailevi alanda ve özellikle evlilik hayatında sizi meşgul edebilecek çok şey konusu. Bu dönemde duygusal alanda biraz daha sabırlı olabilmek çok işe yarayabilir. Bazı karşıt durumlar yüzünden eleştirilere açık bir tutum izlemeye bakın.

Saka Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bu dönemde gezegenler Koç burcunda ilerlerken sizi yakın çevrenizde meşgul edebilecek çok şey olduğunu söyleyebiliriz. Zihinsel açıdan son derece aktif ve keskin bir dönemdesiniz. Kardeşlerinizle, komşularınızla ilişkilerinizde sizi müdahil kılan koşullar olabilir. Bu dönemde haklı olsanız bile sözlerinize biraz daha özen göstermeniz yararlı olacak. Enerjinizi zihinsel konulara, eğitime ve yapabileceğiniz yeni anlaşmalara ayırabilirsiniz. Bu arada duygusal açıdan yorabilecek durumlar, ailevi durumlar üzerinize daha fazla iş yükü çıkarabilir.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Şimdi Koç burcunda ilerleyen Güneş ve Mars sizi daha çok iş alanında aktif kılabilecek yeni durumlara ve başlangıçlara yöneltiyor. Para kazanma konusunda kendinize olan inancınızı sağlamlaştırabileceğiniz günlerdesiniz. Mesleki atılımlar içerisinde olabilirsiniz. Yaratıcı konular ve sizi ailevi alanda mutlu edebilecek deneyimler de var. Kuşkusuz bu dönemde harcamalarınızı ve yatırımlarınızı biraz daha sakin bir kafayla değerlendirmeye bakmalısınız. Bu dönemde sizi aşkta ve duygusal alanda, ailevi konularda mutlu edecek koşullar içindesiniz.

Milliyet

Konular :