ASTROLOJİ VE TAROT

Gökyüzü Hareketli Günlerini Yaşıyor; Peki Sizi Neler Bekliyor?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 24.10.2012

Gökyüzü Hareketli Günlerini Yaşıyor Peki Sizi Neler Bekliyor

Bu hafta gökyüzü yine hareketli. Güneş artık Akrep burcuna geçiş yapacak ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Akabinde haftasonuna doğru Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve bu 22 Kasım’a kadar devam edecek. Hafta arasında Güneş, Satürn, Neptün etkileşimi ve Mars ve Jüpiter kontağı hakim olacak.Bu hareketliliğin yaşamımızın hangi yönlerini etkisi altına alacağını ünlü Astrolog Hakan Kırkoğlu'nun yorumlarından okumaya ne dersiniz?

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu haftanın en dikkat çekici durumu olan Güneş-Satürn birleşmesi sizin ortaklaşa konuları, mali konuları, borç alacak işleri ile, eşin para durumunu anlatan alanda gerçekleşiyor. Bu nedenle, bugünlerde para durumunuzu daha fazla ciddiye almanız gerekebilir. Eşinizle, iş ortağınızla ilgili ya da eşinizden, iş ortağınızdan kaynaklanan konularda artan sorumluluklar olabilir. Bu dönemde başkalarının maddi sorumluluklarını almak sizi bir ölçüde gerebilir, krize sokabilir. Bugünlerde düşüncelerinizi kötümser kılmamalı, cesaretinizi kullanabilmelisiniz.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu hafta karşıt burcunuz Akrep’te yan yana gelen Güneş ve Satürn kritik zamanlara ve ortaklaşa konulara sorumluluk ve ciddiyet içerisinde bakmaya işaret ediyor. Eğer yükselen burcunuz Boğa ise bu durum ilerleme ve daha fazla sorumluluk bilinci de getirebilir. Diğer durumlarda, evlilikte, anlaşmalarda bağlayıcı durumların ön plana geleceği görülmekte. İş açısından önemli, ciddi görüşmeler içinde olabilirsiniz. Ancak bu dönemde tek başına karar alma ve ilerleme kapasitesiniz oldukça sınırlı. Bu yüzden pek çok alanda sabırlı davranmalısınız.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu hafta Akrep burcunda yan yana gelen Güneş ve Satürn artan iş yüklerine ve ağır işlere, sorumluluklara işaret etmekte. Akrep sizin çalışma ve iş ortamı alanınızı gösterdiği için bu alanda daha fazla yük ve sorumluluk var. Bu dönemde aşırı yükün getirebileceği stresi dengelemeye bakmalı ve gevşemeye çalışmalısınız. İş ortamında devlete, kurallara ait konular dikkat çekebilir. Bu dönemde aynı zamanda çok detay ve yapılması gereken iş ve ödevler var. Aynı zamanda fikren anlaşamadığınız konularda öfkenizi iyi kontrol etmeye bakın.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Güneş ve Satürn sizin yaratıcılık ve aşk evinizde birleşirken, üzerinde çalıştığınız konulara daha iyi odaklanabilir ve sıkı çalışabilirsiniz. Sorumluluk almaktan çekinmeyeceksiniz. Ancak bu süre içinde aşk alanında soğumalar, isteksizlikler ve ayrıca çocuklarla ilgili gelişmeler de dikkatinizi çekebilir. Bugünlerde iş ortamında fazlasıyla hareketlisiniz. Çalışmalarınıza hevesle odaklanabilirsiniz. Düşüncelerinizi ve sezgilerinizi bir arada kullanmanız yaratıcılığınızı arttıracak. Yakın çevrenizde oldukça hareketli ve ziyaretler söz konusu.


Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu hafta Akrep burcunda yan yana gelen Güneş ve Satürn evinize, ailenize, özellikle babanıza ait konulara, toprakla, gayrimenkulle ilişkili konulara daha ciddi ve sorumluluk sahibi biçimde bakmayı getirmekte. Haziran ayından bu yana gelişen durumlara karşı daha dikkatli bakmanız gerekli. Ailevi konular, yerleşime ait durumlar bazı sınırlamalar ve zorlamalar getirebilir. Neyse ki Mars’ın olumlu konumu bu dönemde kendinize inancınızın ve hevesinizin yerli olduğunu göstermekte. Yaratıcı alanda çok daha tutkulu ve mücadelecisiniz.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu hafta Akrep burcunda yan yana gelen Güneş ve Satürn sizi daha çok zihinsel açıdan, yakın çevrenizdeki konular üzerinden meşgul edebilir. Bu dönemde düşüncelerinizi toparlamanız ve zihinsel açıdan sıkı çalışmanız gerekebilir. Eğitime ait konular, işle ilgili sözleşmeler ve bu arada kardeşlere ait durumlar daha ciddi düşünmeyi ve organizasyonu gerektirebilir. Düşüncelerinizi pozitif kılmaya bakmalı ve yorgunluklar karşısında gevşemeye bakmalısınız. Ayrıca bu dönemde ailevi işler, eve ait durumlar da oldukça zamanınızı alabilir.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu hafta Akrep burcunda yan yana gelen Güneş ve Satürn sizin iş ve para durumunuzu ve ortaklaşa konuları yakından ilgilendirmekte. Bugünlerde yeni ortaklıklar, anlaşmalar gündeme gelirken, bu anlaşmaların sizi fazlasıyla bağladığını görebilirsiniz. İlişkilerinizdeki güç dengesine özen göstermeli ve kazançlarınızı paylaşırken sınırlarınızı daha dikkatli çizebilmelisiniz. Bu dönemde iş hayatında daha çok kazanmak için mücadele etmek ve yeteneklerinizi disiplinli biçimde ele almanız gerek. Yakın çevrenizde de çok hareketli bir tempo var.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu hafta Güneş burcunuza geçer geçmez Satürn’le birleşiyor. Bu durumda önemli adımlar atmak, ciddi hareket etmek ve yeni sorumluluklar almak söz konusu olabilir. Neyse ki uzun zamandır aradığınız kararlılığı bulabileceksiniz. Nitekim Haziran ayından bu yana kendinize daha dikkatli ve sorumlu bir rota çizmeye başladınız. Kendinize güveninizi artırabilir, iş hayatında daha disiplinli olabilirsiniz. Ayrıca bugünlerde para durumunuzu, kazanma gücünüzü test edebilir, birikimlerinizi daha iyi kullanmanın yollarını arayabilirsiniz. Gereksiz harcamaları kesiyorsunuz.


Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu hafta Akrep burcunda yan yana gelen Güneş ve Satürn bazı kritik durumlara ve kısıtlamalara işaret etmekte. Nitekim Haziran ayından bu yana gündeme gelen gelişmeler sizi risk aldığınız konularda fazlasıyla huzursuz ediyordu. Şimdi bu riskli ve kontrolsüz durumların farkına daha iyi vapabileceksiniz. Elde olmayan nedenler, gizli kalan durumlar aleyhinize çalışabilir. Dikkatsizlik yapmamalı, sorumluluklarınızı gözden geçirmelisiniz. Özellikle burcunuzda ilerleyen Mars sizi daha girişken ve riske eğilimli kılarken her alanda daha önlemci olmalısınız.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu hafta Akrep burcunda yan yana gelen Güneş ve Satürn sizin daha çok gelecek beklentilerinizi, ümitlerinizi anlatan alanda etkin oluyor. Bu durumda gelecek hedeflerinizi dikkatli ve sorumlu biçimde gözden geçireceğinizi ve her zamankinden daha gerçekçi olabileceğinizi anlatmakta. Abartılı ya da aşırı iyimser beklentileriniz varsa, bunları silebilir, daha anlamlı ve somut sonuçlar üzerinde durabilirsiniz. Aynı zamanda işten gelen kazançlarınız üzerinde de daha dikkatli düşünmek durumundasınız. Bu arada gruplar, arkadaşlıklar da test edilebilir.

Saka Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bu hafta kariyeriniz, mesleğiniz ve işiniz açısından kritik kararlar alabilir ve daha fazla sorumlulukla karşılaşabilirsiniz. Güneş ve Satürn Akrep burcunda birleşirken, özellikle Haziran ayından bu yana devam eden gelişmeleri daha iyi anlayabileceksiniz. Bu dönemde iş hayatında dayanıklı olmak ve fazladan yüklerden kaçmamak gerek. Eğer çok iyi hazırlanmışsanız başarı da sizin olacaktır. Ancak her durumda geleceğe ilişkin daha farklı kararlar da almanız gerekebilir. Yine de bu dönemde gruplar, arkadaşlıklar sayesinde hayatınıza dinamizm katabilirsiniz.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu hafta Akrep burcunda yan yana gelen Güneş ve Satürn size daha çok kararlılık ve sebat getirmekte. Özellikle iş hayatında daha dengeli ve istikrarlı hareket edebileceksiniz. Akrep sizin yabancılarla, medya ya da eğitimle ilgili konulara karşılık geldiği için bu dönemde düşüncelerinizi aktarma ve daha fazla yayma konusunda önceki tecrübelerinizi, yeteneklerinizi daha akılcı şekilde kullanabileceksiniz. Bugünlerde mesleki alanda büyük bir mücadele içerisindesiniz. Bazı inanç ve görüşlerinizin getirebileceği kişisel çatışmalara da dikkat etmelisiniz.

Haftayı doğru değerlendirebilmeniz için mutlaka yükselen burcunuzu da okuyun.

Milliyet

Konular :