ASTROLOJİ VE TAROT

Güneş Tutulması Hangi Burçları Nasıl Etkileyecek?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 21.05.2012

Astrolog Su Karakuş

Güneş tutuluyor. İkizler burcunda. İlk derecede. Haziran başında Ay tutulacak ve iki etki birbirine hafta başından itibaren karışıyor. Bakalım bu karışıklıktan burçlar nasıl etkileniyor.

Haftayı İyi Değerlendirmek İçin Yükselen Burcunuzu daMutlaka Okuyun

KOÇ: Şimdilerde Edineceğiniz Bilgiler Size Şöhretin Kapılarını Aralayabilir

Hafta başından itibaren arabanızı yenileyebilir, cep telefonunuzun modelini yükseltebilir veya ofis donanımlarınızı, bilgisayarlarınızı tamamlayabilirsiniz. İletişim dilinizi değiştirmek, beden, yüz ve el dilini öğrenmek açısından harika bir dönem. Şimdi edineceğiniz bilgiler ilerde çok işinize yarayacak ve size şöhretin kapılarını aralayacak. Perşembeden itibaren sözleşme ve anlaşmalarınızda kendinizi koruma üstünlüğü elde edeceksiniz.

BOĞA: Perşembeden İtibaren Atacağınız Her İmza Paraya Döşünebilir

Düzenli bir işiniz varsa ekstra gelir kazanacağınız ilginç tekliflerle karşılaşacak, şimdiye dek niye bunu düşünmediğinize şaşıracaksınız. İşsizseniz eski işinize geri dönme ihtimaliniz güçleniyor. Yöneticileriniz sizi tekrar yanlarında görmek istediklerini söyleyebilirler. Perşembeden itibaren atacağınız her imza paraya dönüşebilir. Öte yandan arkadaşlarınızla alışveriş yapmak hayal kırıklığına sebep olabilir. Bütün güvenlik önlemlerini almış olmalısınız.

İKİZLER: Perşembeden İtibaren Merkürün Burcunuza Yerleşmesiyle Zekanız Daha Hızlı İşleyecek

Yılın en özel dönemini yaşıyorsunuz. Güneş burcunuzda tutulacak ve yaşantınızı dileğiniz gibi değiştirme şansı verecek. Evlenmek, kişisel ifadenizi yenilemek, görünüşünüzü ve yaşam biçiminizi daha doğal, organik argumanlarla donatmak tutulmanın getirileri olabilir. Bu günlerde edineceğiniz bilgiler ilerde zenginlik kaynağınız olabilir. Perşembeden itibaren yöneticiniz Merkür burcunuza yerleşerek işlek zekanızı daha hızlı bir hale getirecek. Hızlı düşünüp, çabuk ifade edeceksiniz. Bu dönemde kitap yazmaya başlayabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanın.

YENGEÇ: Güneş Tutulması Kendinizden Kaynaklanan Tüm Engellerden Kurtulmanızı Sağlayacak

Kötü alışkanlıklar, geçmişin olumsuz izleri, kendinizle ve yaşamla ilgili yanlış inançlar bugüne dek size engel oldu. Güneş tutulması kendinizden kaynaklanan tüm engellerden kurtulmanızı, rüyalarınızın rehberliğini takip etmenizi destekliyor. Bir sonraki ay tamamen yenilenecek, yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz ama bu şimdiki dönemi nasıl değerlendirdiğinize de bağlı olacak. Perşembeden itibaren arkadaşlarınızla iletişiminizi azaltıp içe dönmek isteyecek, suskun ve düşünceli görüneceksiniz. Müziğe eğiliminiz artıyor.

ASLAN: Güneş Tutulması En Büyük Dileğinizi Gerçekleştirmek İçin Uğraşacak

Arkadaşlık alanınızda oluşan Güneş tutulması yaşamınıza yeni insanlar getirecek. Bu kişiler daha zengin, daha yararlı ve lider olmanız için sizi destekleyecekler. Fuar çalışmalarına yeniden ağırlık verecek, organizasyonlarda başarıyı yakalayacaksınız. Öte yandan en büyük dileğinizi hatırlayın. Güneş tutulması işte o dileği gerçekleştirmek için uğraşacak. Sizde çabalayın. Perşembeden itibaren organizasyonlarda yer almak üzere imzalamanız gereken birkaç belge kararsızlık yaratabilir. Karar vermek için sezgilerinizi dikkate alın.

BAŞAK: Yenilenmiş Bir İş alanında Eski Şöhretli Günlerinize Dönebilirsiniz

Eski görevlerinizi, sorumluluklarınız hatırlayın. Kaybettiğiniz ama özlediğiniz konumunuzu. Yendin o günlere dönebilirsiniz. Yenilenmiş bir iş alanında eski şöhretli günlerinize dönebilirsiniz. Güneş tutulması, Venüs gerilemesinin gölgesinde, kıymeti pek bilinmemiş ama şimdi tekrar karşınıza çıkaracağı fırsatların listesini yapıyor. Eski yöneticileriniz çalışkanlığınızı unutmadı. Perşembeden itibaren söz verebilirsiniz ancak yakınlarınız bu konuya sıcak bakmayarak hayal kırıklığı yaratabilirler.

TERAZİ: Güneş Tutulması Size Red Edilmez Olanaklar olarak Karşınıza Çıkacak

Çok uzaklara taşınmak, eğitim sıralarına yeniden dönmek, yurt dışıyla bağınızı eskisi gibi güçlendirmek istiyor ama kararsız kalıyorsanız Güneş tutulması red edilmez olanakları karşınıza çıkaracak. Perşembeden itibaren seyahatlerinizi gündeme getirin. Bu bir iş yolculuğu olacaksa evraklarınızı tekrar tekrar kontrol edin. Hafta sonunda ailenizin büyük sürprizi sevindirici olacak.

AKREP: Güneş Tutulması Eski alacaklarınıza Son Noktayı Koyacak ve Size Ulaşmasını Sağlayacak

Başkalarının kaynaklarını en iyi işleyen burçsunuz. Sponsorlarınız sizden çok memnun, miras, nafaka gibi gelirler elde etmekte şanslısınız. Unutulan veya peşinde yıllar harcadığınız bir gelir şimdilerde size ulaşmak üzere. Güneş tutulması eski alacaklarınıza son noktayı koyacak ve size ulaşmasını sağlayacak. Çok zorunlu değilseniz ameliyat fırsatlarına sıcak bakmayın. Venüs gerilediği için fiyasko olabilir ve tekrarlanması gerekebilir. Partneriniz yeni kaynaklarınızı öğrendiğinde şaşırtıcı tepkiler verecek. Onu gözlemlemek için bu olaydan yararlanmalısınız.

YAY: Ortak Çalıştığınız Kişilerle Yeniden İşbirliği Kurabilirsiniz

Evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşen Güneş tutulması gerçek bir sürpriz hazırlıyor. Eski nişanlınızla yıllar sonra karşılaşmak, evlilik kararı almak olasılıklardan biri. Ortak çalıştığınız kişilerle yeniden karşılaşmanız ve tekrar denemeye karar vermeniz de mümkün. Venüs gerilemesi eski aşkları, evlilikleri, eşleri gündeme getirecek. Perşembeden itibaren nikah masasına oturabilirsiniz veya ortaklık anlaşması imzalayabilirsiniz. Hafta sonunda ise sürpriz bir bebek haberi herkesi şaşkına çevirecek.

OĞLAK: Eski İşinize Geri Dönebileceğiniz Bu Hafta Güneş Tutulması Perşembe Günü Sözleşme İmzalayabileceğinize İşaret Ediyor

İş yaşamınıza ilgili önemli bir teklif hayatınızın bundan sonraki evrelerini etkileyecek. Güneş tutulması sıradan bir teklifi değil, çalışkanlığınızın takdir edildiği, sabrınızla öne çıktığınız bir göreve atanmanızı sağlayabilir. Bu göreve yabancı değilsiniz, muhtemelen aynı alanda daha önce çalıştınız. Elinizde olmayan nedenlerle işten ayrıldınız. Bu dönemde yeniden davet edilebilirsiniz. Perşembe günü sözleşmenizi imzalayabilir ama öncesinde söz verebilirsiniz. Görev süreniz sandığınızdan daha uzun olacak. Ailenizin onaylamak istememesi ise hevesinizi kaçırabilir. Son kararı kendiniz verin.

KOVA: Evliyseniz, Müjdeli Haberi 2 Hafta Alabilirsiniz

Eski sevgilinizi çoktan unutmuş olabilirsiniz ama o sizi unutmadı ve Güneş tutulmasından cesaret alarak karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. İletişim araçları sizi bulmasının zor olmadığını anlatıyor. Hiçbir zaman duygularınızı anlamayan üniversite aşkınızla karşılaşmak ve onun duygularına dokunmanız da olasılıklardan biri. Evliyseniz bir bebek sahibi olmak için çabalıyorsanız müjdeli haberi gelecek 2 hafta içinde alabilirsiniz. Çalışma yaşamınız yaratıcılığınıza bağlıysa, yeni projeler üretebilir veya kıymeti bilinmemiş eski bir projeniz yeniden değer kazanarak gündeme taşınabilir.

BALIK: Pişmanlık Duymayacağınız Kararlar Alacağınız Bu Hafta, Mal Varlığınızı Artırabilirsiniz

Neptün’ün de etkisi ile yaratıcılığınız yükseldi. Ev sahibi olma hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Eski semtinizde yeniden yaşamaya başlayabilirsiniz. Doğduğunuz yerde arazi veya mülk edinmekte olasılık. Güneş tutulması mal varlığınızı arttırmanızı istiyor. Tapu işlerinizi Perşembeden itibaren halledeceksiniz ancak o anda fikir değiştirip başkalarını şaşırtmamaya çalışın. Aile kurmak, ailenizin yanına tekrar taşınmak gibi kararlarınızı da düşünmeden eyleme çevirin. Pişmanlık duymayacaksınız.

www.sukarakus.com

Konular :