ASTROLOJİ VE TAROT

Haftanın Fırsatlarını İyi Değerlendirin!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 06.02.2013

Haftanın Fırsatlarını İyi Değerlendirin

Haftanın riskleri ve fırsatları neler? İkili ilişkilerde nelere dikkat etmeli? Mesleki konularda sizleri neler bekliyor?

Ünlü Astrolog Hakan R. Kırkoğlu'nun bu haftaki yorumlarını merak ediyor musunuz? Öyleyse mutlaka burcunuzu okuyun.

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Genel olarak bu dönemde mesleki konulara ve sorumluluklara odaklanmak ve çaba içerisinde olmak söz konusu. Kendinizi daha fazla motive ettiğiniz günlerdesiniz, hedefleriniz önemli. Aynı zamanda bu dönemde sosyal alanda daha aktif olmak için güzel fırsatlar var. Gelecek yönünde yeni ümitler, daha fazla paylaşıma yönelik imkanlar yaratmak mümkün. Ancak Balık burcundaki Mars alınmış olunan bazı riskli kararların ya da acele ile yapılan işlerin huzursuzluk yaratabileceğini anlatmakta. Bugünlerde dikkatsizliklere, ihmal ettiklerine dikkat kesilin.


Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu dönemde yapabileceğiniz pek çok şey var. Özellikle hedefleriniz yönünde yeni insanlarla bir araya gelebilir ve görüşlerinizi daha iyi anlatma imkanı bulabilirsiniz. Yabancılar, yolculuklar bir ölçüde yardımcı olabilir. Ancak böyle bir dönemde esneklik gösterebilmeniz çok yararlı olacak. Özellikle iş hayatında sınandığınız günlerdesiniz. Eğer hazırlıklı iseniz, çok şey başarabilirsiniz. Kendinizi daha iyi ve objektif biçimde anlatmanız önemli. Ayrıca bu dönemde yakın çevrede, kardeşlerle ilgili konularda ve genel olarak zihninizde durumları karmaşık kılan koşullar olabilir.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu dönemde ortaklı konular, işe ait sorumluluklar bazı stresler yaratsa da, Saka burcundaki Güneş yaratıcılığınızı kullanabilmeniz açısından destekler veriyor. Bugünlerde yeni yerler görmek, daha fazla şey öğrenmek ve yolculuklardan, eğitimden yararlanmak mümkün. Düşüncelerinizi daha verimli biçimde kullanabilirsiniz. Ancak Mars kariyer evinizde ilerlerken, yeteri kadar düşünülmemiş riskler, kafa karıştıran durumlar, kimi zaman içinde hile ya da ihmalkarlık olabilecek koşullar söz konusu olabilir. Detayları pas geçmemelisiniz.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Genel olarak bu dönemde başkalarından aldığınız yanıtlar, beklentiler çok önem taşıyor. Dışsal koşullar, bazı karşıtlıklar söz konusu olabilir. İlişkilerinizde daha gerçekçi bir tutum sergilemek durumundasınız. Ayrıca bu dönemde iş hayatında yatırımlar, finansal konular bazı imkanlar ve üzerinde düşünülmesi gereken projeler de önemli olabilir. Kuşkusuz sizi endişelendiren, huzursuz kılan koşullar da var. Ancak duygusal açıdan daha cesur ve yenilik yanlısı olabileceğiniz günlerdesiniz. Yabancılarla ilgili konular, yolculuklar dikkat çekebilir.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugünlerde yapılması gereken işler, yorucu durumlar, iş hayatına ait konular öne çıkarken, son altı aydır süregelen koşulların da değiştiğini görmektesiniz. Şimdi geçmişe bakarak iyi bir değerlendirme yapabilir ve sizi meşgul eden koşulları daha iyi anlayabilirsiniz. Bu dönemde başkalarından alacağınız görüşler çok önemli. Bazı karşıt durumlarla da karşılaşabilirsiniz ancak konuşmalarınızda daha esnek olmaya bakın. Bugünlerde dışsal koşullar çok baskın olduğu için tek başına hareket etmeniz kolay olmayacak. Gereksiz risklerden kaçının.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Genel olarak bu dönemde yaratıcı konular, kendinizi daha iyi ortaya koyabileceğiniz olanaklar var. Çabalarınızın karşılığını gördüğünüz bir dönemdesiniz. Üzerinde çalıştığınız bir konuyu daha mükemmel hale getirebilirsiniz. Ancak Saka burcundaki Güneş çok çaba sarfetmeye, hizmet etmeyi öne çıkarıyor. Böyle bir dönemde kendinizi, bedeninizi ihmal etmemelisiniz. Zayıf olduğunuz noktalarda zorlanabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde yakın beraberlikler biraz karmaşıklaşabilir, karşınızdaki kişilerden aşırı duygusal tepkiler görebilirsiniz.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu dönemde işe ve hedeflere odaklanmak iyi sonuçlar getirecek. Kendinizi ortaya koyma yönünde çok daha gayretli davranabilirsiniz. Beklentilerinizi zorlayabilirsiniz. Saka burcundaki Güneş özellikle yaratıcı alanda, kişisel yönlerinizi daha iyi ortaya koyabileceğinizi anlatıyor. Düşüncelerinizle ilgi uyandırabilir ve bu arada hayattan daha çok keyif aldığınızı görebilirsiniz. Aşkta ve sosyal alanda çok daha akıcı ve mutluluk getiren olanaklar var. Çocuklarla ilgili konular da sizi mutlu edebilir. Ancak ortak para konularında daha ayırt edici ve dikkatli olmalısınız. Bu alanda bazı ihmaller yüzünden sıkıntılar oluşabilir.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Genel olarak bu dönemde hedeflerinize oldukça odaklısınız ancak yakın çevrenizdekiler, ailevi konular da sizi oldukça meşgul edebilir. Bu dönemde uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir konuyu yenileyebilir ya da değişik hale getirebilirsiniz. İş hayatında kendinizi duyarmak için çaba sarfedebilirsiniz. Mars’ın olumlu açısı ise kendinize güvenmek yoluyla önemli engelleri aşabileceğinizi gösteriyor. Bu dönemde çok sevdiğiniz bir konuya kendinize iyice kaptırabilirsiniz. Ancak aşkta aşırılıklar ve hayaller güzel olsa da, biraz daha gerçekçi olunabilir.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu dönemde hem yakın çevrenizdeki konulara, değişikliklere daha fazla odaklanabilir hem de parasal konular, harcamalar üzerinde durabilirsiniz. Bu konuda daha gerçekçi ve sorumlu bir mizaçta olma durumu var. Saka burcundaki Güneş ise daha fazla hareket, konuşma ve düşüncelerinizi yenileme imkanı getirmekte. Zihinsel açıdan hem çok yüklü hem de verimli olabileceğiniz günlerdesiniz. Bu dönemde iş hayatında ve yakın duygusal çevrenizde bazı karmaşalar, belirsizlikler gündeme gelebilir. Eve, aileye ait konularda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugünlerde kişisel girişimler, yeni başlangıçlar ve adımlar atmak açısından uygun koşullar var. Gerek kişisel gerek mesleki konularda kendinizi daha iyi ve net ifade edebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde işe ve paraya ait konulara özellikle odaklı olabilirsiniz. Yeni kazanç yolları olabileceği gibi kendi yeteneklerinizi değerlendirme yönünde girişimlerde bulabilirsiniz. Gruplar, sosyal konular hatta arkadaşlıklar iş hayatınızı geliştirme yönünde yardımcı olabilir. Bu dönemde daha fazla ziyaret, konuşma ve yazışma var ama bazı karışıklıklar da mümkün.

Saka Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugünlerde Güneş burcunuzda ilerlerken geleceğe daha pozitif bakıyorsunuz. Venüs de burcunuzda ve size hayatın güzellikleri yönünde daha yardımcı oluyor. Arkadaşlıklar, sosyal konular, aşk hayatınız daha keyif verici olabilir. Yeni başlangıçlar yaparak kişisel hedeflerinize zaman ayırabildiğiniz bir dönemdesiniz. Balık burcuna ilerleyen Mars harcamalarınızı daha iyi takip etmeniz gerektiğini göstermekte. İhmaller maddi kayıplara yol açabilir.Bu dönemde bazı elde olmayan koşullar oldukça bağlayıcı olabilir.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu dönemde düşüncelerinizde daha sorumlu ve gayretli olma eğilimindesiniz. Burcunuza ilerleyen Mars daha girişken ve cesur olabileceğinizi anlatıyor. Mars’ın getirdiği enerjiyi yapıcı biçimde kullanmaya bakın. Hayallerinize, tutkularınıza daha açık olduğunuz günlerdesiniz. Aşkta ve ilişkilerde daha hayalci ve heyecanlı olabilirsiniz. Bununla birlikte, ani duygusal tepkiler vermeye ve akıldışı hareket etmeye de eğilimli olabilirsiniz. Bu yüzden aklınıza ilk gelen şeye göre hareket etmek yerine, daha istikrarlı ve dengeli olmaya bakın.

Bunu Unutmayın!

Haftanın getirdiklerini daha iyi değerlendirebilmek için yükselen burcunuzu ve karşıt burcunuzu da mutlaka okuyun!

Milliyet

Konular :