ASTROLOJİ VE TAROT

Haftanın Sloganı: Hızlı Bitiş, Hızlı Başlangıç!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 17.02.2015

Sahilde birbirleriyle mutluluk pozu veren çift.

Bu hafta gökyüzünde hızlı bir trafik olduğunu söyleyen deneyimli Astrolog Hakan R. Kırkoğlu, bu hızdan hangi burcun nasıl etkileneceğinin ipuçlarını verdi.

*Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın!

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu hafta koşullar hızlı değişirken siz de yeniliklere hazır olmalısınız. Haftanın ilk yarısında bazı sıkışmalar ve beklemeler söz konusu olabilir. Gelecek yönünde düşünmek gerekiyor. 20’sine çok dikkat etmelisiniz. Bugün Mars ve Venüs burcunuza ilerleyerek size daha yüksek bir heyecan ve atılganlık getirmekte. Özellikle ilişkilerde, aşk hayatınızda yeni bir süreç başlayabilir. Ancak biraz dengeli olmanızda da fayda var. Bu dönemde istekleriniz ve kararlarınız oldukça değişken olabilir. Yolculuklar, yabancılarla ilgili uğraşlar da önemli sayılır.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu hafta gökyüzünde hızlı değişiklikler, bitişler ve başlangıçlar var. 20’sine kadar olan dönemde bazı sıkışıklar ve kararsızlıklar olabilir. Özellikle hedeflerinizde çok hızlı ilerleyemeyebilirsiniz. 20’sinde Koç burcuna ilerleyen Mars ve Venüs, aşk hayatına ve isteklerinize daha dikkatli yaklaşmanızı gerektirmekte. Bu dönemde gizli kalan koşullar ya da elde olmayan nedenler bazı huzursuzluklara yol açabilir. Ayrıca bu dönemde gelecek yönünde yeni beklentiler söz konusu. Ortaklı finansal işlere daha ciddi yaklaşmanız gerekebilir.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu hafta gökyüzünde hızlı bir trafik var. 19’undaki yeniayın ardından Güneş Balık burcuna geçecek. Haftanın ilk günlerinde hızlı hareket edip karar vermek pek kolay olmayabilir. Kimi zaman sıkışık koşullar gündeme gelebilir. Ancak 20’sinden sonra gelecek beklentileriniz yönünde çok daha cesur ve girişimci olabilirsiniz. Koç burcuna ilerleyen Mars ve Venüs gerek sosyal hayatınıza, arkadaşlıklara, gerekse gelecek hedeflerinize canlılık ve dışadönüklük getirmekte. Ancak bu dönemde bazı karşıt görüşlere, ilişkilerinize daha çok özen gösterin.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu hafta gökyüzü hızlı başlangıçlara, yeniliklere işaret ediyor. Haftanın ilk günlerinde kararsızlıklar ve sıkışıklar söz konusu olabilir. 19’undaki yeniayın ardından sizi bir süredir huzursuz eden koşulları geride bırakıyorsunuz. Özellikle 20’si çevresinde yeni oluşumlar, güçlü motivasyonlar var. Bu dönemde hedeflerinize çok daha hızlı yönelebilirsiniz. İş hayatında ve mesleki konularda önemli adımlar ve başlangıçlar söz konusu. İş ortamınıza ait konular, yabancılar ya da eğitimle ilgili uğraşlar da sizi oldukça harekete geçirebilir.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu hafta gökyüzünde hareketli bir gündem var. Son bir ay içerisinde yeni anlayışlar ve değerlendirmeler içerisindeydiniz. Haftanın ilk günlerinde şartlar hızlı hareket etmek için pek uygun değil. Ancak 19’undaki yeniayın ardından daha pozitif ve hevesli olabileceğiniz koşullar gelişmekte. 20’sinde Mars ve Venüs’ün Koç burcuna ilerlemesi yenilenen enerjilere ve daha akıcı koşullara işaret ediyor. Ayrıca mali durumunuzu, miras, borç gibi ortaklı konuları gündeme getiren değişiklikler olabilir. Ufuklarınızı genişletebileceğiniz günlerdesiniz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Haftanın ilk günlerinde beklemeler ve belirsizlikler olabilir. Ancak 19’undan itibaren değişen koşullar içinde yeni kararlar almaya daha yakınsınız. Bu dönemde, son altı aydır süregelen konuların değişmeye başladığını görebilirsiniz. Yeni anlayışlar ve muhasebe yapacağınız durumlar var. Özellikle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. 20’si ile birlikte, ortaklı konular, sizi ani kararlara sürükleyebilecek koşullar olabilir. Endişelerden uzak kalmaya bakmalı, ortaklı parasal konulara dikkat etmelisiniz. Ailenizi ilgilendiren sorumluluklar da öne çıkabilir.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu hafta ilişkilerinizi ve evlilik hayatınızı harekete geçiren koşullar var. Haftanın ilk günlerinde bazı bitişler ya da sıkışıklıklar gündeme gelebilir. Ancak 19’undan itibaren daha farklı hareket edebilirsiniz. Yeniayın ardından gerek iş ve meşguliyetler, gerekse yakın ilişkilerinizde daha heyecanlı gelişmeler beklenebilir. Bu dönemde beraberliklerinizde ani kararlar vermeye eğilimlisiniz. Yakınlaşmalar olabileceği gibi, kopmalar söz konusu olabilir. Dışsal koşulların etkisi fazla olabilir. Yakın çevrenizdekiler, hareket ve eğitsel konular da vurgulanmakta.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Gündeminizin hızlı bir şekilde değişebileceği günlerdesiniz. Haftanın ilk günlerinde bitişler ve belirsizlikler söz konusu olabilir. Olaylar beklentilerinizden farklı gelişebilir. 19’undaki yeniayın ardından kendinizi daha yaratıcı ve hareketli hissedebileceğiniz günlerdesiniz. Bu arada iş ortamında yenilenme, sizi daha meşgul eden koşullar ve emek sarfetmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Bu dönemde mesleki işler, yurtdışını ilgilendiren koşullar ve parasal konular üzerinde fazlasıyla durabilirsiniz.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu hafta önce belirsiz gibi görülen koşulların hızla değişebileceği bir dönemdeyiz. Haftanın ilk günlerinde beklemeler, belirsizlikler söz konusu olabilir. Ancak 19’undaki yeniayla birlikte hızlı bir dönem başlamakta. Dikkatinizin bir bölümünü yakın çevrenize, ailevi konulara ayırabilirsiniz. Önceliklerinizi, ailevi işleri yenileyebileceksiniz. 20’si ile birlikte, yaratıcı alanda ve aşkta çok daha hareketli ve hararetli günler başlamakta. Bu dönemde eğlenceli uğraşlar, sizi daha çok risk almaya yönelten tutkular ve heyecanlar olabilir. Girişimcisiniz.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu hafta bitişler ve ardından yeni adımlar dikkat çekiyor. Haftanın ilk günlerinde parasal konular ve işe ait gelişmeler, yakın çevrenizden kaynaklanan huzursuzluklar olabilir. 19’undaki yeniayın ardından daha fazla hareket ve iletişim var. Yakın çevreniz, kardeşlerle ilgili konular gündeminize hareketlilik getirmekte. 20’si ile birlikte, ailevi konularla, evle daha yakın ilgilenmek gerekebilir. Evde trafik artmakta. Güvenlik ve ev işleri ile uğraşmak gerekebilir. Bu dönemde bazı elde olmayan nedenler yüzünden sizi meşgul eden koşullar olabilir.

Saka (Kova)

Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Yaklaşık bir aydır burcunuzda ilerleyen Güneş bu dönemde size yeni niyetler, hedefler ve başlangıçlar getiriyor. Haftanın ilk günlerinde bazı sıkışıklar olsa da, 19’undan itibaren yeni koşullar oluşmakta. Bu dönemde yeteneklerinizi, iş hayatınızı daha iyi değerlendirebilir ve başkalarından destek arayabilirsiniz. 20’si ile birlikte, yakın çevrenizle hızlı bir iletişime girebilirsiniz. Görüşmeler, konuşmalar ve sizi zihinsel açıdan daha aktif kılan koşullar var. Sözlerinizde daha sakin ve kontrollü olmaya bakın. Arkadaşlıklar açısından canlılık dikkat çekiyor.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Son zamanlarda ortaya çıkan dengesiz koşullar ve sizi aniden harekete geçiren durumlardan sonra bu hafta kendinize daha çok odaklanabileceksiniz. Haftanın ilk günlerinde tamamlanması gereken koşullar ve belirsizlikler olabilir. 19’u ile birlikte, Güneş burcunuza ilerleyerek niyetlerinizi aydınlatıyor ve sizi kararlı kılıyor. Yine bu dönemde parasal konulara, harcamalara, işte gösterebileceğiniz çabalara odaklanabilirsiniz. Özellikle mesleki alanda, hedeflerinizde sorumluluk ve ciddiyet öne çıkmakta. Ani harcamalara dikkat etmelisiniz.

Kaynak: Milliyet

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR