ASTROLOJİ VE TAROT

Hırslı Akrep Erkeğine Nasıl Davranmalı?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.08.2013

Hırslı Akrep Erkeğine Nasıl Davranmalı

24 Ekim-22 Kasım arasında doğanlar Akrep burcundandır. Zodiak’ın en hırslı insanları bu burçtandır. Akrep burcu erkeği çok kıskanç, zorbalığa yatkın, çevresini kızdıran, kendini kızdıranlardan öç almak isteyen bir tiptir.

Duygusuz ve Hareketsiz Kadınlardan Hoşlanmaz

Uysal, uslu, sabırlı bir eşle mutlu olur. Her şeyin onun istediği gibi olmasını ister. Ona

arşı çıkanların Allah yardımcısı olsun. Akrep burçlular bu müthiş güçlerini, başarılması en güç işleri yapmaya, canlarını tehlikeye atmaya ve namuslu yaşamaya harcarlar. Bu burcun mensupları iyi olduklarında çok iyidirler ama kötü olduklarında da berbattırlar.
Akrep erkekleri, yatakta gerçek ve etkili bir seks isterler. Kadının duygusuz ve hareketsiz duruşundan hoşlanmazlar. Onlar çoğu kez ateşli, sert ve hırçındırlar.

Yara Almamak İçin İnsanları Kendinden Uzak Tutar

Akrep insanı aşkı çok ciddiye alır ve birlikte olduğu insanın kendini sevmesini, takdir etmesini bekler. Akrep birlikteliklerinin başında, daha kısa vadeli ve çok fazla derin olmayan bağlantılar kurmayı tercih eder. Çünkü Akrep yara almak, incinmek korkusuyla insanları kendinden uzak tutmayı tercih eden bir özelliktedir. Eğer Akrep uzun vadeli bir ilişkiye girmişse, eşine mutlaka finansal ve duygusal anlamda emniyet vermek için elinden geleni yapar.

İlk Buluşmada Nelerden Hoşlanır?

Akrep için ilk buluşmada birlikte denize gitmek, sosyal bir faaliyet, ya da insanların biraraya geldikleri ortamları seçmek olumlu bir adım olabilir. Akrep, kendini dinleyen ve anlamaya çalışan insanları sever.

Seçtiği Eşe Karşı Kıskanç ve Koruyucudur

Karşısındaki insanın, dikkatini tam anlamıyla kendine vermesini ister. Aslında Akrep insanlarıyla tartışmaya girmek çok zor olmasına karşın, eğer karşısındaki saygısızlık ederse ya da duyarsız davranırsa, kolayca saldırgan olabilir. Ayrıca domine edilmekten ve garanti bir eş olarak görülmekten de nefret eder. Akrep'in yaşamını geçirmek için seçtiği insana karşı oldukça kıskanç ve koruyucu bir tavır aldığını asla unutmamak gerekir.

Yaşamı boyunca sevgi verebilecek, zengin yürekli ve aradığı emniyeti sağlayabilecek bir eş arar. Her zaman için karşısındaki insanın duygu ve düşüncelerine değer vererek, ihtiyaçlarını tatmin etmek için enerji sarf etmekten çekinmez.

Kuşkucu Bir Yapısı Vardır

Evlerinde tartışmadan hoşlanmazlar ve düşüncelerinin yürütülmesini isterler. Kararlarında ısrarlı ve azimlidirler. Atılgan ve cesurdurlar. Eşleri onların girişim güçlerini engellemeye kalkmamalı, cesaret vermelidirler. Olaylar karşısında güler yüzlü ve hareketsiz görünürlerse de içlerinde müthiş bir kuşku yatar. Onda kuşku yaratacak davranışlardan kaçınmalı ve onu eğmeye kalkmamalıdır. Bu davranış, mutluluk için büyük bir tehlikelidir. Ona karşı yumuşak başlı ve onu dinlendirici olmalısınız. Ev yaşamınızı canlı tutun, hep yenilik ve değişiklik getirin.

Dışı Sert, İçi Duygusaldır

Akrep burcu erkeği, dıştan çok sert görünüşlü olmasına rağmen, içten duyguludur. Derin bir sevgiden ve sevişmekten hoşlanır. Kadının içyüzünü ve düşüncelerini kolayca sezer. Kişiliği ve gururuyla oynamaya kalkanları şiddetle ezer.

Konular :