ASTROLOJİ VE TAROT

İkizler Erkeğine Nasıl Darvanmalı?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 31.05.2013

İkizler Erkeğine Nasıl Davranmalı

22 Mayıs-21 Haziran arasında doğan erkekler genellikle parlak zekalı, azimsiz, değişebilen, esnek kişilerdir. İkizler burcu erkeği ile evlenen kadın Dr. Jekyıl ve Mr. Hyde ile evlenmiş demektir. Çoğu sanat meraklısıdır ve birçoğu da uçarıdır.

Tipik İkizler Burcunun Özellikleri

İkizler burcundan olan Walt Whitman kendi kendine “Kendimi inkar mı ediyorum? Eh, demek ki kendi kendimi yalanlıyorum” der. Bu, tipik ikizler erkeğinin kendisi hakkındaki düşüncesidir ve genellikle de doğrudur.

Düzgün aile yaşamı İkizler erkeğine göre değildir ama dayanamayacağı bir şey de değildir. Aile ocağının çalışmaların fazla bir şefkat ya da direnç göstermeden kabul eder. İnsanlarla olan ilişkileri için de bu geçerlidir. Ona göre insanlar, problemlerinin yalnızca birer faktörüdür. Duygusal şefkat gösterileri yapmaktan ya da başkalarının yapmasından hoşlanmaz.

Nasıl Davranırsanız Mutlu Olursunuz?

İkizler erkeğinin eşinin ve ya sevgilisinin karşılaşacağı sorun daha çok sosyaldir. Erkeğinin değişken ruh durumuna uymayı başarmalıdır. Onun huzursuzluğunu yatıştırmalıdır. Eşinin ani değişikliğini beklenmedik davranışlarını ve rahatsız edici çıkışlarını anlamaya çalışmalıdır. Uçarılıklarını da olduğu gibi kabul etmelidir. Uyarmak, canlandırmak, tazelemek insanları köhnemişlikten çekip çıkarmak ve dünyayı sonsuza dek genç yaşatmak İkizler burcunun görevidir.

İkizler Erkeğini Elinde Tutmanın Yolu

İkizler erkeği hiç büyümez. Bir çocuğun çekiciliğine sahiptir ve çocuğa gösterilen toleransın kendisine gösterilmesini ister. İkizler ereği, sıkılıp dünyaya küsünce öyle şeyler söyler, yapar ki, bu durumun kısa zamanda düzeleceğini bilmeyenler, ondan nefret edebilirler. Bunu öngöremeyen bir kadın, böyle bir zamanda onunla tartışır; akıllı kadın ise kocasına dünyanın en büyük adamı olduğunu söyler…

Konular :