ASTROLOJİ VE TAROT

İltifat Delisi Akrep Kadını ile Aşk Nasıl Olur?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 09.08.2013

İltifat Delisi Akrep Kadını ile Aşk Nasıl Olur

Akrep burcunun iki sembolü vardır: Akrep ve Kartal. Böyle olması da uygundur çünkü bu burcun kadını yüksek ve alçak olmak üzere iki tiptir. Bu iki tipin arasındaki fark, yüksekte uçan kartalı ve yerde sürünen Akrep arasındaki fark gibidir. Partneri hangi tiple evlendiğini çok iyi bilmelidir. 

Akrep Kadını Nasıl Bir Aşıktır?

Akrep kadınları çok çekicidir ve erkekler üstünde fiziksel etkisi vardır. Hayranları şehvetini körükler, daha yüce duyguların gelişmesine engel olur. Çekiciliğini daha yüce bir düzeyde çalıştırarak, bu durumu ortadan kaldırmak onun işidir. Partneri olarak ona karşı olan duygularınızı bu yüce düzeyde tutmanız en önemli görevinizdir.

Size Karşı Saygısızlık Yapmasına Müsade Etmeyin

Partnerionun büyük olanaklar ve büyük tehlikelerle yüz yüze olduğunu görmelidir. Burcunun ona verdiği olağanüstü yetenekleri doğru kullanmasına, fırsatları değerlendirip tehlikeleri kendisinden uzaklaştırmasına yardım etmelidir. Atılgan doğasının size saygısızlık ve taşkınlık yaptırmasına engel olmalısınız.

Sezgileri Çok Güçlüdür, Olayları Önceden Hisseder

Akrep burcu kadını sevgisini gösteren, bağlılığını ortaya koyan, gözünün ondan başkasını görmediğini hissettiren bir partnere daha çok yakın durur. Eğer onu sevmediğinizi, önemsemediğinizi, sadakat içinde ona bağlı olmadığınızı anlarsa; hem o ilişkiye güvenle yaklaşmayacak, hem de o ilişkinin sağlıklı olmayacağını düşünerek bir ilişkiye başlamayacaktır. Ayrıca Akrep burcu kadınının sezgileri güçlüdür ve olayları önceden hissetmesi mümkündür.

Ondan Hiçbir Şeyinizi Gizlemeyin

Partnerinin ona nasıl yaklaştığını ve ne düşündüğünü sadece ifadeleriyle değerlendirmez, davranışlarıyla ve içinden geçirdiği duygularıyla anlamaya çalışır. Bu şekilde davrandığından, yansıtılmayan, gizli tutulan konuları sezerek partnerine yaklaşmaya çalışır. O yüzden ne yaparsanız yapın ondan hiçbir şeyinizi gizlemeyin. Bu şekilde davrandığınız sürece kalbinde taht kurabilirsiniz. Her anlamda mutlu olmanızı sağlayabilir. Bir ilişki içinde sizinle birlikte hareket.

Akrep kadınına en uygun eş Balık ve Yengeç burcunda doğan erkeklerdir. Tek erkek felsefesine sahip olması başka bir erkek ile rekabet etmesorununu hafifletiyor. Sevdiği kişilere çok derin duygular besler ama başkalarına karşı çok soğuk ve kayıtsız görünür.

Akrep Kadını Nelerden Hoşlanır, Nelerden Hoşlanmaz?

Başkasının güzelliğinden ona bahsedilmesinden hoşlanmaz. Varlığının önemli olduğunu vurgulayın, her fırsatta güzel ve çekici olduğunun söylenilmesinden hoşlanır. Ne giyerse giysin mutlaka yakıştığını söyleyin, kendisine kompliman yapmayan erkekleri asla sevmez. Dikkate alınmasından ve her söylediğinin yapılmasından hoşnutluk duyar.

Partneri Onu Nasıl Etkileyebilir?

Erkeğinin kendisine bağımlı olmasını ve her konuda ona destek sunmasını ister. Yalanlara kanmaz, palavracılıktan hoşlanmaz. Tatil yapmayı, yemek ve içmeyi sever. Eğlenceye düşkündür, onu eğlendirmeye götürmeniz mutlu eder. Hediye olarak çeşitli kokular, iç çamaşırı, mum, şık kıyafetler tercih eder.

Nasıl Bir İlişki Yaşamaktan Hoşlanır?

İlişkisinde kararlıdır, asla verdiği sözlerden ya da vaatlerden kolayca vazgeçmez, amaçlarına ve inandığı temel değerlere sahip çıkar, sevdiği kişi için fedakarlık yapar. Hata yapmamak için söz dinler, kendisine yapılan hataları ise zor affeder, unutmaz. Eğer haklılık payı görmüyorsa tepki gösterir.

Sevdiğine Karşı Çok Yumuşaktır

Zor günlerde partnerini anlar, o yüzden partnerini zor duruma düşürmek için çaba sarf etmez, partneri için her işi yapmaya çalışır. Asla sevdiği kişileri yalnız bırakmaz, partnerine yapılan hatayı kendisine yapılmış gibi kabul eder. Tavırları partnere karşı yumuşaktır, sorunlarını açar, samimi bir hava içinde paylaşım yapar.

Kıskançtır, ilişkilerinde tahammülü çıkarları doğrultusunda vardır. İstediğini elde edinceye kadar her şeyi yapmaya çalışır. Gözü karadır. Elde ettiği şeylerin kıymetini zamanla anlamaz. Fazla ilgi ve değeri kaldırmaz. Bu nedenle ölçülü olmaya çalışmalısınız.

Konular :