ASTROLOJİ VE TAROT

Jüpiter Hayatınızı Nasıl Etkileyecek?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 22.06.2013

Jüpiter Hayatınızı Nasıl Etkileyecek

26 Haziran’da Yengeç burcuna ilerleyecek olan Jüpiter herkes için yeni gelişme yolları vaat ediyor. Jüpiter’in hayatınızın hangi alanlarına ne olanaklar getirdiğini anlamak için yükselen burçlara göre Uzman Astrolog Hakan R. Kırkoğlu'nun yorumlarını okuyabilirsiniz.

Jüpiter 1 Yıl Yengeç Burcunda Kalacak

Bu hafta Jüpiter bir yıl kalmak üzere yücelim halinde olacağı Yengeç burcuna ilerliyor. Jüpiter, İkizler’de düşük durumdaydı, bolca söz ve hareket getirdi ancak somut sonuçlar üretmedi. Yengeç burcundaki Jüpiter ise özellikle eve, aileye, güvenlik arayışına, milli konulara canlanma ve pozitif bir tutum getirmekte. Jüpiter bu burçtayken öğrenme, kendini geliştirme imkanları yanında kendimizi daha güvende hissedebileceğimiz destekler ve gelişme fırsatları bulabileceğiz. Jüpiter’in bu konumu aynı zamanda adalet, hukuk ve akademik çalışmalar açısından da daha verimli olabilir. Jüpiter’in hayatınızın hangi anlarına koruma, destek, genişleme ve yeni deneyim olanaklarını getirdiğini anlamak için özellikle yükselen burcunuza göre olan değerlendirmelere bakabilirsiniz.

Yükselen Boğalar İçin Yeni Ümitler Var

Yükselen Koçlar önümüzdeki bir yıl boyunca özellikle eve, aileye, yuva kurmaya yönelik konularda yeni fırsatlar bekliyor. Topraktan, gayrimenkulden, babadan ve aileden gelecek destekler sayesinde kendilerini daha güvende hissedebilecekler. Bu transit ev hayatına yenilenme ve genişleme vaat ediyor. Aileye yeni bireyler katılabileceği gibi yakın çevrenizden, köklerden, geçmişinizden daha büyük destekler alabilirsiniz. Evde ya da toprağa ait alanlarda yeni çalışma olanakları doğabilir. Eve ait yatırımlar bereket getirebilir. Evde hareketlilik ve eğitimin, yeni şeyler öğrenmenin hatta yabancıların yeri büyük olabilir. Yeni bir yere taşınma da pozitif bir atmosfer sunabilir.

Yükselen Boğalar için önümüzdeki bir yıl içinde özellikle zihinsel alanda, eğitim hayatında yeni imkanlar ve fırsatlar söz konusu. Özellikle eğitim hayatında olanlar açısından gelişme, büyüme ve fırsatları değerlendirme var. Yabancılarla daha fazla temas, yolculuklar, bolca hareket, anlaşmalar ve ortaklıklardan gelen fırsatlar dikkat çekebilir. Bu yeni dönemde yakın çevrenizde ve özellikle aileden gelen konularda destekler bulabilirsiniz. Kardeşlerle beraber ortaklaşa yatırımlar, mali imkanlar olabileceği gibi, sosyal konular, grup çalışmaları da verimli olabilir. Yeni ümitler ve zihninizi geliştirebileceğiniz olanaklar içindesiniz.

Yükselen İkizler Önümüzdeki Yıl Boyunca Bol Kazanç Elde Edecekler

Yükselen İkizler için önümüzdeki bir yıl boyunca kazançlarınızı artırabileceğiniz ve aynı zamanda başkalarından büyük destek alabileceğiniz olanaklar belirmekte.

Son bir yıldır zaten oldukça hareketli bir süreç yaşadınız ancak şimdi bunları daha somut hale getirebilirsiniz. Bu dönemde bütçenizi akılcı biçimde büyetebilirsiniz. Doğal olarak harcamalar da artabilir. Bu alanda biraz daha ölçülü olmaya bakın. Aileden gelen destekler var. Eşinizin, ortağınızın imkanları da size yeni olanaklar tanıyabilir. İş hayatından gelen fırsatları iyi değerlendirerek birikimlerinizi, yatırımlarınızı artırabilirsiniz. Yabancılar, akademik konulardan da destek bulabilirsiniz.

Yükselen Yengeçlere ise Önümüzdeki Dönem Bolca İş Yükü Var

Yükselen Yengeçler için kuşkusuz önümüzdeki bir yıl yepyeni bir deneyim döngüsü, kendine güven ve ilerleme getirmekte. Zenginleşmeyi anlatan Jüpiter yükselen burcunuzda ilerlerken kişiliğinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Yeni ufuklar, yeni yerler, yeni insanlar ve yolculuklardan, yabancılardan doğan imkanlar söz konusu olacak. Maddi ve manevi yönden zenginleşiyorsunuz. Kendinize olan güveninizin artması ile atacağınız adımlar sayesinde gerek iş hayatınızı, gerekse düşünce dünyanızı genişletebilirsiniz. Bu dönemde ailevi konularla ilgili olumlu haberler söz konusu. Sağlığınıza ilişkin konuları daha akılcı biçimde değerlendirmelisiniz. Bu süreç bolca iş yükü ve verimli çalışmalar da getirmekte.

Yükselen Aslanlar Geçmiş Yüklerinden Arınacak

Yükselen Aslanlar için önümüzdeki bir yıl özellikle geçmiş yüklerden kurtulma, duygusal arınma, temizlenme ve kendilerini yeni bir döngüye hazırlama açısından büyük bir önem taşıyor. Bu süreç maddi açıdan ziyade sizi duygusal açıdan bağlayan koşulları olumlu yöne çevirme konusunda büyük bir güç kazandırmakta. Kendi iç dünyanıza dönerek rahatlayabilecek ve endişelerden kurtulabileceksiniz. Aynı zamanda sebebini bilmediğiniz koşullardan dolayı aniden çıkacak fırsatlarla da korunma altında olacaksınız. Çocuklarla ilgili konular, aileye ait durumlar, miras, ortaklaşa imkanlar bu süreçte daha fazla gündeminize taşınabilir.

Yükselen Başaklar İçin Yeni Dönemde Yepyeni Umutlar ve Beklentiler Söz Konusu

Yükselen Başaklar için önümüzdeki bir yılda özellikle ailevi konuları ilgilendiren yeni umutlar ve beklentiler ortaya çıkmakta. Bu süreçte içindi ailenizin ya da duygusal bağlarla ilgili olduğunuz kişilerin getirdiği olumlu beklentiler içinde olabilirsiniz. İçerisinde olduğunuz gruplar, sosyal konular daha çok şey öğrenme ve düşüncelerinizi zenginleştirme imkanı getirecek. Arkadaşlardan, gruplardan, derneklerden gelen destekler de mümkün. Aynı zamanda mesleğinizde beraber olduğunuz kişilerden, örgütlerden de yardım alabilirsiniz. Grup çalışmalarında yabancıların etkisi gündeme gelebilir. Özellikle topraktan, gayrimenkulden ve anlaşmalardan kaynaklanan maddi ve manevi kazançlarınız olabilir.

Yükselen Teraziler Mesleki Alanda İlerleyecek

Yükselen Teraziler açısından önümüzdeki bir yıl başarılı çalışmalar, daha fazla dikkat çekebileceğiniz sosyal olanaklar ve ünlenme getirmekte.

Jüpiter, Yengeç burcundayken evlilik yapacaksanız, bu sizi daha zengin kılacak bir deneyim olacaktır. Aynı zamanda bu dönemde mesleğinizde ve sosyal yaşamda daha çok sivrilebilir, dikkat çekebilirsiniz. Ailevi olanaklar da size büyüme, zenginleşme ve sosyal statünüzde ilerleme getireceksiniz. Bu süreçte ortaya çıkan fırsatlar içinde eğitsel konular, anlaşmalar, kardeşlerle ilgili konuların yanında, iş hayatında göstereceğiniz çabanın da büyük bir rolü olabilir. Genel olarak bu transit, mesleki alanda ve sosyal statünüzde ilerleme sağlayacak, tabii fırsatları değerlendirirseniz.

Yükselen Akrepler İçin Fikir Dünyasını Zenginleştirecek Güzel İmkanlar Var

Yükselen Akrepler için önümüzdeki bir yıl özellikle kendini geliştirmek, ufukları genişletmek ve fikir dünyasını zenginleştirmek için güzel imkanlar sunuyor. Bu süreçte yabancılarla ilgili konular, yolculuklar son derece destekleyici ve koruyucu olabilir. Başkalarından edindiğiniz bilgi ve tecrübelere dayanarak dünyanızı, bakış açınızı geliştirebileceksiniz. Dolayısıyla bu dönemde akademik konular, medyaya ait uğraşlar ve yeni beceriler sizi daha tanınır hale getirebilir. Benzer şekilde hukuki konularda da başarılı sonuçlar olabilir. Bu fırsatlar özellikle iş hayatındaki riskli işlere, parasal konulara, yatırımlara, harcamalara ve aynı zamanda yaratıcılık getiren konulara da yansıyabilir. Çocuklarla ilgili konular da pozitif yönde destekleniyor olacak.

Yükselen Yaylar İçin Fırsatlar Başkasında Bağlı Olarak Gelişecek

Yükselen Yaylar için önümüzdeki bir yıl fırsatlar açısından daha çok başkalarına bağlı koşulların önem kazandığı bir sürece işaret etmekte. Bu süreçte miras, ailevi konular, eşten ya da ortaklı işlerden kaynaklanabilecek fırsatlar elde edebilirsiniz. Bazı endişeler ve huzursuzluklar da mümkün. Ancak yine de başkalarından destek bulabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ailevi konular krizli olsa da, kazançlar da sunuyor. Bu arada yabancılarla ilgili işler, yatırımlar da gündeminize daha sık gelebilir. Bu bir yıl boyunca gerek kişisel konularda, gerekse ailevi alanda başkalarından gelen fırsatları iyi okumak, anlamak durumundasınız.

Yükselen Oğlaklar Fırsatları Olumlu Bir Şekilde Değerlendirebilecekler

Yükselen Oğlaklar için önümüzdeki bir yıl fırsatların büyüdüğü ve özellikle kariyer, meslek konuları açısından daha hareketli bir sürece girildiğinin işaretlerini de beraberinde getirecek.

Bu süreçte yapacağınız anlaşmalar, ortaklıklar yepyeni olasılıklar anlamına gelmekte. Yabancılarla işbirliği ve atılacak imzalar yeni kapıların açılmasına neden olabilir. Aynı zamanda bir yıl boyunca evlilikler de daha pozitif koşullar ve ailevi destekler getirmekte. Kısaca bu dönemde imkanların, fırsatların daha çok ilişkilerden kaynaklanacağı görülmekte. Bu nedenle ilişkilerinizi geliştirmelisiniz. Anlaşmalar, kontratlar, kardeşlerle ilgili gelişmeler de bu açıdan önemli olabilir.

Çocuk Sahibi Olmak Yükselen Balıklara Mutluluk Getirebilir

Yükselen Sakalar için Jüpiter’in Yengeç burcuna girmesi bolca çalışma, iş ve gayret anlamına gelmekte. Çok işiniz olabilir.

İş hayatınızda, uğraşlarınızda yabancıların ya da eğitimin, yolculukların da payı artabilir. Boş durmayacaksınız ve sürekli bir eğitim, hazırlık içerisinde olacaksınız. Dolayısıyla bu bir yıl süreç içerisinde daha çok hizmet ederek çok şey öğrenebilirsiniz. İş ortamında yabancılar olabileceği gibi yeni fırsatlar da olabilir. Bu arada sağlığınıza daha çok özen gösterebileceksiniz. Gruplar, sosyal konular, arkadaşlıklar ve maddi gelirler bu hizmet ve çalışma ortamındaki konularla yakından ilgili olacak gibi görünüyor.

Yükselen Balıkların Aşk Hayatında Sevinçli Gelişmeler Var

Yükselen Balıklar için önümüzdeki bir yol özellikle aşk hayatında sevinçli gelişmeler, keyif veren konular açısından çok güzel şeyler vaat ediyor. Aşk ve yaratıcılık evinize ilerleyen Jüpiter rahatlama, gevşeme, hayattan keyif alma ve bolca eğlence getirmekte. Aşkta pozitif gelişmeler var. Bu alanda tanımadığınız yabancıların ya da eğitsel bir konunun etkisi fazla olabilir. Bu yıl çocuk sahibi olmak size büyük bir mutluluk getirebilir. Kuşkusuz harcamalarınızın arttığı bir dönemdesiniz ancak riskli yatırımlar dikkatli olunursa kazançlı sonuçlar da üretebilir. Sanatsal alanda çalışanlar kendilerini daha iyi ifade ederlerken, ödüllendirilebilirler. Kısaca Jüpiter’in bu transiti hayatınıza neşe, canlılık ve pozitif titreşimler sunmakta, iyi değerlendirmeye bakın.

Milliyet

Konular :