ASTROLOJİ VE TAROT

Kararsız İkizler Kadınına Nasıl Davranmalı?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.08.2013

Kararsız İkizler Kadınına Nasıl Davranmalı

Ah, İkizler burcu kadınları! Kim onların cazibesine karşı koyabilir ki! İkizler burcu kadınları zeki olurlar, sabırlı, azimli, kararlı ve hırslıdır bu kadınlar. Eğer İkizler kadınının partneri, Terazi ya da Kova burcundansa, ona nasıl davranacağını içgüdüsüyle biliyordur. Değilse, bu önerilerimizi mutlaka okumalı!

En Erişilmez Erkeği Bile Elde Edebilecek Bir Yapısı Vardır

İkizler burcu kadını hareketli, canlı, enerjik, şefkatli ve çekici bir tiptir. Tıpkı bu burcun erkeği gibi onu da anlamak kolay değildir, çünkü çift karakterli olmak gibi bir özelliği vardır, yani günü gününe, anı anına uymaz. Zekâ ve hareket yıldızı Merkür'ün idare ettiği bu kadın çok zeki ve entelektüeldir.

İkizler kadınının en belirgin özelliği kararsızlığıdır. Bir kadın olarak bu onun hem gücü hem de zayıflığıdır. Değişiklik onun için yaşam suyudur. Ama bu suyu özümleyebilmek için azimli olmanız gerekebilir. Partnerinin her zaman onun yanında olduğundan emin olmalıdır. Üstün zekâsı, tatlı sözleri, zarif tavırları ve neşesi sayesinde en erişilmez sanılan erkekleri bile kendine bağlayıp peşinden koşturabilir.

İkizler kadınının partneri akıllıysa, onun enerjinizi çevresine saçma eğilimine çara bulmak için bunu bir ihtar saymalı! İkizler kadınını aynı anda iki işi birden yapmaya teşvik etmelisiniz; böylece değişiklik tutkusunu tatmin etmiş olursunuz.

Hırslı ve kararlıdırlar. Bağımsızlığına çok düşkün olduğu için de evde oturup ailesiyle yetinecek bir kadın değildir. Meslek hayatında başarılı olmayı çok önemser. İnanılmaz cazibesinden söz etmiştik daha önce.

Can Sıkan Erkekler Hiç Hoşlanmazlar

Toplum içinde çok sevilen, beğenilen bu kadın o kadar güçlü ve enerjiktir ki aynı anda hem iş hayatında yükselmeyi başarabilir hem de ailesine zaman ayırmayı... Çocuklarına da düşkün olurlar. Sadece bir tür İkizler kadınının, doğum anında, yükselen burcunda Venüs veya Ay'ın etkisi varsa çocuklarla ilişkileri iyi değildir.

Coşkulu. Işıl ışıl bir güzelliği var. Her yerde ve her durumda dikkat çekiyor. Meraklı. İlgi uyandırmayı beceriyor. Her konuda söyleyecek birkaç çift sözü var. Telefonda uzun uzun konuşmaya bayılır. Çünkü sonuç olarak o iletişim burcunun bir üyesidir. Aynı yerde uzun süre oturamaz. Odadan odaya, koltuktan koltuğa geçer. Bu arada bu özellikleri hayatının her alanına bir biçimde taşımayı da ihmal etmez. Binbir tane arkadaşı, bir sürü ahbabı vardır.

Aşık Olur veGeneldeHemen Evlenir

Canını sıkacak hiçbir erkeğe tahammül edemez. Sıkıcı bir erkekle birlikteyken kendini kafese tıkılmış bir kuş gibi hisseder ve fırsatını bulduğu anda uçar gider.

Ayrıca bağımsızlıklarına son derece düşkün olurlar. İkizler kadını zevk alabileceği bir işte mutlu olur ve yükselmeyi hedefler. Onun sadece kendisinden bekleneni yaparak tatmin olamayacağı kesindir. Yapmak istediği işe de hayatının erkeğine de çok genç yaşta karar verir. Yıllar süren sancılı ilişkilerin kadını değildir. Âşık olur çarçabuk evlenir.

Evliliği uzun sürmezse bunun tek sebebi kadının bağımsızlık arzusuna ket vurmaya kararlı bir erkeğe rastlamış olmasıdır. İkizler kadını evlilikte kendisine rakip değil, eş aramaktadır çünkü. Evlilik onun için biraz da arkadaşlık, dostluk demektir. Cazibeli bir kadındır İkizler kadını.

İkizler burcu erkeğinin aksine paraya da büyük önem verir. Ancak İkizler kadını genellikle kendi kazandığı parayı harcamayı sever. Bir erkeği tâbi olmak ona göre sayılmaz. Para ya da başka bir sebeple evlenen İkizler kadınına zor rastlarsınız.

İkizler Kadınından Hoşlanıyorsanız Bunlara Dikkat!

Teknolojiden de, sanattan da, politikadan da, spordan da anlayın. Bu konularda her türlü tartışmadan alnınızın akıyla çıkacak kadar bilgili olun. Şehrin tüm gizli köşelerini avucunuzun içi gibi bilin. Hangi kafede en iyi cappuccino'lar yapılır, hangi barda harika frozen margarita'lar yaratırlar, öğrenin. Şehrin kitapçılarını avucunuzun içi gibi keşfedin. Spor müsabakalarını izleyin. Oy verin. Düşünceli olun. Yeni bir laptop'a ihtiyacı olduğunda onunla dolaşıp ihtiyaçlarına en uygun olanını seçin. Bilgisayarı bozulduğunda ya iyi bir tamirci bulun ya da daha iyisi, tamir işini siz üstlenin. Emin olun, biraz uğraşsa sizden daha iyi bir teknik insan olur ama sizin onun için çaba göstermenize de bayılıyordur.

Kendine Güvenli ve Bağımsız Olduğunu Unutmayın!

Diyelim ki onu elde etmeyi başardınız, bundan sonrası sizin için kolay demeyi isterdik ama işin aslı hiç de öyle değil. İkizler kadınıyla birlikte olan bir erkeğin hayatının her günü sınav sayılır. Sadakatinizi, kişiliğinizi, güvenilirliğinizi sürekli olarak kanıtlamak ve onun aşkını canlı tutmak zorundasınız. Bir de onun kendine güvenli bağımsız bir tip olduğunu hiç aklınızdan çıkarmayın. Destek olun, işini engellemeyin. başarılarını alkışlayın. Ve tabii ki onu çok sevin. Bütün kadınlar bunu ister ama İkizler kadınları buna âşık olur.

Konular :