ASTROLOJİ VE TAROT

Mars ve Satürn Karşılaşmasında Neler Olacak?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 29.04.2013

Mars ve Satürn Karşılaşmasında Neler Olacak

Uzman Astrolog Hakan R. Kırkoğlu'nun 29 Nisan-5 Mayıs haftasına ilişkin astrolojik yorumunu mutlaka okuyun.

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu hafta belirli konularda daha sakin ve sabırlı olmaya bakmalısınız. Parasal konular ve iş hayatınıza ait gelişmeleri dikkatli takip etmek gerekebilir. Bu dönemde yeni imkanlar ve gelirler elde etmek için çok büyük bir çaba içerisinde olabilirsiniz. Ancak bazı engellerin ya da gecikmelerin de söz konusu olabileceği görülüyor. Harcamalarınızı kontrol etmek, birikimlerinizi korumak durumundasınız. Bu dönemde, uzaklarla ilgili konular, yabancılar ve yolculuklar ilgili konular, medyaya, eğitime ait konular da daha çok ilginizi çekebilir.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Mars sizi her zamankinden daha güçlü, ısrarcı ve mücadeleci kılıyor. Tek başına adım atma konusunda kararlısınız. Ancak engeller ya da gecikmeler de var. Bu nedenle, aşırı ısrar ya da çatışmacı bir tutum yarar yerine zarar getirebilir. Yüksek stres bedeninizi yıpratabilir. Kazalara karşı önlemci olunmalı. Bu dönemde ortaklaşa konular, borçlar ve alacaklar, ya da duygusal açıdan başkalarına bağlı kaldığınız konular yüzünden kendinizi yıpratmamaya bakın. Korkularınızı aşmaya çalışın.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bugünlerde gündeminizi tek başına yürütmeniz pek kolay olmayabilir. Değişik nedenler ve elde olmayan koşullar yüzünden huzursuzluklar gündeme gelebilir. Böyle bir dönemde, özellikle güven ve istikrar aradığınız konularda daha sabırlı, hatta kabullenici olmaya özen gösterin. Gizli kalan konular, fısıltılar, dedikodular sizi yıpratmasın. İçinde bulunduğunuz dönemde, tek başına harekete geçmek pek kolay değil, yakın beraberlikler, ortaklıklar ve anlaşmalar bağlayıcı olabiliyor. Evlilik ve anlaşmalarda karşıt durumlarla uğraşabilirsiniz.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu dönemde Boğa burcunda ilerleyen Güneş ve Mars gelecek yönündeki beklentilerinizi, umut ve isteklerinizi harekete geçiriyor. Parasal açıdan önem verdiğiniz konular ve güvenlik ihtiyacı öne çıkarken, toprağa ya da elle tutulur sonuçlara daha çok eğiliyorsunuz. Ancak böyle bir dönemde harcamaları dengelemek ve ekonomik durumunuzu sağlamlaştırmak biraz yorucu olabilir. Ayrıca gruplar, arkadaşlıklar açısından da hareketli bir tempo var. Bu günlerde sıkı çalışmak ve eğitsel konular için daha fazla gayret göstermek durumdasınız.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu dönemde kariyer evinizdeki yoğunluk sizi iş hayatında ve tüm hedeflerinizde daha mücadeleci, kararlı ve inatçı kılıyor. Özellikle parasal hedefleriniz yönünde daha iddialısınız ancak böyle bir dönemde esneklik göstermek ve sizi çatışmaya yönelten durumlar karşısında daha akılcı ve esnek bir tutum izlemeniz gerekir. İş hayatında yoğun bir mücadele hatta çekişme görülmekte. Hedefleriniz yönünde soğukkanlı olursanız, başarıya daha yakın olabilirsiniz. Ayrıca bugünlerde yaratıcı konular, aşkta keyif getiren koşullar da var.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu hafta karşı karşıya gelen Mars ve Satürn özellikle iletişim, yolculuklar ve düşüncelerinizi ortaya koyduğunuz konularda daha bilinçli olunmaya işaret etmekte. Mars’ın konumu gerek iş hayatında yabancılarla ilgili konularda, gerekse inanç ve fikirleriniz doğrultusunda daha esnek ve mantıklı olmayı gerektirmekte. Zihninizi serbest bırakmaya, bir ölçüde gevşemeye bakın. Medyaya, eğitime ya da yurtdışına ait konular yüzünden kararlılık gösterebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde ev hayatınızı ve ailevi konuları gündeme getiren olaylar yaşanabilir.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu dönemde Boğa burcunda ilerleyen gezegenler maddi koşullarınıza, ortaklı işlere ve yatırımlara daha çok eğilebileceğinizi anlatmakta. Eşinizin, ortağınızın konuları ile daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Krediler, finansal koşullar üzerinde dikkatli olmak gereği var. Alacaklarınız varsa bu dönemde geri almak için bazı gecikmeler, engeller ortaya çıkabilir. Gereksiz endişelere yönelmemelisiniz. Bu dönemde yakın çevrenizde de çok hareketlilik söz konusu. Konuşmalar, yazışmalar, yolculuklar sizi hareketli kılmakta.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bir dizi ilginç olay bu dönemde sizi daha farklı bir tavır almaya yöneltmekte. Yaklaşık altı aydır süregelen koşulların değiştiğini görebilirsiniz. Bu süre içinde sizi meşgul eden koşullardan sıyrılırken, ilişkilerinize daha çok özen göstermelisiniz. Pek çok açıdan ektiklerinizi biçtiğiniz bir dönemdesiniz. Bu koşullarda tek başına hareket pek kolay değil. İlişkiler, arkadaşlıklar daha fazla çaba gerektiriyor. Evlilik ve ortaklıklar sizi daha çok yorabilir. Ayrıca bu dönemde gelirlerinizi, desteklerinizi arttırmak için yeni olanaklar bulabilirsiniz.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu dönemde kişisel açıdan sizi ilgilendiren konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Kendinizle ilgilenmek, kendinize yönelmek faydalı olacak. Sağlık ve bedene ait konulara da odaklanmak söz konusu olabilir. Bu dönemde Boğa burcundaki birikim sizi iş hayatınız ve yapılması gereken görevler açısından oldukça meşgul etmekte. Ancak yorucu durumlar ve hizmet etmenizi gerektiren uğraşlar da olabilir. Aşırı zevkler sağlığınızla ilgili konuları strese sokabileceği için beslenmenize daha bilinçli yaklaşmaya bakın. Kişisel öncelikleriniz önemli.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu dönemde Boğa burcunda ilerleyen gezegenler sizi daha arzulu, yaratıcı ve kişisel konularda daha girişken kılıyor. Aşk hayatında ve zevklerin söz konusu olduğu alanlarda daha aktif ve heyecanlı olabilirsiniz. Ancak bu konularda abartıya gitmek çatışma ve engellenmelere yol açabilir. Ayrıca bu dönemde gelecek beklentileriniz yönünde aşırı gerçekçi bir bakış açısı sizi gereğinden fazla katılaştırabiliyor. Gevşemeye, hayattan keyif almaya bakın. Bazı elde olmayan nedenler, kabullenme ya da beklemede kalma getirmekte.

Saka (Kova) Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bu dönemde daha kontrollü ve gerçekçi olmanız gereken bir dönemdesiniz. Boğa burcundaki gezegenler özellikle yapılması gereken çok iş olduğunu ve gücünüzü iyi kullanmak için kararlılık gerektiğini anlatmakta. Eve ve ailenize ait konular, yerleşime ve toprağa ait uğraşlar sizi bu dönemde daha çok meşgul edebilir. Önceliklerinizi iyi belirleyerek pek çok konuda önemli adımlar atabilirsiniz. Bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu. Bu arada yakın çevreden gelen olumlu haberler, yazışmalar sizi daha pozitif kılacak.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu dönemde Boğa burcundaki hareketlilik sizi yakın çevrenizde ve düşünce dünyanızda daha hareketli ve aktif kılmakta. Yazışmalar, görüşmeler, anlaşmalar özellikle parasal konularda sizi oldukça meşgul kılabilir. İşe ait görüşmeler, ziyaretler içerisinde olabilirsiniz. Düşüncelerinizi somut ve yaratıcı biçimde ortaya koyma imkanına sahipsiniz. Ancak bu arada parasal ya da güven kaynaklı konular sizi anlaşmalarınız yoluyla test edebilir. Bu dönemde iş hayatında yapabileceğiniz çok şey var. Mesleki konularda dikkat çekebilirsiniz.

Gezegenlerin işaret ettiklerini daha iyi yorumlayabilmeniz için yükselen burcunuzu da mutlaka okuyun.

Konular :