ASTROLOJİ VE TAROT

Romantik Boğa Kadınını Kendinize Aşık Etmenin Yolları

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.08.2013

Romantik Boğa Kadınını Kendinize Aşık Etmenin Yolları

Boğa kadınının, sessiz ve rahat bir yapısı vardır. Ama zorlandıklarında anında dik kafalı olur ve gözü hiçbir şeyi görmez. Bu yüzden partneri onu zorlamazsa çok daha iyi olur.

Isrardan Hiç Hoşlanmaz

Boğa sıcak, müşfik bir burçtur. Venüs, onu etkileyen bir faktör olarak çekiciliğine büyük katkıda bulunur. Aşka gelince, Boğa kadını ile ilişkide birtakım güçlüklerle karşılaşırsınız. İnatçılığa varan ısrarlardan, uyumsuzluğa kadar uzanan tutuculuktan, sonu kavgacılığa dayanan aşırı arzulardan nefret eder.

Değer Göreceği Bir Partner İster

Boğa kadını istediklerine hep olumlu cevap veren, huyuna giden bir sevgiliyle birlikte olmak ister. Aksi davranan bir partnerle ilişki düşünmez ve ona zaman ayırmaya çalışmaz. Değer göreceği, söylemlerini ciddiye alacağı bir partnere önem verir. Bu özellikleri yerine getiren bir partnerle ilişkisinde kendisini rahat hissedeceğinden o kişiden asla uzaklaşmaya çalışmayacaktır.

Boğan Kadını Entelektüel ve Romantiktir

Boğa kadını her tür konfor ve lüksten çok zevk alır. Evliliğini, çocuklarını ve evle ilgili olan her şeyi sever. Aynı zamanda çok da duyguludur. Partneri onun bu yoğun duygularını karşılamalıdır. Boğa kadınını mutlu etmek ve ondan sevgi görmek istiyorsanız, romantik bir düğün töreninden sonra; ona rahat ve konforlu bir ev, kollarına da bir bebek vermelisiniz.

Maddi değeri olan hediyeleri sever. Romantizme önem verir ve romantik anlar yaşamaktan hoşnut olur. Mum ışığında yemek yemeyi ve müzik dinlemeyi sever, sanatsal ve kültürel aktivitelerle ilgilenmek hoşuna gider.

Boğa Kadını İlişkide Nelerden Hoşlanmaz?

Doğa gereği verdiği sözlerden, kararlardan kolay dönmeyen ve bildiğini yapmaya çalışan bir yönü vardır. Bu yüzden verdiği kararları etkilemeye çalışmayan ve yaşam biçiminden uzaklaşmasını istemeyen bir partnerin yanında bulunmasını arzular. Yoksa tartışma yaşayabilir ve yaşadığı birlikteliği uzun sürdürmeden bitirebilir.

Partnerinin huzur veren ve romantik paylaşımlara zemin hazırlayan, damak zevkine düşkün ve lüks yerlerde yemek yemeyi seven bir yanının olmasını bekler.

Cimri Erkeklerden Hiç Ama Hiç Hoşlanmaz!

Sevmediği konularla ilgili espri yapılmasından hoşlanmaz ve yapılmasına izin vermez. Önce karşısındaki kişiyi tartar ondan sonra onunla aynı zevkleri paylaşıp paylaşmadığına bakar. O öncelikli olarak kendi tercihlerini öne alır ve aldırır. Ancak bu durum sevdiği ya da sevmediği konuların değişmesini sağlamaz. Olanaklarını esirgeyen bir partnerden hoşlanmaz. Kendi bakış açısına göre ihmalkâr olan, sürekli sorun çıkaran, hep kendini düşünen bir partnere tahammül etmesi zordur.

Boğa burcu kadını sevdiği partneri için her şeyi yapar, uyumlu olmaya çalışır. Anlaşamayacağına inandığı partneriyle ilişkisini sürdürmez, mutlu olduğu bir ilişkide ise rahat ve huzurlu olur. Macera yaşamak için zamanını boşa harcamaz, güzel ve hoş zamanlar geçirmeyi sever, partnerine ciddi ve olgun yaklaşır.

İlişkisinde olabildiğince duygu ve mantığı bir arada yürütür. Duygularının etkisiyle hareket etmemeye çalışır. Birlikte olduğu ve sevdiği kişiye fedakar davranır, bağlı kalır, bolca vakit ayırıp yanında olur. İlişki boyunca düzgün ve mutlu bir ilişkinin yürümesi için elinden geleni yapar. Eğer verdiği emeğin geri dönmediğini görürse duygularından arınacak kadar iradeli davranabilir.

Yengeç burcuyla yaşayacağınız ilişki uzun süreli olarak geleceğe taşınabilir. Sizin verdiğiniz değerin karşılığını istemeniz ve sevgiye önem göstermeniz yengeç burcu tarafından olumlu bir şekilde size geri dönecektir. O yüzden yengeç burcundan biriyle geliştireceğiniz ilişki, duygu ve düşünce açısından uyumu, ilişkinin güzel sonuçlar doğurmasını, uzun süreli bir ilişkinin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Yay burcundan biri ile macera yaşayabilir; çünkü isteklerine yakın durması söz konusudur. Yay burcuyla yaşayacağı ilişkide uyum sorunu yaşamaz. Maceralı günler geçirme isteğine yay burcunun olumlu cevap vermesi, mutlu olmasını ve eğlenceli bir ilişkinin yaşamasını sağlar.

Cinsel anlamda en ideal partneri İkizler burcudur. İkizler burcuyla cinsel yönden aradığı her şeyi bulabilir ve cinsel anlamda güzel bir ilişki yaşayabilir.

Konular :