ASTROLOJİ VE TAROT

Salı Günündeki Ay Tutulması Sizi Nasıl Etkileyecek?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 14.04.2014

Sali Gunundeki Ay Tutulması Sizi Nasil Etkileyecek

Bu hafta Koç-Terazi eksenindeki Ay tutulması sizi nasıl etkileyecek öğrenmeye ne dersiniz? İşte Uzman Astrolog Hakan R. Kırkoğlu'ndan haftaya dair yorumlar.

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu hafta Terazi burcundaki Ay tutulması bir süredir biriken streslere açılımlar, boşalımlar getiriyor. Sabırlı ve soğukkanlı olmanız gereken günlerdesiniz. Evlilik hayatında ve ortaklaşa konularda yeni bir bakış açısı kazanıyorsunuz. Bazı beklentilerinizi de gözden geçirebilirsiniz. Yine bu dönemde eve ve ailenize yönelik işlerde daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu dönemde kişisel girişimleriniz ve düşüncelerinizde son derece girişkensiniz. Ancak düşüncesizce hareket etmemeli ve bir yandan da diplomatik olmaya bakmalısınız.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugünlerde olayların gidişatını kontrol etmeniz pek kolay olmayabilir. Salı günü gerçekleşecek olan Ay tutulması uğraşılması gereken durumlara işaret etmekte. Bu dönemde evdeki düzene ait konular, sağlık ve iş koşullarına daha çok özen göstermeniz gerekebilir. Bu arada düşünmeden yapılan hareketler, riskli durumlar parasal açıdan huzursuzluk getirebilir. Neyse ki sosyal alanda ve arkadaşlıklar açısından güzel destekler ve uyumlar var. Yakın çevrenizden ve ailenizden olumlu haberler alabilir, sevinebilirsiniz.


İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu hafta Koç-Terazi eksenindeki Ay tutulması gelecek yönündeki umutlarınızı hareketlendiriyor. Bu arada bazı beklentilerinizi gözden geçirmelisiniz. Aşk hayatınızda, çocuklarla ilgili konularda, genel olarak yaratıcı alanda hareketli olacağınız günlerdesiniz. İlişkilerinizde eski tartışmalara, huzursuzluklara son vermeye bakın. Aşk hayatında kimi zaman çift durumlar ya da farklı yaklaşımlar stres yaratabiliyor. Ayrıca bu dönemde kazançlarınızla ilgili olumlu gelişmeler ve evden, aileden gelebilecek destekler de var.

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Salı günü gerçekleşecek Ay tutulması sizi oldukça hareketlendirecek ve yeni bir tutum edinmenize yol açabilecek. Bu dönemde hem ev hem de iş cephesinde daha soğukkanlı ve daha az duygusal davranmaya dikkat edin. Eve, ailenize ait konular, yerleşim ya da toprağa ait yatırımlar sık sık gündeme gelebilir. Aynı anda birden fazla uğraş içerisinde olabilirsiniz. Kişisel girişimlerinizde başarılı olacaksınız. Şans da sizden yana ancak işte ve duygusal konularda daha dengeli ve diplomatik olmaya gayret etmelisiniz. Yeni şeyler keşfedebilirsiniz.

Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

15’inde Terazi burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması bu dönemde gerek yakın, gerekse uzak çevrenizdeki gelişmelere canlılık getiriyor. Alacağınız haberler ziyaretlere, görüşmelere ve anlaşmalara neden olabilir. Zihinsel açıdan canlısınız ancak sözlerinizi, düşüncelerinizi dengelemeyi unutmayın. Görüş ve inançlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Bu dönemde düşünce dünyanızı uyaran, sizi uyandıran, yeni şeyler keşfetmenize neden olabilecek çok şey var. Ancak ailevi konularda, duygusal alanda bazı fedakarlıklar, kabullenmeler de olabilir.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu dönemde iş ve para ile ilgili anlaşmalara, ilişkilere odaklanmak söz konusu olabilir. Sizi oyalayan, krize sokan ya da huzursuz eden durumlar hakkında yeni bir tutum geliştirmeniz ve yeniden düşünmeniz gerekebilir. Ancak olumsuz düşüncelerden, endişelerden uzaklaşacaksınız. 15’indeki Ay tutulması para durumunuza, gelirlerinize bazı dalgalanmalar, değişiklikler getirebilir. Ayrıca bu dönemde gelecekle ilgili beklentilerinizde olumlu durumlar da var. Ailenizi ilgilendiren bir konu, duygusal açıdan pozitif kılan imkanlar söz konusu.

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu Salı günü burcunuzda gerçekleşen Ay tutulması sizi duygusal açıdan daha hassas ve tepkisel hale getiriyor. Tutulmalar aynı zamanda farkındalık zamanlarıdır. Bu dönemde kendinizle ve ilişkilerinizle ilgili konularda önemli dersler ve anlayışlar içindesiniz. Süregelen bir durum içerisinde tek yönlü karar vermeniz zor olsa da, kendi duygu ve düşüncelerinizi belirgin kılabilirsiniz. Yine bu dönemde ailenize ilişkin gelişmeler, hem ailenizi hem de işinizi etkileyen yeni durumlar da var. Bu yeni gelişmeler içinde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu hafta Terazi burcunda gerçekleşen Ay tutulması bir süredir devam eden ilişkiler ve ortaklı konularda yeniden düşünmenize ve karar vermenize yol açabilir. Tam olarak ortaya çıkmamış durumlar, gizli kalan şeylere dikkat etmelisiniz. İyi niyetli olsanız dahi bu koşullar sorunlara, huzursuzluklara yol açabiliyor. Yine bu dönemde sağlık, iş ortamındaki gelişmeler açısından hareketlendirici olabilir. Neyse ki uzaklardan gelebilecek haberler ve size destek veren ailevi imkanlar da var. Bugünlerde fedakarlık edilmesi gereken durumlar, bitişler yaşanabilir.

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu hafta 15’inde Terazi burcundaki tutulma sizi geleceğe yönelik beklentileriniz ve sevdiğiniz konular arasında bazı seçimler yapmaya zorlayabilir. Yeni gelişmelerden fırsatlar elde edebileceğiniz günlerdesiniz. Aşkta, keyif veren konularda, çocuklarla ilgili durumlar içinde olumlu beklentiler de var. Ancak içerisinde bulunduğunuz gruplar, arkadaşlıklar ve sosyal konularla ilgili aşırı bir hassasiyet ya da duyarlı olmanız gereken koşullar ortaya çıkabilir. Bu dönemde içerisinde ailenin de olduğu ortaklı durumlar, miras gibi işler öne çıkabilir.

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu hafta 15’inde Terazi burcunda gerçekleşen Ay tutulması sizi özellikle harekete geçiriyor. Bir süredir devam eden ortaklı işler, evlilik ya da iş ortaklıklarında karar verme anına gelmiş olabilirsiniz. Ancak Aralık ayından beri devam eden bu huzursuzluklar içinde soğukkanlılığınızı korumaya bakın. İş hayatındaki hedeflerinizi yenilemek durumunda olabilirsiniz. Başkalarından tam olarak destek mümkün olmasa da bu alanda yeni imkanlar da var. Kötümserliğe kapılmamalısınız. Başkalarının görüşlerinde de yararlanabileceksiniz.

Kova (Saka) Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bu hafta 15’inde Terazi burcundaki tutulma size canlılık ve yaratıcılık sunuyor. Süregelen koşulları daha iyi değerlendirebileceğiniz seçimler içindesiniz. Bir yandan yakın çevrenizde hareketlenme, ziyaretler, konuşma ve görüşmeler, diğer yandan uzaklarla bağlantılar, yolculuklar hatta medyaya ait adımlar dikkat çekici olabilir. Bu dönemde iş ve çalışma koşullarınıza destek verecek kişilerle karşılaşmanız da mümkün. Sizinle birlikte çalışanlardan yardımlar alabilirsiniz. Bazı yorgunluklar olsa da, yeni deneyimlere açık bir dönemdesiniz.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Venüs size daha olumlu koşullar ve hayattan zevk alabileceğiniz fırsatlar getirmeye devam etmekte. Salı günü Terazi burcunda gerçekleşecek Ay tutulması ise özellikle finansal durumunuza, iş ve para konularına vurgu yapmakta. Ortaklı durumlar bazı krizlere, huzursuzluklara yol açsa da, bu alanda önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Aynı zamanda sizi ailevi konularda pozitif kılabilecek, sevindiren koşullar da var. Yine bu dönemde duygusal açıdan daha tutkulu ve enerjik olduğunuz beraberlikler içinde olabilirsiniz.

Milliyet

Konular :