ASTROLOJİ VE TAROT

Sevgi Arsızı Yengeç Kadına Nasıl Davranmalı?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 09.08.2013

Sevgi Arsızı Yengeç Kadına Nasıl Davranmalı

Yengeç burcu kadınları,yeni deneylere her an hazırdır. Partnerleri eğer zekiyse, onların kafalarını ve zamanlarını hep dolu tutmanın bir yolunu bulur ve mutlu bir ilişki yaşar.

Yengeç Kadını Eşinde Hangi Özellikler Arar?

Yengeç burcu kadını onu sevecek ve sadık kalacak bir partnerle ilişki yaşamak ister. O, mutlu edileceği ve sınırsız paylaşım içinde olacağı bir ilişkide sevgisini geliştirir. Sevgisini gösteren ve ona değer veren birini tercih eder. Hatta bu şekilde davranan partnerin istediklerine kolay cevap verir. Bu yüzden kesinlikle partner olacak kişinin ilgisini, sevgisini esirgememesi gerekir.

Romantik Hediyeler Yengeç Kadınının Vazgeçilmezidir

Partnerinden onu önemsediğini hissettirmesini bekler. Asla samimiyetsizliğe tahammül etmez. Partnerin romantik ve duygusal biri olmasını ister. En çok çiçek almaktan ve baş başa romantik ortamlar geçirmekten hoşlanır. Farklı ve güzel sevgi sözcüklerinin ifade edilmesine ya da aşk ve sevgi üzerine yazılmış romanları, şiir kitaplarını okumayı çok sever.

Evleneceği Erkekte Ne Arar?

Yengeç kadını; geziye, maceraya, romantik ilişkilere ve titizliğe bayılır. Aynı zamanda eski geleneklere, alışkanlıklara da bağlıdır. Aşina olduğu çevreden kopmak, ailesini, özellikle çocuklarını terk etmek onun için çok güçtür. Evleneceği eşi onun için yuvayı bir tapınak yapmalıdır.

Yengeç Kadını Neler Yapmaktan Hoşlanır?

İyi şeyler yeme tutkunuz ise diyet, kimya ve ev bilgisi konularına yaklaştıracaktır. Eve olan sevgisi, iyi bir yuva kurucu olması ile bilinir. Partnerinin ona giriştiği işlerde cesaret vermesi onun çok hoşuna gider.

Yengeç burcu, anneliğin simgesidir. Bu burçta doğan kadınlar çocuk isterler; fakat bazen evliliğe pek önem vermezler. Burcunuzdaki Ay’ın etkisiyle böyle bir davranış gösterebilir. Bu duygusunu tatmin edeceği bir eş tam ona göre biridir. Partneriniz, yetişkin erkeklerin de anneye gereksinim duyduklarını, hatta bundan hoşlandıklarını anımsamanıza yardımcı olmalıdır.

Yengeç Kadını Nasıl Bir Sevgilidir?

Kendisine bu şekilde yaklaşan partnere yakın durur ve yaşadığı ilişkiyi mutlu bir şekilde sürdürmeye çalışır. Ayrıca kıskanç biri olduğundan, ilginizi asla o yanınızdayken başkasına vermemelisiniz. Yoksa deliye döner ve onu önemsemediğinizi düşünür. Bu nedenle paylaşımlarınızda ve beraber olduğunuz anlarda gözünüzün ondan başkasını görmediğini göstermeye çalışmalısınız ve ona hayatınızın merkezinde olduğunu hissettirmelisiniz.

Bu şekilde davrandığınız sürece size bağlı kalacaktır. İstediğiniz bir partner olarak yanınızda yer alır. Sevdiği kişiye riayet eder, ilgi gösterir, uyumlu ve sadık olur. Aynı zamanda nazik ve olgun hareketlerde bulunur. Asla sert tavırlarda bulunmaz, uysal ve sakin bir edayla hareket eder.

Partnerinin yanındayken gözünü başka yerlere çevirmez. Partneri ile geçireceği saatler içerisinde sadece ona ait olduğunu gösterir. Bakımlı ve nezaketli biri olmaya çalışır. Saygın ve sıradan biri olmaya çalışmaz. Partneri ile ilişkisinde sıkıntı yaratmaz.

Yengeç Kadını Nelerden Hoşlanır?

İlişkisinde değerinin hissettirilmesinden ve istediklerinin yapılmasından hoşnut olur. Sevgisinin karşılık bulmamasından kesinlikle hoşlanmaz. Asla kendisine hayır denilmesinden hoşlanmaz. Bu yüzden ilişkisinde istediklerinin koşulsuz olarak olumlu karşılanması gerekiyor. Gösterdiği ilginin ve verdiği değerin geri dönmesini ister.

Huzur ve mutluluğun hakim olduğu bir ilişkide paylaşım yaşamaya çalışır. Partnerinin başkasını ona övmesini istemez. Her anlamda beğenildiğini duymaya ve bunu partnerine doğrulatmaya çalışır.

Yengeç kadınına uyumlu eşler, Akrep ve Balık burcunda doğan erkeklerdir.

Konular :