TAROT FALI

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor. Adeta ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Kökeni tam olarak bilinmeyen Tarot'un gerçek tarihçesi aynı kartların anlamları kadar gizlidir. Eski Mısır büyülerinden başlayarak egzotik çingenelerin fallarıyla günümüze kadar tanışmış olan Tarot, bizim için en az sembolleri kadar bir muamma olarak kalmıştır. Kartların bugünkü isimleri İtalya'da ortaya çıkmıştır.

Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir.

Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

"Sözcüklerin dili yeterli değildir. Ruh görüntülerle konuşur. Sesini duymak isteyen kartlara kulak versin." Unutmayın, kendi gerçekliğinizi kendiniz yaratırsınız; kartlar bu gerçeği sadece yansıtır. Eğer kartların tanımladığı bur durum hoşunuza gitmezse, inançlarınız üzerinde çalışarak bu durumu değiştirebilirsiniz. Tarot'un özü budur.

Öncelikle dileğinize odaklanın ve aşağıda karışmış olan tarot destesinden 7 adet seçtikten sonra "Tarot Falımı Göster" tuşuna basınız.

Seçilen Kart : 0 / 7