ASTROLOJİ VE TAROT

Terazi Kadınını Nasıl Etkileyebilirsiniz?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 09.08.2013

Terazi Kadınını Nasıl Etkileyebilirsiniz

Terazi burcu kadınları en ilginç huylara sahiptir. Aşk, onların yaşamının önemli bir bölümünü oluşturur. Erkek mizacını en iyi anlayan burçtur. Terazi kadını putperestin puta taptığı gibi yarattığı erkek imajına tapar. Bu sizi düş kırıklığına uğratabilir, çünkü bu tapınmaya layık çok az insan vardır.

Karşı Cinsten Ne Bekler?

Terazi kadınına aşıksanız ona epeyce kişisel özgürlük bağışlamanız gerekir; fakat aynı özgürlüğü size bağışlamazsa şaşırmayın! Yine de zekiyseniz bu konudakiönyargılarını yenmeyi başarabilirsiniz.

Egoist ve Sevimsiz Hareketlerden Hiç Hoşlanmaz

Terazi burcu kadını hoşgörülü, sevimli, anlayışlı, iyimser bir yanı olan bir partner ister. Kendi bildiğini diretmeyen, tarafsız ve uysal davranan birine yakın durur.

Nelere Dikkat Etmeli?

Partneriyle yaşadığı sorunlara sabırla yaklaşsa da tahammül sınırı kalmamışsa tevazu göstermesi söz konusu olmayacaktır. Onunla ilişkiye başlamak istiyorsanız ve ilişkinizde mutlu olmayı arzuluyorsanız asla egoist ve sevimsiz olmayın, anlayışsız davranmayın, kötümser bir tutum sergilemeyin. Aksi takdirde sizden uzaklaşacağı gibi bir ilişki başlatmaya çalışmayacaktır.

En uygun yaşam arkadaşları Kova ve İkizler burcunda olan erkeklerdir. Şunları aklınızdan çıkarmamalısınız: Terazi burçlu kadınların; güzellik, uyum, düzen ve adalete tutkuları vardır. Bu burcun simgesi olan Terazi, doğansında da ölçülülük olarak görülür. En ince duyarlılığa sahiptir. Kabalıktan kaçar ve onunla mükemmelliğe yaklaşırsınız.

Terazi Kadınının Hayatını Nasıl Güzelleştirebilirsiniz?

Partneri sanatla uğraşmasına ya da sanat eserleriyle yaşamasını güzelleştirmesine yardım ederse çok mutlu olur. yardım etmelidir. En büyük mutluluğu sanatçı insanlarla birlikte olunca bulur. Kısacası, hem sizin hem de onun yaşamına güzellik ve uyum getirecek kişileri ve eşyaları çevrenizde toplamak için her çabayı göstermelisiniz.

Rahat ve mutlu olacağı iyi bir partnerle ilişki yaşar ve o partnerine karşı her türlü fedakarlığı yapmaya çalışır. Ayrıca gururuna önem verdiğinden partnerinin asla onu rencide edecek bir davranışta da bulunmaması gerekir.

Terazi Kadını Nelerden Hoşlanır? Nelerden Hoşlanmaz?

Partnerinin bağımsız biri olmasından hoşlanır, başkasının etkisinde kalacak ve kararlarını başkalarının görüşleriyle verecek biri olmasını asla istemez. En çok da partnerinin kendisine gerekli değeri verecek biri olmasını ister. Kendisinin dışındaki kişilere ilgi gösterilmesinden hoşlanmaz, aksi halde aşırı kıskanır.

Terazi Kadınına Nasıl Bir Hediye Alınmalı?

Hediye konusunda, her hediyeyi beğenmez. Daha çok takı, bakım ürünleri sever. Ayrıca kültür sanat aktivitelerinden hoşlanır. Dans etmekten, müzik dinlemekten zevk alır. Sanatsal yönü olan hediyelik ürünleri tercih etmeniz sevinmesini sağlar. Nezaket kuralları çerçevesinde ona yaklaştığınız sürece mutlu olmanız için çabalayacaktır. Onur her yerde övmeniz ilişkinizde fedakarlık ve ilgi görmenizi sağlayabilir.

Nasıl Bir Aşk Onu Mutlu Eder?

Sempatik ve konuşkan tavırlarıyla partnerinin gönlünü kazanır. İyi niyetli oluşu olaylara objektif bakmasını sağlar. Asla tek taraflı ve çıkarlara göre hareket etmeye çalışmaz. Zaman zaman dengesiz ve çelişkili davranışlar sergilese bile yine de bazı hatalarını telafi edecek kadar tevazu sahibidir.

Sevdiği kişiye yakın durur, asla ihmalkar değildir, hele nankör hiç değildir. Sevdiği erkek için tüm zorluklara katlanır, hatta onun için yapılması gereken ne varsa onu yerine getirir. Hayatına ait olayları olduğu gibi paylaşır, isteklerini, düşüncelerini dışa yansıtır, gizlemez.

Partnerine anlaşılmaz bir tavırla yaklaşmaz, tüm benliğiyle kendisini ortaya koyar, dışa dönük olur. İyi bir partner olur; ilişkilerinde vericidir, fedakarlıkta sınır tanımaz, partneri için yaptığı harcamaları önemsemez, istediğinde her olanağı kullanır.

Konular :