ASTROLOJİ VE TAROT

Venüs'ün Gerilediği Bu Hafta Sizi Hangi Sürprizler Bekliyor?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 28.05.2012

Venüsün Gerilediği Bu Hafta Sizi Hangi Sürprizler Bekliyor

28 Mayıs haftasının 'Çok Sinirliyim Pöff' haftası olduğunu diyen Uzman Astrolog Su Karakuş haftayı bakın nasıl yorumluyor.

KOÇ: Bu Hafta Hislerinizin Eskisi Gibi Yol Gösterici Olmadığını Anlayabilirsiniz

Yönetici ve otoritelerle ilişkileriniz hala yorucu. Uzun bir değişim süresindesiniz. Kendi hatalarınızın sonuçlarıyla sık sık karşılaşacaksınız. Bakış açınızı ve tavrınızı değiştireceksiniz. Para konusunda sezgileriniz yanıltıcı olmaya başlayacak. Özellikle hafta sonundan itibaren Neptün gerilemesinin etkisi ile sezgilerinizin, rüyalarınızın öncülüğünü kaybedecek, hislerinizin eskisi gibi yol gösterici olmadığını anlayacaksınız. İletişim alanında toplanan gezegenler donanımlarınızı yenilemenizi sağlarken medya ve elektronik araçlar konusunda hatta web sitenizle ilgili yeniliklerde memnuniyetsizlik duyumsayacağınızı anlatıyor. İş alanınızda çatışma yaratmamak için özel çaba sarf etmeli, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
BOĞA: Para Alanınızda Hem Avantaj Hem de Dezavantaj Sağlayacağınız Durumlarla Karşılaşabilirsiniz

Burcunuzda yol alan Jüpiter son haftalarını geçiriyor ve son şans yağmurunu yağdırıyor. Durumunuzu iyi değerlendirmeli, şansınıza güvenmelisiniz bir konu hariç! Arkadaşlık alanından size sert açı yapan Neptün şansınızı engelleyecek bir konumda. Dostlarınız hayal kırıklığına uğratabilir, dikkatli olun. Seyahatler yakınlarınızın sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Para alanınızda hem avantaj hem de dezavantaj sağlayan gezegenler iş yaşamınızı sabit gelirle destekleyecek. Öte yandan yaratıcı projeleriniz bu hafta ümit vermiyor. Önceliğiniz düzenli gelirler olmalı.

İKİZLER: Yaratıcı Projelerinizi Bu Hafta En iyi Şekilde Değerlendirebilirsiniz

Venüs’ün burcunuzda geri gitmesi, aynalarla barışmamak ve sevgi duygusuyla bağınızı kopartmak anlamına geliyor. Başkalarından yardım ve sevecenlik görmenizin kolay olmadığı bir dönemdesiniz. Çocuklarınızdan destek alabilir ve yaratıcı projelerinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz ancak aileniz eleştirileriyle yine ruhunuzu sıkmaya devam edecek. Şu anda işitmekten hoşlanmadığınız şeyler doğruluk payı düşünülürse işe yarayacak bilgiler. Arkadaşlarla alacak-verecek ilişkilerinden kaçınmalısınız. Yöneticileriniz düş kırıklığı yaratacak dikkatli olun. Hayallere kendinizi kaptırmayın.

YENGEÇ: Ortağınızla Kariyer Planlamanız Hakkında Fikir Çatışmanız Bu Hafta Devam Edecek

Kötü alışkanlıklarınızla istediğiniz biçimde savaşamıyorsanız kendinizi zorlamayın. Temmuzdan itibaren iradeniz daha güçlü olacak. Yakın çevrenizin bu konudaki agresif tepkilerini elimine etmeyi başaracaksınız. Aileniz ise tam tersine yardımcı konumda. Evinizle ve onlarla olmak ruhen rahatlamanızı sağlayacak. Uzaklardan gelen haberler pek hoşunuza gitmeyebilir. Beklentilerinizi düşürün. Partnerinizle veya ortağınızla kariyer planlamanız hakkındaki savaşınız bu haftada sürecek. Net bir karara varmak pek mümkün değil. Sakin ve araştırmacı olun.

ASLAN: Bu Hafta Yaşayabileceğiniz Şansızlıklar Gelirlerinizi Zamanında Alamamanıza Sebep Olabilir

Yaşamınıza yeni arkadaşlar ekleniyor. Eskilerin bir kısmını adres defterinizden siliyorsunuz. Bu dönemde sosyalleşmek yerine yalnızlık tercihiniz olabilir. Özellikle finansal sıkıntılarınız varsa organizasyonlarda yer almak istemeyebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız veya kardeşleriniz güvenilir dostlar olarak kalbinizdeki erini koruyacak. Telif, ikramiye veya sponsorluk ödemeleri gibi paralar ne yazık ki size ulaşamıyor. Şanssızlıklar gelirlerinizi zamanında alamamanıza sebep olacak. İş gezilerinde dikkatli olun. Bulunduğunuz kenti terk edip çok beğendiğiniz bir yere yerleşme düşüncesi filizlenecek.

BAŞAK: Öfkenizi Kontrol Etmenizin Biraz Zor Olacağı Bu Hafta, Yaratıcı Projelerinizden Bazılarından Vazgeçmek Zorunda Kalabilirsiniz

Kariyer alanınızda oluşan Güneş tutulması hala yeni teklifler getirebilir. Ancak aynı alanı olumsuz etkileyen Venüs gerilemesi bütün tekliflere bir kusur bulma eğiliminde olacağınızı belirtiyor. Öfkenizi kontrol etmeniz özellikle iş konusunda zor olacak. Parasal kaynaklarınızdaki rutin ise son derece rahatlatıcı olabilir. Evlilik ve ortaklık alanınızda Neptün gerileyecek ve umulmadık anlarda hayal kırıklığı yaratacak. Uzak diyarlardaki yakınlarınız şaşırtabilir. Yaratıcı projelerinizin kimilerinden vazgeçmek zorundasınız. Kimilerini ise tamamen yenilemelisiniz. Başarıya bir adım kaldı gereken değişikliklere odaklanın.

TERAZİ: İş Yaşamınızda Ekstra Gelirler Elde Etmenizin Biraz Zor Olacağı Bir Haftaya Giriyorsunuz

Satürn burcunuzda geriliyor. Bir anlamda baskıyı azalttığı için rahatlıyorsunuz öte yandan İkizler burcunda biriken gezegenlerle arasında olumlu açı kuruluyor. Seyahatler, eğitim ve yasal konular istediğiniz düzende gitmiyor henüz ancak sağlam adımlar atıyorsunuz. İş yaşamınızın ekstra gelirlerini ele geçirmek bir miktar sorunlu olacak. Acele etmeyin kendinize zaman tanıyın ve nerde hata yaptığınızı gözlemleyin. Belki de ödemelere zamanında ulaşmak için artık değişmeniz gerekiyor. Ailenizin onaylamadığı biriyle ortaklık veya evlilik sözleşmesi imzalamakta ısrarcı olmayın. Zaman içinde kişiler kendiliğinden değişecek.

AKREP: Sezgileriniz Bu Hafta Şans Oyunlarından Ne Zaman Kazanacağınızı Bildirebilir

Evlilik alanınızdaki Jüpiter ile aşk alanınızdaki Neptün arasında hafta boyunca çatışma yaşanacak. İyimser duygularla başladığınız ilişkiniz hayal kırıklığı sebebiniz olabilir. Beklentilerinizi değiştirmeli veya daha gerçekçi bir formda düşünmelisiniz. Yakın çevrenizi değiştirmenizi anlatan yöneticiniz Plüton iş ortamınızı da değiştirmeye zorlayacak. Çalışma alanınızı değilse de iş arkadaşlarınızla ilişkinizi lider olacak şekilde yeniden revize etmelisiniz. Sezgileriniz şans oyunlarından ne zaman kazanacağınızı bildirebilir.

YAY: Sevdiklerinizin Desteğini Alacağınız Bu Hafta, Gergin Tutumunuz Partnerinizle AranızınBozulmasınaNeden Olabilir

Çocuklarınız için yapacağınız aşırı harcamalar bütçenizi yorabilir. Projeleriniz beklediğiniz kadara gelir sağlamayabilir. Bu haftaki önceliğiniz para olacak. Öte yandan eşinizin veya iş ortağınızın arkadaşlarınızla arasındaki sıcak yakınlaşma kendinizi daha rahat hissetmenizi, güvenilir dostlarla iletişiminizi sağlayacak. Kariyer hedeflerinize ulaşmaktaki çabasızlığınız veya gergin tutumunuz partnerinizi de gerginleştiriyor. Aynı anda iki farklı alandaki ilişkilerinizi zedeliyorsunuz. Unutmayın şimdi ektiklerinizi bir süre sonra biçeceksiniz.

OĞLAK: Güneş Tutulması Yeni İş Teklifleri Getirirken, Venüs’ün Gerilemesi İşlere Karşı Beğenmezliğinizi Artırabilir

Evinizi, yaşadığınız yeri ve yaşamınızı yönlendiren alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekiyor. Plüton-Uranüs arasındaki sert açının size mesajı bu. Öte yandan yakın çevreniz veya medyadaki konumunuz düş kırıklığı yaratacak. Kendinizi manevi olarak korumak zorundasınız. İş alanınızı tetikleyen Güneş tutulması yeni iş teklifleri getirirken, Venüs gerilemesi işlere karşı beğenmezliğinizi arttıracak. Süregelen işleri ve kariyer hedeflerinizi korumakla geleceğe iyi bir yatırım yapmış olacaksınız.

KOVA: Bu Hafta Aşk YaşamınızdaYineCanlı ve Yenilikçi Bir Etki Altında Olacaksınız

Ev, aile, mülk edinme konularında yüklü masraflardan kaçının çünkü Neptün gerilemesi kazanımlarınızda yaratıcı düşünmenize engel olabilir. Bu nedenle kazancınızda azalabilir. Yakın çevrenizi tamamen yenilemeniz, devrimsel nitelikte değişiklikler yapmanız gerekiyor. İletişim araçlarınızı ve reklam çalışmalarınızın formunu da yenilemelisiniz. Aksi halde olaylar yıkıcı bir şekilde yenilenmenizi sağlayacak. Aşk yaşamınızda hala canlı ve yenilikçi bir etki altındasınız. Ancak aşkın gezegeni Venüs de aynı alanda geri gittiği için “mükemmel”e rastlama şansını bulamayacaksınız. Birlikte uzun yol yapacağınız bir adaya çok ciddi yakınlık hissedebilirsiniz.

BALIK:Sıkı ve Disiplinli Bir Çaba ile Şansı Bulacağınız Bu Hafta Başarıya Ulaşacaksınız

Yöneticiniz Neptün hafta sonunda burcunuzda gerilemeye başlayacak. Sezgileriniz ve yaratıcılığınızdaki azalmaya şaşırmamalısınız. Başkalarını düş kırıklığına uğratacak tepkiler vereceksiniz. Olabildiğince kontrollü davranın. Özelikle yakın çevrenizden insanların size ulaştırmaya çalıştıkları şans faktöründen yararlanamayabilirsiniz. Ve bazı aksilikler tanınma konusundaki çabalarınıza ket vurabilir. Sıkı ve disiplinli bir çaba ile şansı bulacak, başarıya ulaşacaksınız. Mülk edinmek için hala şansınız var ve kredi, miras gibi bir paraya kısa zanda ulaşabilirsiniz. Yakınlarınızla aynı evde yaşıyorsanız sorunlu bir dönem geçirebilirsiniz. Haziran ortasına kadar idare eden taraf olmaya çalışın.

www.sukarakus.com

Konular :